Міжнародні вантажні авіаперевезення від Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Авіадоставка вантажів

Надаємо розрахунок вартості доставки у 3-х варіантах безкоштовно!

Авіадоставка вантажів від Grand Logistics Company

Фішка GLC полягає в тому, що ми вміємо оперативно доставляти вантажі будь-якої складності з будь-якої точки світу в будь-яку країну! А ще ми можемо забрати Ваш вантаж у постачальника країни-відправника , підвезти його в аеропорт, а потім доставити від аеропорту на ваш склад, до дверей будинку або офісу.

Звичайно ж, ми доставляємо вантажі і товари з України і в Україну. Давно практикуємо доставку товарів на Amazon, тоді як більшість перевізників доставляє тільки з Amazon'а і в цьому питанні ми першовідкривачі!

Ми працюємо і з юридичними, і з фізичними особами. Знаємо, що для юридичної особи важливі терміни доставки, надійність і вартість, тоді як фізичні особи частіше звертають увагу на ціну. Усі ці фактори ми враховуємо при розрахунку вартості авіа-доставки та надаємо відразу кілька варіантів. Замовник сам обирає найбільш прийнятний. Крім того, у нас завжди можна замовити безкоштовну консультацію митного брокера та дізнатися які документи потрібні для митного оформлення товару. Для нас шкірна заявка – це індивідуальний підхід, окрема стратегія при виборі маршруту. І чим складніше країна або вантаж, тим цікавіше)) Вибір авіаліній, аеропорту, маршруту - прямий рейс або 2-3 стикування - все це наша турбота. Все, що Вам потрібно знати для розрахунку вартості та оформлення - це інформація про вантаж.

Заповніть форму,

щоб отримати консультацію і дізнатися
вартість авіадоставки Вашого вантажу

Здійснюємо авіаперевезення в 180 країн світу

Авіаперевезення в Україну

Авіаперевезення з України

З будь-якої країни в будь-яку країну

Формат співпраці обираєте Ви!

АС

СКЛАД — АЕРОПОРТ — АЕРОПОРТ

Заберемо ваш вантаж на складі постачальника, доставимо в аеропорт, здійснимо переліт та віддамо вантаж Вашому експедитору.

ВС

АЕРОПОРТ —АЕРОПОРТ

Приймемо Ваш вантаж в аеропорту відправника, здійснимо переліт та передамо його Вашому експедитору.

AD

АВІДОСТАВКА ПІД КЛЮЧ

Забираємо Ваш товар зі складу, здійснюємо переліт та доставляємо до дверей Вашого складу

BD

АЕРОПОРТ — СКЛАД

Заберемо Ваш вантаж з аеропорту та доставимо його на склад

Ми раді запропонувати своїм клієнтам 4 види авіаперевезень.

Економ

Довше, але дешевше. Доставка з високою якістю і мінімальними витратами.

стандарт

Перевезення, що оптимально поєднує в собі час доставки та вартість.

Преміум

Експрес-доставка 24/7 для особливо цінних або термінових вантажів.

Чартер

Перевезення великих або негабаритних вантажів повітряним шляхом.

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ В АЕРОПОРТАХ

Вам запропоновано найвищий сервіс митного оформлення в аеропортах призначення

Вам запропоновано найвищий сервіс митного оформлення в аеропортах призначення від Grand Logistics Company:

 • Аналіз комплекту документів за згодою: вивчення, коментарі, рекомендації
 • Класифікація товарів згідно з кодами ЕТН ЗЕД ТЗ (підбір митних кодів)
 • Попередній розрахунок митних платежів
 • Визначення та підготовка дозвільної документації на ввезення товару
 • Декларування товарів до митних органів, у тому числі подання
 • Повний контроль всіх етапів митного оформлення, включаючи митні
 • При необхідності попереднє узгодження з митними органами
 • Оплата митних платежів за учасників ЗЕД

Доставка вантажу завжди супроводжується передачею повного комплекту необхідної документації, у тому числі підтверджує митне очищення (рахунки-фактури, акти виконаних робіт, копії та оригінали митних декларацій. про-транспортні накладні тощо).

Після завершення процедури митного оформлення скористайтесь нашим сервісом доставки вантажів з Аеропорту до кінцевого отримувача.

Дізнатися вартість авіадоставки!

Ми готові організувати авіадоставку таких вантажів

Генеральні

ГЕНЕРАЛЬНІ ВАНТАЖІ

Наше завдання – забезпечити безперебійний процес, за якого високий рівень сервісу поєднується з ефективним використанням усіх ресурсів.

Небезпечні

ГЕНЕРАЛЬНІ ВАНТАЖІ

Транспортування небезпечних вантажів (DGR) потребує ретельного та точного планування. При цьому завжди необхідно виконувати вимоги офіційних відомств та правила техніки безпеки.

Цінні

ГЕНЕРАЛЬНІ ВАНТАЖІ

Ми організуємо швидке та секретне транспортування ваших цінностей: готівкових, золотих чи інших цінних речей. Окрім технічних процесів, ми подбаємо про всі необхідні заходи безпеки.

Швидкопсувні

Швидкопсувні

Вантаж, що швидко псується – при перевезенні якого необхідною умовою є суворе дотримання температурного режиму, певної вологості та вимог відповідно до санітарно-гігієнічних норм.

Великогабаритні

Великогабаритні

При відправці літаком великогабаритних вантажів і товарів, які мають особливі розміри і вага, потрібні спеціальні навички. Завдяки багаторічному досвіду ми швидко доставимо ваш вантаж до місця призначення.

Термінові

Термінові

Організація експрес-доставки вантажів вимагає швидкого реагування і великого досвіду. Ми виконаємо для вас порівняння всіх варіантів і перевіримо їх на максимальну ефективність.

Авіадоставка вантажів - швидкість і надійність перевезення по всьому світу

Компанія Grand Logistics Company здійснює авіаперевезення у міжнародному сполученні до різних країн світу. Транспортно-експедиційна діяльність передбачає документальний супровід імпортних та експортних поставок, що включає заповнення декларацій, сплату митних платежів і зборів. Процедура очищення імпорту на митниці передбачає податок на додану вартість, акциз, мито. Міжнародні авіавантажні перевезення включають і непрямі платежі: перебування контейнера складі митниці передбачає кваліфікаційний атестат, оплату ліцензування, тимчасове розміщення на складської території. При організації транспортування товарів повітряним транспортом менеджери мінімізують час очікування навантаження, простоїв, щоб знизити витрати клієнтів.

Види авіаперевезень вантажів

Доставку вантажів повітряними бортами класифікують за типом завантаження, напрямами транспортування та категорії вантажу. Вантажні авіаперевезення бувають наступних видів:

 1. Генеральні займаються перевезенням штучного вантажу в упаковці – бочках, біг-бегах, контейнерах, пакетах, мішках, ящиках, пакунках. Відправником товарів є одна компанія, тому даному виду перевезень характерна швидка доставка, оперативність у створенні транспортного процесу.
 2. Попутники доставляють невелику партію на рейсах (іноді пасажирських), що прямують до вантажоодержувача. Однією з головних переваг цього виду транспортування є низька вартість послуг повітряного транспорту.
 3. Збірний варіант доставки вантажу має на увазі комплектацію вантажного судна штучними товарами різних відправників. Вантаж консолідують складу до отримання оптимального обсягу відправлення. Авіадоставки збірним способом характеризує низька вартість перевезень.

Особливості вантажних авіаперевезень

Міжнародні вантажні авіаперевезення згідно з правилами транспортно-експедиційної діяльності здійснюються за грамотно оформленої вантажної накладної. Менеджери мають досвід співпраці з різними авіакомпаніями та знають вимоги законодавства та правила транспортування вантажів повітряним транспортом.

 1. Авіавантажні перевезення здійснюють пасажирські та вантажні літаки.
 2. Габаритні розміри вантажу повинні відповідати розмірам багажного відсіку та вільному переміщенню під час навантаження-розвантаження. Кріплення контейнера негабариту, що перевозиться, повинно відповідати показникам міцності, забезпечувати безпеку перевезення.
 3. У вантажі мають бути супровідні документи.
 4. Ввезення, вивезення чи транзит повітряними суднами певних найменувань має бути дозволено законодавством держави, на територію якої чи через країну вона прямує.
 5. Послуги з авіаперевезення вантажів здійснюється на підставі діючих Чиказької і Варшавської конвенцій 1944 і 1929 років, Женевської - 1956 року.

Міжнародне повітряне сполучення для Grand Logistics Company – знайомий процес, яким ми займаємось понад п'ять років. Досвід дозволяє оперативно працювати за всіма напрямками, робити все, щоб вантажі приходили до отримувачів цілістю та безпекою з мінімальними витратами.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру