Міжнародні вантажні авіаперевезення від Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Авіадоставка вантажів

Надаємо розрахунок вартості доставки у 3-х варіантах безкоштовно!

Авіадоставка вантажів від Grand Logistics Company

Фішка GLC у тому, що ми вміємо оперативно доставляти вантажі будь-якої «складності» з будь-якої точки світу до будь-якої країни! А ще ми можемо забрати Ваш вантаж у країні-відправнику у постачальника, «підвезти» його до аеропорту, а потім доставити від аеропорту на ваш склад, «до дверей» дому чи офісу.

Звичайно ж, ми доставляємо вантажі та товари з України та в Україну. Давно практикуємо доставку товарів на Amazon, тоді як більшість перевізників доставляє тільки з Amazon'у і в цьому питанні ми першовідкривачі!

Александр Михайличенко, руководитель отдела продаж

Ми працюємо і з юридичними, і з фізичними особами.

Знаємо, що для юросіб важливі терміни доставки, надійність і вартість, тоді як фізики частіше звертають увагу на ціну. Всі ці фактори ми враховуємо при розрахунку вартості авіа-доставки та надаємо одразу кілька варіантів. Замовник сам обирає найприйнятніший.

Крім того, у нас завжди можна замовити безкоштовну консультацію митного брокера та дізнатися, які документи потрібні для митного оформлення товару.

Основні українські гравці з авіаперевезень часто дають ставку швидше за нас - це їхня перевага. Вони все розраховує спеціальна програма, все стандартизовано – «стандартні» вантажі, стандартні напрями.

Для нас кожна заявка – це індивідуальний підхід, окрема стратегія під час вибору маршруту. І чим «складніша» країна чи вантаж, тим цікавіше))

Вибір авіаліній, аеропорту, маршруту – прямий рейс або 2-3 стикування – все це наша турбота. Все, що Вам потрібно знати для розрахунку вартості та оформлення авіадоставки - це інформація про вантаж.

Заповніть форму,

щоб отримати консультацію та дізнатися
вартість авіадоставки Вашого вантажу

Здійснюємо авіаперевезення до 180 країн світу

Авіаперевезення в Україну

Авіаперевезення з України

З будь-якої країни до будь-якої країни

Формат співробітництва вибираєте Ви!

АС

СКЛАД – АЕРОПОРТ – АЕРОПОРТ

Заберемо ваш вантаж на складі постачальника, доставимо в аеропорт, здійснимо переліт і віддамо вантаж Вашому експедитору

ВС

АЕРОПОРТ – АЕРОПОРТ

Приймемо Ваш вантаж в аеропорту відправника, здійснимо переліт і передамо його Вашому експедитору

AD

АВІАДОСТАВКА ПІД КЛЮЧ

Забираємо Ваш товар зі складу, здійснюємо переліт та доставляємо до дверей Вашого складу

BD

АЕРОПОРТ – СКЛАД

Заберемо Ваш вантаж з аеропорту та доставимо його до Вас на склад

Ми раді запропонувати своїм клієнтам 4 види авіаперевезень

Економ

Довше, але дешевше. Доставка з високою якістю та мінімальними витратами.

Стандарт

Перевезення, яке оптимально поєднує в собі час доставки та вартість.

Преміум

Експрес-доставка 24/7 для особливо цінних чи термінових вантажів.

Чартер

Перевезення великих чи негабаритних вантажів повітряним шляхом.

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ В АЕРОПОРТАХ

Для вас запропоновано найвищий сервіс митного оформлення в аеропортах призначення

Для вас запропоновано найвищий сервіс митного оформлення в аеропортах призначення від Grand Logistics Company:

 • Аналіз комплекту документів за угодою: вивчення, коментарі, рекомендації
 • Класифікація товарів згідно з кодами ЕТН ЗЕД ТЗ (підбір митних кодів)
 • Попередній розрахунок митних платежів
 • Визначення та підготовка дозвільної документації на ввезення товару
 • Декларування товарів до митних органів, у тому числі подання
 • Повний контроль усіх етапів митного оформлення, включаючи митні
 • За необхідності, попереднє погодження з митними органами
 • Оплата митних платежів за учасників ЗЕД

Доставка вантажу завжди супроводжується передачею повного комплекту необхідної документації, у тому числі підтверджує митне очищення (рахунки-фактури, акти виконаних робіт, копії та оригінали митних декларацій, товарно-транспортні накладні тощо).

Після завершення процедури митного оформлення скористайтесь нашим сервісом доставки вантажів з Аеропорту до кінцевого одержувача.

Дізнатись вартість авіадоставки!

Ми готові організувати авіадоставку таких вантажів.

Генеральні

ГЕНЕРАЛЬНЫЕ ГРУЗЫ

Наше завдання – забезпечити безперебійний процес, у якому найвищий рівень сервісу поєднується з ефективним використанням усіх ресурсів.

Небезпечні

ГЕНЕРАЛЬНЫЕ ГРУЗЫ

Транспортування небезпечних вантажів (DGR) вимагає ретельного і точного планування. При цьому завжди необхідно виконувати вимоги офіційних відомств та правила техніки безпеки.

Цінні

ГЕНЕРАЛЬНЫЕ ГРУЗЫ

Ми організуємо швидке та секретне транспортування ваших цінностей: готівки, золота або інших цінних речей. Крім технічних процесів, ми подбаємо про всі необхідні заходи безпеки.

Скоропсовані

Скоропортящиеся

Вантаж, що швидко псується – при перевезенні якого, необхідною умовою є суворе дотримання температурного режиму, певної вологості та вимог згідно з санітарно-гігієнічними нормами.

Великогабаритні

Крупногабаритные

При відправленні літаком великогабаритних вантажів та товарів, що мають особливі розміри та вагу, потрібні спеціальні навички. Завдяки багаторічному досвіду ми швидко доставимо ваш вантаж до місця призначення.

Термінові

Срочные

Організація експрес-доставки вантажів потребує швидкого реагування та великого досвіду. Ми виконаємо для вас порівняння всіх варіантів та перевіримо їх на максимальну ефективність.

Авіадоставка вантажів – швидкість та надійність перевезення по всьому світу

Компанія Grand Logistics Company здійснює авіаперевезення у міжнародному сполученні до різних країн світу. Транспортно-експедиційна діяльність передбачає документальний супровід імпортних та експортних поставок, що включає заповнення декларацій, сплату митних платежів та зборів. Процедура очищення імпорту на митниці передбачає податок на додану вартість, акциз, мито. Міжнародні авіавантажні перевезення включають і непрямі платежі: знаходження контейнера на складі митниці передбачає кваліфікаційний атестат, оплату ліцензування, тимчасове розміщення на складській території. При організації транспортування товарів повітряним транспортом менеджери мінімізують час очікування навантаження, простоїв, щоб знизити витрати клієнтів.

Види авіаперевезень вантажів

Доставку вантажів повітряними бортами класифікують за типом завантаження, напрямом транспортування та категорії вантажу. Вантажні авіаперевезення бувають наступних видів:

 1. Генеральні займаються перевезенням штучного вантажу в упаковці – бочках, біг-бегах, контейнерах, пакетах, мішках, ящиках, пакунках. Відправником товарів є одна компанія, тому даному виду перевезень характерна швидка доставка, оперативність в організації транспортного процесу.
 2. Попутні доставляють невелику партію на рейсах (іноді пасажирських), що прямують до вантажоодержувача. Однією з головних переваг цього виду транспортування є низька вартість послуг повітряного транспорту.
 3. Збірний варіант доставки вантажу має на увазі комплектацію вантажного судна штучними товарами різних відправників. Вантаж консолідують складі до отримання оптимального обсягу відправки. Авіадоставки збірним способом характеризує низька вартість перевезень.

Особливості вантажних авіаперевезень

Міжнародні вантажні авіаперевезення згідно з правилами транспортно-експедиційної діяльності здійснюються за наявності грамотно оформленої вантажної накладної. Менеджери мають досвід співпраці з різними авіакомпаніями та знають вимоги законодавства та правила транспортування вантажів повітряним транспортом.

 1. Авіавантажні перевезення здійснюють пасажирські та вантажні літаки.
 2. Габаритні розміри вантажу повинні відповідати розмірам багажного відсіку та вільному переміщенню при завантаженні-розвантаженні. Кріплення контейнера, що перевозиться, негабариту повинно відповідати показникам міцності, забезпечувати безпеку перевезення.
 3. У вантажу повинні бути супровідні документи.
 4. Ввезення, вивезення чи транзит повітряними суднами певних найменувань має бути дозволено законодавством держави, на територію якої чи через країну вона слідує.
 5. Авіаперевезення вантажів здійснюється на підставі діючих Чиказької та Варшавської конвенцій 1944 та 1929 років, Женевської – 1956 року.

Міжнародне повітряне сполучення для компанії Grand Logistics Company – знайомий процес, яким ми займаємося понад п’ять років. Досвід дозволяє оперативно працювати в усіх напрямках, робити все, щоб вантажі приходили до одержувачів цілістю та безпекою з мінімальними витратами.

Відгуки

 ТОВ “АЛЬТУРА”

Рекомендаційний лист: Компанія “Гранд Лоджістікс Кампані” надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ “АЛЬТУРА” по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ “ХІМ ТОРГ”

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ “ХІМ ТОРГ” висловлює подяку ТОВ “Гранд Лоджістікс Кампані” в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов’язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ “Гранд Лоджистікс Кампані” надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої і насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ “Гранд Лоджістікс Кампані” є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру