Купити напівпричіп низькорамний Юмба за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення низкорамні напівпричепом (юмба)

Вантажні перевезення в будь-якому напрямку

Найкращі ціни

13 років на ринку транспортних послуг

Доставка вантажу низькорамним напівпричепом Jumbo (Юмба) від Гранд Лоджистик Кампані.

Grand Logistics Company вже протягом багатьох років успішно надає транспортні послуги Україною, а також ще понад 180 країн. Однією з ключових переваг компанії є використання різних способів доставки – водного, повітряного, автомобільного транспорту, а також організація мультимодальних вантажоперевезень. Вибір оптимального маршруту та варіанта транспортування можливий завдяки великому та різноманітному власному парку вантажної техніки, а також тісна співпраця з іншими транспортними агенціями-партнерами та приватними перевізниками та власниками транспортних засобів. Наприклад, де немає можливості використовувати стандартні євроконтейнери, логісти компанії організують процес доставки з використанням напівпричепа Jumbo (Юмба).

Основні відмінності і переваги використання

Юмба низькорамний напівпричіп відрізняється великою вантажопідйомністю – до 20 тонн та супероб'ємним кузовом (96 – 125 м3). Це досягається за рахунок меншого діаметра коліс (17,5″) та особливої (г-подібної) конструкції підлоги. Причіп вантажний даного типу має такі габаритні розміри:

 • Довжина (м) – 9,5;
 • Висота (м) – 3,03;
 • Ширина (м) – 2,48.

У напівпричепі «Юмба» міститься до 34 стандартних європіддонів розміром 1200х800 мм. Серед недоліків можна виділити такі фактори – незручність транспортування товару, на який упакований у тарі виробника, а не на європалетах, а також при доставці ламінату та загалом продукції в нестандартній упаковці. Ще один мінус – це зменшений діаметр коліс, що вимагає відносно високої якості дорожнього покриття. Але це можна вирішити, якщо встановити колеса більшого діаметру – наприклад, 19,5” або 22,5” (така можливість передбачена).

Вантажоперевезення з використанням напівпричепів «Jumbo» — це досить поширена та затребувана послуга, оскільки дозволяє здійснювати транспортування наступних видів товарів:

 • Побутова техніка;
 • парфумерія;
 • Посуд і кухонне приладдя;
 • Запасні частини та комплектуючі;
 • Побутова хімія;
 • Продукти харчування;
 • Алкогольні і безалкогольні напої;
 • Лікарські засоби;
 • Продукція медичного призначення та багато іншого.

Замовити послуги можна звернувшись до транспортної компанії GLC, фахівці якої завжди готові підібрати оптимальний спосіб доставки та вид вантажного транспорту, незалежно від географії знаходження складу відправника та підприємства одержувача. Це обумовлено наявністю розвиненої матеріально-технічної бази, великим досвідом та автоматизованою системою контролю та управління основними технологічними процесами.

Крім того, співробітники Grand Logistics Company надають широкий спектр додаткових послуг, що дозволяють прискорити та оптимізувати процес вантажоперевезення та зробити їх максимально доступними для замовника. При цьому забезпечуючи високу якість послуг та 100% безпеку та збереження вантажу по всьому шляху проходження. Сюди належить підбір найвигідніших умов страхування, повний документальний супровід, митно-брокерське обслуговування, консультування щодо особливостей ведення ЗЕД, експедирування, оренда спецтехніки та інші. Все це робить співпрацю з компанією, не тільки економічно вигідною, але ще й максимально зручною та надійною.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру