Перевезення стандартних вантажів по Україні та всьому світу від GLC
Обрати сторінку

Перевезення вантажів

Організація перевезення вантажів по Україні і міжнародні перевезення вантажів

Перевезення вантажів від Grand Logistics Company

Послуги з перевезення вантажів - наша спеціалізація з 2007 року. Ми забезпечуємо оперативні транспортні послуги перевезення вантажів, охоплюючи всі населені пункти України і будь-які країни світу!

Найбільш затребувані перевезення вантажів, так би мовити, «стандартних». Стандартні вантажі - це ті, які не вимагають спеціального температурного режиму і вага і обсяг, яких не перевищує можливої вантажопідйомності автотранспорту.

Для перевезення вантажів «стандартних розмірів» найчастіше використовуються автомобілі зі стандартними тентами об'ємом від 86 м³ до 92 м³ і вантажопідйомністю від 1,2 тонн до 22 тонн. Навантаження в автотранспорт може бути задній, бічний або верхній, в залежності від вантажу і машини.

Для такого перевезення вантажів необхідно всього лише укласти звичайний договір перевезення (використовується типова форма договору, в залежності від напрямків перевезень). Ніяких спеціальних дозволів не потрібно.

Вантажі для перевезення в тенти: Продукти харчування, консервація, одяг, взуття, обладнання. Будматеріали, меблі, тканини, текстиль. Побутові та промислові кондиціонери, електромотори. Побутова техніка, товари побутової хімії. Вантажі ADR. Килимові покриття, лінолеум, перевезення кабелю, паперу в бухтах. Перевезення лаку і фарби. Перевезення в напівпричепів напівпричепах можна здійснювати за TIR і по CMR.

Також ми організовуємо рефрижераторні перевезення, доставку негабаритних вантажів і перевезення збірних вантажів в будь-яких напрямах!

Якщо Вам потрібно перевезти вантаж, звертайтеся до нас! Ми підберемо для Вас оптимальний за термінами доставки і вартості транспорт і маршрут.

Вікторія Даценко, виконавчий директор Grand Logistics Company

Вантажі вважаються стандартними, якщо їх габарити не перевищують

ШИРИНА

ДОВЖИНА

ВИСОТА

ВАГА

Дізнатися вартість перевезення вантажу

Міжнародне перевезення вантажів і по Україні

Про перевезення стандартних вантажів

Grand Logistics Company виконує доставку стандартних вантажів автотранспортом по Україні і країни ближнього зарубіжжя, Європи. Власний автопарк дозволяє нам виділити машини під різні види вантажів за маршрутами в різні напрямки. Тому транспортування здійснюється швидко, відповідно до потреб клієнта. Наші співробітники подбають про упаковку, навантаження стандартних вантажів, підготують необхідні супровідні документи. Ви отримуєте страховку перевезення стандартних вантажів після передачі їх в нашу транспортну компанію, маєте можливість здійснювати моніторинг доставки.

Особливості стандартних вантажів

Автоперевезення стандартних вантажів дозволять вам здійснити квартирний або офісний переїзд, транспортувати меблі, будівельні матеріали, особисті речі. Ви зможете замовити машину з кузовом потрібної місткості для перевезення в будь-якому напрямку. Ми готові доставити стандартні вантажі:

  • По місту.
  • Між містами.
  • У передмістя.

Доставка стандартних вантажів здійснюється в робочий час. Якщо вам потрібна перевезення у вихідні, святкові дні, нічний час, то це питання слід узгодити заздалегідь.

Grand Logistics Company: знімаємо обмеження з перевезень по Україні та світу

Вантажні перевезення стандартних вантажів здійснюються на вигідних умовах:

  • Ми працюємо без вихідних. Наші клієнти можуть замовити вантажоперевезення в будь-який зручний для них час. Завчасно слід узгодити можливість транспортування в нічний час і святкові дні. Якщо ж ви хочете перевезти вантаж у вихідні, то ми доставимо його в найкоротші терміни без додаткових тарифів і спеціальних умов.
  • У нас доступні ціни. Звернувшись до нас, ви можете заощадити на послугах вантажоперевезень. Адже в порівнянні з транспортними компаніями ми доставимо ваш вантаж в будь-яку точку України недорого. У нас прозора політика ціноутворення. Наші представники ознайомлять вас з цінами по телефону або при безпосередньому зверненні в офіс компанії. Ми хочемо, щоб вантажоперевезення по Україні були доступні кожному. І ви можете переконатися в цьому прямо зараз.
  • Ми гарантуємо відповідальний підхід. У нас працюють відповідальні водії, які допоможуть з навантаженням речей, які вимагають перевезення. Ми завчасно розробимо маршрут і відповімо на всі питання щодо термінів вантажоперевезення. З нашого боку буде зроблено все необхідне, щоб доставка була проведена точно в строк.
  • У нас налагоджена система вантажоперевезень. Під вантажоперевезення ми надаємо машини в повну технічну справність, швидко завантажуємо і відправляємо їх. Весь транспорт чітко слідує за маршрутом. Ми забезпечуємо супровід і страхування вантажу від пошкоджень власними силами. На надання послуг вантажоперевезень укладається договір, який є основним гарантійним документом взятих нами на себе зобов'язань.
  • Маємо власний автопарк. Транспортні перевезення стандартних вантажів здійснюються газеллю, рефрижератором, бусом різної місткості і вантажопідйомності.

Замовити машину або задати вас питання ви можете за телефоном або заповнивши форму на сайті.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру