Вантажні перевезення небезпечних вантажів від Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Перевезення небезпечних вантажів

Перевезення залізничним транспортом по Україні та Міжнародні. За найкращими тарифами в Україні.

Перевезення небезпечних вантажів від Grand Logistics Company

Перевезення небезпечних вантажів відповідальна справа яке варто довіряти тільки професіоналам. Дані вантажі діляться на кілька класів і підкласів, а саме: легкозаймисті речовини, лакофарбові матеріали та вибухонебезпечні.

Небезпечні вантажі - це речовини і матеріали, які, створюють загрозу при їх перевезенні для навколишнього середовища, і життя людей.

В силу фізичних, хімічних і біологічних властивостей, всі небезпечні вантажі діляться на такі класи небезпеки:

 • Клас 1 - Вибухові речовини і вироби.
 • Клас 2 - Гази.
 • Клас 3 - Легкозаймисті рідини.
 • Клас 4.1 Легкозаймисті тверді речовини, самореактивні речовини, тверді десенсибілізовані вибухові речовини.
 • Клас 4.2 - Речовини, здатні до самозаймання.
 • Клас 4.3 - Речовини, що виділяють легкозаймисті гази при зіткненні з водою.
 • Клас 5.1 - речовини, що окислюють.
 • Клас 5.2 - Органічні пероксиди.
 • Клас 6.1 - Токсичні речовини.
 • Клас 6.2 - Інфекційні речовини.
 • Клас 7 - Радіоактивні матеріали.
 • Клас 8 - Корозійні речовини.
 • Клас 9 - Інші небезпечні речовини і вироби.

Перевезення небезпечних вантажів - це ще один напрямок нашої компанії. Наші фахівці перевезуть Ваш небезпечний вантаж, підберуть машину для певного класу небезпеки і підготують всі необхідні для цього вантажу документи.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.
Дізнатися вартість перевезення!

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

Про перевезення небезпечних вантажів

Grand Logistics Company здійснює перевезення небезпечних вантажів по Україні, в країни СНД, Європи. Наші клієнти отримують повний спектр логістичних послуг від оформлення вантажу до його доставки в пункт призначення. Ми беремо на себе навантаження, вивантаження, супровід вантажу, оформлення документів, упаковку, підбір транспорту. Клієнту надається можливість моніторингу транспортування, гарантія безпечного транспортування без пошкоджень і втрат.

Перевезення небезпечних вантажів: особливості

Вантажоперевезення небезпечних вантажів здійснюються спеціалізованим транспортом, що обумовлено встановленими міжнародними та вітчизняними нормами. Відповідно до цих норм перевізник повинен забезпечити безпеку перевезень, обладнавши транспорт відповідним чином. Важливо подбати не тільки безпосередньо про доставку небезпечного вантажу, але і про його навантаження і вивантаження.

При цьому перевезення наливних небезпечних вантажів здійснюється в цистернах, які мають відповідне маркування, що дозволяє забезпечити безпеку транспорту на дорозі. Перевезення вибухонебезпечних вантажів вимагає наявності відповідного дозволу, який видається виходячи їх наявності необхідного транспорту під конкретний клас небезпечних вантажів:

 • перший - вибухонебезпечні речовини;
 • другий - гази;
 • третій - рідини, що характеризуються швидким загорянням;
 • четвертий - самозаймисті та легкозаймисті речовини;
 • п'ятий - пероксиди і окислювальні речовини;
 • шостий - інфекційні та токсичні речовини;
 • сьомий - матеріали, що мають радіоактивний фон;
 • восьмий - речовини, що призводять до корозії і руйнування особотвердой матеріалів (кислоти, луги);
 • дев'ятий - інші небезпечні вироби і речовини.

Перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом здійснюється окремо від інших вантажів. Також не можуть бути з'єднані вантажі з різних класів небезпеки.

Grand Logistics Company: з нами безпечно

Ми подбаємо про те, щоб перевезення небезпечних вантажів по Україні і країни Європи була доступна кожному. Тому ми пропонуємо:

 • Прозору цінову політику. Перевізники небезпечних вантажів розраховується за тарифами, вказаними на сайті. У неї включається оренда цистерни, послуги водія на маршруті транспортування, заповнення супровідних документів.
 • Забезпечення повної безпеки транспортування. Всі машини перевіряються перед відправкою. Вони мають відповідне маркування.
 • Використання спецтехніки необхідної місткості. Ми зможемо перевезти вантаж будь-якого обсягу.

Перевезення небезпечних вантажів по Україні, в країни Європи, СНД здійснюється на умовах договору, який забезпечує страхування від пошкодження, втрати. У договорі обумовлюються строки доставки. Кожен клієнт може запросити моніторинг місцезнаходження вантажу в конкретний відрізок часу, що дозволить контролювати доставку.

Обговорити деталі транспортування небезпечного вантажу ви можете з нами по телефону. Або залиште заявку на сайті, щоб менеджер зв'язався з вами в найкоротший час.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажних перевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг.

 ТОВ "АЛЬТУРА"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистик Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "АЛЬТУРА" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.

 компанія "Біопрепарат"

Компанія ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої та насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру