Автомобільні вантажні перевезення - Швидко та безпечно. Автоперевезення від GLC.
Обрати сторінку

Автомобільні вантажні перевезення

Міжнародні та по Україні будь-які вантажі під ключ з гарантією

Років на ринку

Країни

Задоволених клієнтів

Перевізників у базі

Автомобільні вантажні перевезення - Grand Logistics Company

Про автомобільні вантажоперевезення можу говорити багато і довго 😉 Більшість наших клієнтів обирають автомобільний транспорт для доставки своїх вантажів і Україною, і в будь-яких міжнародних напрямках. Так було і так буде завжди!

Сипучі, горючі, небезпечні, швидкопсувні, негабаритні – все підвладне автотранспорту!

Збірні, мультимодальні – не питання!

-перше, це вигідно за ціною доставки. По-друге, величезний вибір перевізників, а значить завжди знайдеться машина. Сьогодні за невеликих партій навіть з Китаю вигідніше везти товар фурами – набагато швидше!

Скрізь, де є автомобільні дороги, ми можемо доставити вантаж! За всю історію компанії чого ми тільки не перевозили, колосальний досвід!

Знаємо і розуміємо, що для клієнта важливі – безпека, оперативність і ціна! Саме на це і заточуємо наших логістів.

Працюємо тільки з перевіреними перевізниками та даємо актуальні ціни за 15 хвилин з моменту отримання заявки!

Виктория Борсук, руководитель отдела логистики

Типи вантажних авто, якими ми возимо

Тент, напівпричіп

Полуприцепы
Призначені для перевезення більшості вантажів. Завантаження може виконуватися зверху, збоку, ззаду. Вантажопідйомність: 20-22 тонни. Місткість 22-33 європалети. Корисний об’єм від 60-96 м.куб. Розміри: довжина 13,6 м, ширина 2,45 м, висота 2,65-2,75 м. Напівпричепи служать для перевезення великих та важких вантажів, монтажу різного обладнання, потреб сільського господарства, будівництва та інших транспортних завдань.

Рефрижератор напівпричіп

рефрижератор полуприцеп

По суті це напівпричіп із холодильною установкою. Призначений для транспортування вантажів і продуктів, що швидко псуються, а також вантажів, перевезення та зберігання яких потребує дотримання певної температури. Наприклад, медикаменти, напої. Вантажопідйомність: 12-22 тонни. Євростандарт: 20 тонн, 82 м.куб корисного обсягу, 32 палети.

Експлуатація рефрижераторів дорожча за звичайні типи машин на 5-25 %

.

Автозцепка

фура автосцепка

Автомобіль плюс причіп. Перевага: швидке навантаження та розвантаження, а також великий корисний об’єм. Недоліки: не придатні для перевезення довгомірних виробів. Вантажопідйомність: 16-25 тонн. Корисний об’єм: 60-120 м3. Місткість: 22-33 європалети.

“Jumbo” (Юмба)

jumbo юмба

Напівпричіп підвищеної місткості, яка досягається за рахунок “Г”-подібної підлоги та зменшеного діаметра коліс напівпричепа. Вантажопідйомність: 20 тонн. Корисний об’єм: 96-110 м3. Місткість: 33 європалети.

Автоцистерна

автоцистерна

Цистерни призначені для перевезення рідких, газоподібних, дрібно-дисперсійних та сипких (борошно, цемент) вантажів.

За своєю формою перерізи цистерни поділяються на три види – круглі, еліптичні та у формі “валізи”

.

Контейнеровоз

Полуприцепы

Традиційно контейнеровоз називають морський транспорт. Але оскільки часто пункти вивантаження знаходяться далеко від портів (терміналів) морські контейнери перевозять на спеціалізованих автомобільних контейнеровозах.
Контейнеровоз може перевозити не тільки контейнери, але будь-який вантаж, під який можна підібрати та зафіксувати платформу.

Самоскиди

зерновозы нанять

Виконуються у вигляді відкритого суцільнометалевого бортового кузова з гідравлічним пристроєм для автоматичного вивантаження вантажу, що перевозиться. При цьому ззаду є борт, що кріпиться на верхніх шарнірах, автоматично відкривається при нахилі кузова під дією сили власної тяжкості..

Мікроавтобус

Полуприцепы

Призначений для перевезення вантажів малого обсягу та ваги. Вантажопідйомність: 1-3 тонни. Об’єм: 3-10 м³. Переваги: низька собівартість перевезень, висока швидкість доставки.

Зерновоз

Полуприцепы

Застосовується для перевезення зернових культур. Вантажопідйомність: 12-22 тонн.

Платформи та низькорамні трали

Полуприцепы

Платформа, а також її різновид – низькорамний трал, є спеціалізованим вантажним транспортом для перевезення негабаритних та великовагових вантажів. Їх відрізняє підвищена вантажопідйомність (до 200 тонн) та наявність спеціальних кріпильних пристроїв.

Географія автомобільних перевезень

Україна

Європа

Країни СНД

Азія

Вантажі, які ми перевозимо

Перевезення стандартних вантажів

Автомобильные грузоперевозки - стандартные грузы

Вантажі, маса яких не перевищує величин встановлених підприємством – виробником для даного транспортного ср-ва, призначеного для використання на дорогах загального користування, а габаритні розміри вантажу та транспортного засобу відповідають правилам дорожнього руху.

Перевезення збірних вантажів

Автомобильные грузоперевозки - перевозка сборных грузов

Перевезення збірних вантажів – ідеальний варіант, якщо вам потрібно доставити відносно невеликий вантаж, який не займає цілого вантажного вагона або перевезти дрібногабаритне відправлення. Ця послуга дуже вигідна за вартістю і не позбавлена всіх переваг повноцінної доставки.

Автомобільні негабаритні перевезення

Автомобильные негабаритные перевозки

Негабаритні перевезення вимагають наявності спеціального автопарку з потужних сідельних тягачів, відкритих майданчиків, низькорамних напівпричепів та тралів, телескопічних трейлерів та безлічі додаткового кріпильного обладнання та навіть спеціальних каркасів..

Перевезення небезпечних вантажів

Автомобильные перевозки Опасных Грузов

Перевезення небезпечних вантажів — один із найскладніших та найвідповідальніших видів логістичних послуг. Рівень вимог до кваліфікації та відповідальності фахівців транспортно-експедиторської компанії зростає пропорційно до зростання ступеня небезпеки вантажу. При цьому, крім побажань клієнта, слід враховувати всі без винятку чинні норми та вимоги до перевезення небезпечних вантажів відповідно до їхніх категорій небезпеки.

Автоперевезення наливних вантажів

Автоперевозка наливных грузов

Перевезення рідких вантажів цистернами процес трудомісткий і відповідальний, оскільки вимагає сучасного обладнання та професійної команди, що спеціалізується, для забезпечення первісного хімічного стану вантажу, що перевозиться..

Вантажоперевезення сипких вантажів

Грузоперевозки сыпучих грузов

Компанія «GLC» пропонує повний комплекс послуг з вантажоперевезення сипких та навалочних вантажів та будматеріалів (ЖРК, руди, вугілля, піску, зерна, агломерату та котуни, коксу, торфу, цементу тощо).

Компанія бере на себе всю відповідальність за дотримання встановлених правил їх транспортування за маршрутом будь-якої складності, транспортом будь-якого виду.

Перевезення живих вантажів

Перевозка живых грузов

В агрогосподарській сфері дуже часто виникає необхідність переправити тварин (кіз, свиней, корів тощо) або птахів на далекі відстані. А якщо врахувати, що перевезення худоби – справа дуже клопітна і має безліч тонкощів і нюансів, то й ставитись до вибору компанії-перевізника потрібно серйозно.

Перевезення вантажів, що швидко псуються

Перевозка скоропортящихся грузов

Транспортування товарів, що швидко псуються, дуже складний і відповідальний процес. Як правильно вибрати фірми з транспортування продуктів, що швидко псуються і при цьому не помилитися? Які супроводжуючі документи зобов’язаний надати відправник вантажу?

Замовити безкоштовний прорахунок маршруту

Про автомобільні вантажні перевезення

Grand Logistics Company спеціалізується на послугах автоперевезень вантажів по Україні, країнах СНД, Європі. Власний автопарк, досвідчені співробітники, наявність необхідної тари та упаковки, знання норм і правил автоперевезень магістралями різної вантажопідйомності – все це дозволяє виконати транспортування вантажу в найкоротші терміни за найкращими цінами та з гарантією надійності, безпеки.

У нас ви можете замовити автоперевезення:

 • Стандартні та збірні.
 • Модальні та мультимодальні.
 • Сипучих, небезпечних вантажів, що швидко псуються.
 • Негабаритних та довгомірних вантажів.

Ми зможемо:

 • Організувати навантаження та вивантаження.
 • Подбати про упаковку та оформлення документів.
 • Розробити маршрут.
 • Надати інформацію про терміни доставки.
 • Здійснити моніторинг доставки вашого вантажу.
 • Надати страховку на вантаж.

Повний перелік послуг вказано на сайті, а також узгоджується в індивідуальному порядку з урахуванням особливостей вантажу та побажань клієнта.

Автоперевезення вантажу: особливості та правила

Автоперевезення дозволяють доставити будь-який вантаж по Україні та в країни зарубіжжя. Ми перевозимо збірні, тендітні, швидкопсувні, великогабаритні, негабаритні вантажі, підбираючи відповідні транспортні засоби, що мають відповідне маркування, розміри, обладнання.

Організація перевезення вантажів автомобільним транспортом включає:

 • Вибір тари та упаковки відповідно до затверджених норм.
 • Нанесення необхідного маркування на вантаж та автотранспорт.
 • Розробку маршруту доставки під автоперевезення.
 • Облік прохідності машин обраної тоннажності та габаритів по заданій ділянці колії.
 • Підготовка та оформлення документації, необхідної під автомобільні перевезення.

Наші переваги

Власний автопарк та багаторічний досвід роботи дозволяють швидко скласти маршрут, підібрати вигляд та спосіб доставки, підготувати супровідні документи. Ми враховуємо індивідуальні побажання замовника та особливості вантажу, забезпечуючи транспортування на вигідних умовах.

Послуги автоперевезень здійснюються із гарантією:

 • Чесна ціна. Вартість транспортних послуг розраховуються за прайсом. Вона залежить від типу та ваги вантажу, що надається транспорту, маршруту доставки.
 • Дотримання термінів. Усі послуги надаються за договором, в якому зазначена орієнтовна дата доставки. Це дозволить вам спланувати свій час.
 • Економія часу доставки. Ми перевеземо особисті речі, меблі, будматеріали, продукти харчування, предмети інтер’єру в найкоротший термін, оскільки самостійно розробимо маршрут. Наявність власного автопарку дозволить підібрати машину потрібної вантажопідйомності, яка зможе транспортувати всі необхідні речі.
 • Моніторинг доставки. Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
 • Надійності та безпеки. Ми не тільки підбираємо транспорт, але й забезпечуємо упаковку, навантаження, кріплення на кузові, що дозволяє перевезти вантаж без втрат та пошкоджень.

Замовлення вантажного автотранспорту можна зробити за телефоном. Або залиште заявку на сайті, і менеджер зв’яжеться з вами.

Відгуки

 ТОВ “АЛЬТУРА”

Рекомендаційний лист: Компанія “Гранд Лоджістікс Кампані” надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ “АЛЬТУРА” по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ “ХІМ ТОРГ”

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ “ХІМ ТОРГ” висловлює подяку ТОВ “Гранд Лоджістікс Кампані” в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов’язань у сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ “Гранд Лоджистікс Кампані” надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої і насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ “Гранд Лоджістікс Кампані” є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру