Замовити контейнерну автоперевезення за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Автомобільні контейнерні перевезення

Доставка вантажів контейнеровозом в будь-якому напрямку

Вигідні тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Доставка вантажу контейнеровозом напівпричепом від Гранд Лоджистикс Компані

Контейнеровози - популярний вид транспорту, що дозволяє доставити товар в будь-яку точку країни і за її межі по суші. Це зручно, часто досить вигідно, особливо якщо потрібно сформувати збірний вантаж.

Чому варто використовувати авто контейнеровоз?

Автомобільний транспорт має ряд переваг, до яких відносяться такі моменти:

  • Можливість доставити вантаж по суші практично в будь-яку точку країни.
  • Щодо швидкий спосіб доставки, особливо при грамотному формуванні маршруту.
  • Можливість доставити інший вантаж на зворотному шляху.
  • Доступна ціна транспортування.
Міжнародні контейнерні перевезення між багатьма країнами доступні тільки по сухопутному маршруту. Автомобіль приходить в точку призначення не тільки швидше, ніж поїзд, але і не вимагає розвантаження вагона, доставки вантажу іншим транспортом до місця призначення. Він відразу йде за обраним маршрутом і може потрапити туди, де немає залізничної лінії або навіть асфальтованої дороги.

Витрати на автомобільне перевезення, як правило, нижче, сам вантаж повинен мати певний обсяг. Саме тому такий вид перевезення найбільш оптимальний для тих клієнтів, хто возить невеликі вантажі або габаритні товари. Для обох типів клієнтів ми можемо запропонувати контейнеровози автомобільні різної потужності, конструкції і місткості. Ви можете як орендувати контейнер повністю, так і тільки потрібну кількість місць. Збірні вантажі дозволяють платити мінімум, при цьому доставити свій товар швидко і надійно.

Наші послуги

Наша компанія здійснює контейнерні перевезення по Україні і за її межами. Ми пропонуємо найбільш вигідні умови:

  • Доступні ціни щодо маси вантажу і кілометражу.
  • Можливість скористатися мультимодальной перевезенням.
  • Висока безпека транспортування.
  • Повний юридичний супровід вантажів, включаючи їх розмитнення, якщо це необхідно.

Ви можете звернутися в нашу компанію і замовити повний пакет послуг: це означає, що вам не доведеться збирати документи, проводити вантаж на митниці. Всі ці клопоти візьмуть на себе наші фахівці. Ми можемо організувати контейнерні перевезення в будь-яку точку України або в будь-яку іншу країну. У нас велика кількість партнерів по всьому світу, тому ми можемо запропонувати нашим клієнтам найбільш вигідні розцінки і зручні умови.

Переваги співпраці з Grand Logistics Company

Наша компанія несе відповідальність за організацію перевезення вантажу. Якщо він збірний, вам доведеться почекати кілька днів, поки контейнер в потрібному вам напрямку буде сформований: такий спосіб дозволяє заощадити досить коштів, хоч займає трохи більше часу. Якщо вантаж займає контейнер повністю, то ми можемо відправити машину відразу. Тривалість виконання доставки залежить від відстані, кількості кордонів, які потрібно перетнути.

Ми даємо гарантію якості виконання послуг, страхуємо вантажі за вигідними тарифами. Замовити контейнерну перевезення у нас можна, зв'язавшись з нами по телефону або через сайт.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру