Замовити вантажоперевезення цистерни за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Перевезення вантажів в автоцистерні

Доставка вантажів в будь-якому напрямку

Найкращі тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Доставка вантажу в автоцистерні від Гранд Лоджистік Кампані.

Автоцистерни широко застосовуються для перевезення різних видів рідких вантажів. Це може бути нафтопродукти, питна вода, технічні рідини, інші типи складів. Придбати ці транспортні засоби можна у нашої компанії за найвигіднішою ціною.

Застосування автоцистерн

Ми пропонуємо в оренду автоцистерни для перевезення рідин європейського та російського виробництва. У нас ви зможете підібрати відповідний тип цистерн для перевезення будь-яких рідких вантажів. Ми пропонуємо найвигідніші умови, різні моделі. Деякі види цистерн підходять для перевезення певних типів сипких речовин.

В нас ви знайдете високоякісні автоцистерни для перевезення нафтопродуктів. Останні технічно відрізняються від інших типів, тому що нафтопродукти відносяться до речовин підвищеної небезпеки та легко спалахують. Саме тому для них застосовуються спеціальні автоцистерни, параметри яких не лише враховують хімічний склад вантажів, а й їхню займистість. Така цистерна має відповідати європейським стандартам якості та безпеки. Корпус виготовляється з металу, передбачено гарне заземлення, що виключає утворення іскри.

Перевезення наливних вантажів автоцистернами може бути досить тривалим, часто вантажі возять на великі відстані, не завжди дорожнє покриття має високу якість. Саме тому пропонована продукція відрізняється високою міцністю та надійністю.

Як вибрати конструкцію?

Вибір залежить від того, що ви збираєтесь перевозити. Якщо це, наприклад, нафтопродукти, важливу роль відіграє їхній тип. Якщо потрібно перевезти на велику відстань продукти високої в'язкості, здатні застигати при низьких температурах, потрібно використовувати цистерни, що мають вбудований обігрів. Така модель виручить взимку, підходить для застосування влітку, якщо температура навколишнього середовища недостатньо висока для того, щоб запобігти застиганню олій, бітуму або інших продуктів, що знаходяться всередині цистерни.

Щодо бітуму його можна перевозити за нормальної температури 180-220 градусів. В іншому випадку матеріал застигає і стає непридатним для використання, а цистерна виходить з ладу, оскільки бітум вже не можна вилити з неї.

Завдання обладнання

Перевезення цистерною дозволяє вирішити відразу кілька завдань:

  • Забезпечення безпеки вантажу.
  • Швидка доставка вантажу до місця призначення та його відвантаження.
  • Збереження властивостей речовин, що перевозяться, їх захист від попадання сміття та інших елементів із зовнішнього середовища.

Наші послуги

Не обов'язково купувати цистерну, якщо вам потрібно перевезти вантаж. Ви можете звернутися до нас, і напівпричіп-цистерна для перевезення буде до ваших послуг у будь-який зручний для вас час. Ми здійснюємо перевезення по всій країні, складаємо зручний для клієнта маршрут.

Вартість перевезення автоцистерною залежить від відстані, обсягу та інших індивідуальних умов. Обговорити нюанси можна, зв'язавшись із нами по телефону чи за допомогою форми на сайті. Ми пропонуємо послуги автоцистерн різного типу, тому зможемо перевезти будь-який рідкісний вантаж. Є в наявності звичайні моделі та з підігрівом.

Переваги співпраці з Grand Logistics Company

Звертаючись до нас, ви можете скористатися наступними перевагами:

  • Послуги автоцистерни за найвигіднішою ціною.
  • Можливість швидко доставити вантаж в будь-яку точку країни.
  • Широкий вибір моделей цистерн, що дозволяє вибрати потрібну модель для вашого типу вантажу.
  • Великий автопарк, завжди є вільний транспорт.
  • Оплатити можна будь-яким зручним для вас способом.
  • Діють знижки.

Ми гарантуємо високу якість послуг, надійність нашого транспорту. Залишіть заявку онлайн або телефонуйте нам у робочий час: ми приймемо оперативне замовлення.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру