Види вантажних перевезень за найкращими цінами - GLC
Обрати сторінку

Види вантажних перевезень

Всі види вантажних перевезень

Всі види вантажних перевезень

13 років на ринку транспортних послуг

Види вантажоперевезень від Гранд Лоджистик Кампані

Вантажоперевезення – це невід'ємна частина діяльності будь-якої компанії. Без транспортування різної продукції переважна більшість підприємств просто не змогли б існувати. Це стосується будівельних організацій, магазинів, виробничих цехів, промислових об'єктів, фермерських господарств, підприємств ЖКГ. Також із перевезеннями доводиться стикатися і людям у звичайному житті – це офісні, квартирні та дачні переїзди, доставка куплених товарів. Grand Logistics Company – це велика транспортна компанія, що надає повний комплекс логістичних послуг водним, автомобільним та повітряним транспортом.

Автомобільні вантажоперевезення

Цей спосіб доставки товарів є найбільш популярним і доступним, оскільки дозволяє перевозити будь-які види товарів у найвіддаленіші міста та населені пункти. Враховуючи великий вибір автотранспорту, що відрізняється своїм призначенням, типом, класом, а також вантажопідйомністю та ємністю, вантажними машинами можна перевозити практично будь-які вантажі:

  • Насипні;
  • Наливні;
  • Стандартні;
  • У контейнерах;
  • Небезпечні;
  • Великогабаритні і великовагові.

Компанія GLC має у своєму розпорядженні великий власний парк транспортних засобів (єврофури, причепи та напівпричепи, цистерни, самоскиди, тягачі, автозчеплення, платформи для негабаритних вантажів, автовози і так далі), плюс партнерські відносини з приватними перевізниками та іншими транспортними компаніями в Україні та за кордоном, дозволяють максимально швидко подавати машину під навантаження, а значить і здійснювати вантажоперевезення в найкоротший термін. Серед недоліків цього варіанта можна відзначити різницю у цінах палива в різних країнах, а також сезонну недоступність деяких населених пунктів.

Доставка повітрям

Авіавантажне перевезення є найшвидшим способом доставити терміновий вантаж. В основному використовується при транспортуванні лікарських препаратів, особливо цінних товарів, продукції, що швидко псується. Серед мінусів даного варіанту можна назвати високу вартість, велику кількість обмежень, у тому числі за обсягом та масою товарів, що перевозяться.

Морські вантажоперевезення

Доставка товарів за водними видами транспорту є однією з найпоширеніших. Пояснюється такими факторами:

  • Невисока вартість;
  • Дозволяє транспортувати великі обсяги товарів;
  • Можна перевозити різні види вантажів, зокрема насипні, наливні, сборные.;
  • Високий ступінь безпеки.

Особливу популярність мають контейнерні перевезення водним транспортом. Серед мінусів цього способу доставки можна виділити невисоку швидкість, залежність від погодних умов та сезону, а також обмеженість регіонів, де вони доступні.

Мультимодальні перевезення

Цей варіант передбачає використання відразу кількох видів транспорту. Наприклад, морський та автомобільний. Даний варіант дозволяє оптимізувати маршрут, скоротити час та знизити вартість послуг. Логісти Grand Logistics Company мають великий досвід в організації таких перевезень плюс добре розвинену матеріальну базу та автоматизовану систему управління та контролю за технологічними процесами.

Крім цього компанія надає низку додаткових послуг – з митно-брокерського обслуговування, страхування, консультування ЗЕД, оформлення всієї супровідної документації, оренди транспорту спеціального призначення (наприклад, зерновози, лісовози, машини для транспортування небезпечних вантажів).

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру