Замовити вантажне перевезення автопоїздом за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажні перевезення автопоїздом

Доставимо будь-який вантаж до 25 тон

Найдоступніші тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Автопоїзд до внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень від GLC

Вантажоперевезення автомобільним транспортом є одним з найбільш поширених і затребуваних способів доставки різних вантажів. Це пояснюється цілою низкою переваг, починаючи від оперативності виконання замовлення і можливості потрапити у найвіддаленіші населені пункти, і закінчуючи доступною вартістю і великим вибором транспортних засобів, для різних видів продукції. Grand Logistics Company вже тривалий час (починаючи з 2007 р.) спеціалізується на організації вантажних перевезень в Україні та за її межами. За ці роки логісти компанії напрацювали власні схеми взаємодії як з клієнтами, так і з перевізниками, і навчилися підбирати найбільш вдалий вид транспорту та оптимальний маршрут. Зокрема, для транспортування великих обсягів стандартних вантажів часто використовується автопоїзд (автозчеплення), що дозволяє заощадити час та особисті фінанси клієнта.

Що таке автопоїзд, технічні характеристики

Це вантажна машина на одній рамі із кузовом плюс напівпричіп. Відмінно підходить для доставки великої кількості продукції, що упакована на європаллети або напівпіддони. Даний вид транспорту часто використовується для організації комбінованих (мультимодальних) перевезень.

Список основних переваг

Вантажні перевезення автопоїздом мають низку важливих переваг. Ось основні з них:

 • Швидкість проведення вантажно-розвантажувальних робіт;
 • Корисний об'єм досить великий і може становити до 120 м3 (33 європіддонів);
 • Дозволяє доставляти товари за схемою «від дверей до дверей»;
 • Можливість комбінувати з будь-якими іншими видами вантажоперевезень (морські, повітряні, залізничні, комбіновані, збірні вантажі, карго);
 • Продукція може бути доставлена ​​одержувачу без перевантажень;
 • Відстеження місцезнаходження транспортного засобу за допомогою GPS-трекера;
 • Велика вантажопідйомність – до 25 тонн;
 • Гнучкість складання маршруту;
 • Мінімум обмежень по географії, якщо порівнювати з іншими видами транспорту;
 • Оперативність процесу;
 • Високий рівень безпеки;
 • Демократична ціна

Важливо – на сьогоднішній день вантажоперевезення автопоїздом вважаються одним із найбільш вигідних та ефективних варіантів доставки великого обсягу товару на близькі та середні відстані.

Мінуси

Як і будь-який інший спосіб, є тут свої мінуси. Насамперед, це стосується неможливості транспортувати довгомірні та негабаритні вантажі. По-друге, залежить від географічного розташування відправника чи одержувача, сезону та погодних умов. Зокрема, є населені пункти, до яких взимку, пізно восени та ранньою весною не можна доїхати.

Вантажні перевезення автопоїздом Grand Logistics Company

Компанія має великий автопарк, а також активно співпрацює з багатьма транспортними компаніями, приватними перевізниками та власниками транспортних засобів як в Україні, так і багатьох інших країнах на всіх континентах. Це дозволяє організовувати процес доставки практично будь-яких вантажів у оптимальні терміни за доступними цінами та 100% гарантією цілісності та безпеки. Фахівці компанії GLC надають широкий спектр додаткових послуг і беруть на себе всю відповідальність за продукцію, що перевозиться — страхування, на найбільш вигідних для замовника умовах, митне оформлення, консультування з ЗЕД, охорона та експедирування, повний документальний супровід, у суворій відповідності з міжнародними правилами та нормами . Все це спрямоване на те, щоб вантажні перевезення на автопоїзді були максимально ефективними та безпечними.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру