Автомобільні вантажоперевезення - Швидко і безпечно. Автоперевезення від GLC.
Обрати сторінку

Автомобільні вантажоперевезення

Міжнародні та по Україні будь-які вантажі під ключ із гарантією

Років на ринку

Країни

Задоволених клієнтів

Перевізників в базі

Автомобільні вантажоперевезення - Grand Logistics Company

Більшість наших клієнтів обирають автомобільний транспорт для доставки своїх вантажів і по Україні, і в будь-яких міжнародних напрямках. Так було завжди буде!

Сипучі, горючі, небезпечні, швидко псуються, негабаритні - все підвладне автотранспорту!

Збірні, мультимодальні – не питання!

перше, це вигідно за ціною доставки. По-друге, величезний вибір перевізників, а отже завжди знайдеться машина. Сьогодні за невеликих партій навіть з Китаю вигідніше везти товар фурами – набагато швидше!

Усюди, де є автомобільні дороги, ми можемо доставити вантаж! За історію компанії, чого ми тільки не перевозили, колосальний досвід!

Знаємо і розуміємо, що для клієнта важливі - безпека, оперативність і ціна! Саме на це і заточуємо наших логістів.

Працюємо тільки з перевіреними перевізниками і даємо актуальні ціни за 15 хвилин з моменту отримання заявки!

Вікторія Борсук, керівник відділу логістики

Типи вантажних автомобілів, якими ми возимо

Тент, напівпричіп

Напівпричепи
Призначені для перевезення більшості вантажів. Завантаження може виконуватися зверху, збоку, ззаду. Вантажопідйомність: 20-22 тонни. Місткість 22-33 європалети. Корисний об'єм від 60-96 м3. Розміри: довжина 13,6 м, ширина 2,45 м, висота 2,65-2,75 м. Напівпричепи служать для перевезення великих та важких вантажів, монтажу різного обладнання, потреб сільського господарства, будівництва та інших транспортних завдань.

Рефрижератор напівпричіп

рефрижератор напівпричіп

По суті, це напівпричіп із холодильною установкою. Призначений для транспортування вантажів і продуктів, що швидко псуються, а також вантажів, перевезення та зберігання яких потребує дотримання певної температури. Наприклад, медикаменти, напої. Вантажопідйомність: 12-22 тонни. Євростандарт: 20 тонн, 82 м.куб корисного об'єму, 32 палети.

Експлуатація рефрижераторів дорожча за звичайні типи машин на 5-25 %

.

Автозчіпка

фура автозчеплення

Автомобіль плюс причіп. Перевага: швидке навантаження та розвантаження, а також великий корисний об'єм. Недоліки: не підходять для перевезення довгомірних виробів. Вантажопідйомність: 16-25 тонн. Корисний об'єм: 60-120 м3. Місткість: 22-33 європалети.

«Jumbo» (юмба)

jumbo юмба

Напівпричіп підвищеної місткості, яка досягається за рахунок «Г»-подібної підлоги та зменшеного діаметра коліс напівпричепа. Вантажопідйомність: 20 тонн. Корисний об'єм: 96-110 м3. Місткість: 33 європалети.

Автоцистерна

автоцистерна

Цистерни призначені для перевезення рідких, газоподібних, дрібно-дисперсійних і сипучих (борошно, цемент) вантажів.

За своєю формою перерізи цистерни поділяються на три види — круглі, еліптичні та у формі «валізи»

.

Контейнеровоз

Напівпричепи

Традиційно контейнеровози називають морським транспортом. Але оскільки часто пункти вивантаження знаходяться далеко від портів (терміналів), морські контейнери перевозять спеціалізованими автомобільними контейнеровозами.
Контейнеровоз може перевозити не тільки контейнери, а й будь-який вантаж, під який можна підібрати та зафіксувати платформу.

Самоскиди

зерновози найняти

Виконуються у вигляді відкритого суцільнометалевого бортового кузова з гідравлічним пристроєм для автоматичного вивантаження вантажу, що перевозиться. При цьому ззаду є борт, що кріпиться на верхніх шарнірах, що автоматично відкривається при нахилі кузова під дією сили власної ваги.

Мікроавтобус

Напівпричепи

Призначена для перевезення вантажів малого обсягу та ваги. Вантажопідйомність: 1-3 тонни. Об'єм: 3-10 м³. Позитивні якості: низька собівартість перевезень, висока швидкість доставки.

Зерновоз

Напівпричепи

Застосовується для перевезення зернових культур. Вантажопідйомність: 12-22 тонн.

Платформи і низькорамні трали

Напівпричепи

Платформа, а також її різновид – низькорамний трал, є спеціалізованим вантажним транспортом для перевезення негабаритних та великовагових вантажів. Їх відрізняє підвищена вантажопідйомність (до 200 тонн) та наявність спеціальних кріпильних пристроїв.

Географія автомобільних перевезень

Україна

Європа

Країни СНД

Азія

Вантажі, які ми перевозимо

Перевезення стандартних вантажів

Автомобільні вантажоперевезення - стандартні вантажі

Вантажі, маса яких перевищує величини встановлених підприємством — виробником цього транспортного ср-ва, призначеного від використання на дорогах загального користування, а габаритні розміри вантажу і транспортного засобу відповідають правилам дорожнього руху.

Перевезення збірних вантажів

Автомобільні вантажоперевезення - перевезення збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів - ідеальний варіант, якщо вам потрібно доставити відносно невеликий вантаж, який не займає цілого вантажного вагона або перевезти дрібногабаритне відправлення. Ця послуга дуже вигідна за вартістю та не позбавлена всіх переваг повноцінної доставки.

Автомобільні негабаритні перевезення

Автомобільні негабаритні перевезення

Негабаритні перевезення вимагають наявності спеціального автопарку з потужних сідельних тягачів, відкритих майданчиків, низькорамних напівпричепів та тралів, телескопічних трейлерів та безлічі додаткового кріплення та навіть спеціальних каркасів.

Перевезення небезпечних вантажів

Автомобільні перевезення небезпечних вантажів

Перевезення небезпечних вантажів – один із найскладніших та найвідповідальніших видів логістичних послуг. Рівень вимог до кваліфікації та відповідальності фахівців транспортно-експедиторської компанії зростає пропорційно до зростання ступеня небезпеки вантажу. При цьому, крім побажань клієнта, слід враховувати всі без винятку діючі норми та вимоги до перевезення небезпечних вантажів відповідно до їх категорій небезпеки.

Автоперевезення наливних вантажів

Автоперевезення наливних вантажів

Перевезення рідких вантажів цистернами процес трудомісткий і відповідальний, оскільки вимагає сучасного обладнання та професійної команди, що спеціалізується, для забезпечення початкового хімічного стану вантажу, що перевозиться.

Вантажоперевезення сипучих вантажів

Вантажоперевезення сипучих вантажів

Компанія «GLC» пропонує повний комплекс послуг з вантажоперевезення сипких та навалочних вантажів та будматеріалів (ЖРК, руди, вугілля, пісок, зерно, агломерат та котуни, кокс, торф, цемент тощо).

Компанія бере на себе всю відповідальність за дотримання встановлених правил їх транспортування за маршрутом будь-якої складності, будь-якого транспорту.

Перевезення живих вантажів

Перевезення живих вантажів

В агрогосподарській сфері часто виникає необхідність переправити тварин (кіз, свиней, корів тощо) або птахів на далекі відстані. А якщо врахувати, що перевезення худоби – справа дуже клопітна і має безліч тонкощів та нюансів, то й ставитись до вибору компанії-перевізника потрібно серйозно.

Перевезення швидкопсувних вантажів

Перевезення швидкопсувних вантажів

Транспортування товарів, що швидко псуються, дуже складний і відповідальний процес. Як правильно вибрати фірми з транспортування продуктів, що швидко псуються, і при цьому не помилитися? Які супроводжуючі документи має надати відправник вантажу?

Замовити безкоштовний прорахунок маршруту

Про автомобільні вантажні перевезення

Grand Logistics Company спеціалізується на послугах автоперевезень вантажів по Україні, країнах СНД, Європі. Власний автопарк, досвідчені співробітники, наявність необхідної тари та упаковки, знання норм і правил автоперевезень магістралями різної вантажопідйомності – все це дозволяє виконати транспортування вантажу в найкоротші терміни за найкращими цінами та з гарантією надійності, безпеки.

У нас ви можете замовити автоперевезення:

 • Стандартні і збірні.
 • Модальні та мультимодальні.
 • Сипучих, небезпечних вантажів, що швидко псуються.
 • Негабаритних і довгомірних вантажів.

Ми зможемо:

 • Організувати вантаження і вивантаження.
 • Подбати про упаковку і оформленні документів.
 • Розробити маршрут.
 • Надати інформацію про терміни доставки.
 • Здійснити моніторинг доставки вашого вантажу.
 • Надати страховку на вантаж.

Повний список послуг вказано на сайті, а також узгоджується в індивідуальному порядку з урахуванням особливостей вантажу та побажань клієнта.

Автоперевезення вантажу: особливості та правила

Автоперевезення дозволяють доставити будь-який вантаж по Україні та в країни зарубіжжя. Ми перевозимо збірні, тендітні, швидкопсувні, великогабаритні, негабаритні вантажі, підбираючи відповідні транспортні засоби, що мають відповідне маркування, розміри, обладнання.

Організація перевезення вантажів автомобільним транспортом включає:

 • Вибір тари і упаковки відповідно до затверджених норм.
 • Нанесення необхідного маркування на вантаж і автотранспорт.
 • Розробка маршруту доставки під автоперевезення.
 • Облік прохідності машин обраного тоннажності та габаритів по заданій ділянці колії.
 • Підготовка та оформлення документації, необхідної для автомобільних перевезень.

Наші переваги

Власний автопарк та багаторічний досвід дозволяють швидко скласти маршрут, підібрати вид та спосіб доставки, підготувати супровідні документи. Ми враховуємо індивідуальні побажання замовника та особливості вантажу, забезпечуючи транспортування на найвигідніших умовах.

Послуги автоперевезень здійснюються з гарантією:

 • Чесна ціна. Вартість транспортних послуг розраховується за прайсом. Вона залежить від типу та ваги вантажу, що надається транспорту, маршруту доставки.
 • Дотримання термінів. Усі послуги надаються за договором, в якому вказано орієнтовну дату доставки. Це дозволить вам спланувати свій час.
 • Економія часу доставки. Ми перевеземо особисті речі, меблі, будматеріали, продукти харчування, предмети інтер'єру у найкоротший термін, оскільки самостійно розробимо маршрут. Наявність власного автопарку дозволить підібрати машину потрібної вантажопідйомності, яка зможе транспортувати усі необхідні речі.
 • Моніторинг доставки. Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу у будь-який час.
 • Надійність та безпека. Ми не тільки підбираємо транспорт, але й забезпечуємо упаковку, навантаження, кріплення на кузові, що дозволяє перевезти вантаж без втрат та пошкоджень.

Замовлення вантажного автотранспорту можна зробити за телефоном. Або залиште заявку на сайті та менеджер зв'яжеться з вами.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру