Замовити вантажоперевезення рефрижератором за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення рефрижератором

Доставка в будь-якому напрямку

Найкращі ціни

13 років на ринку транспортних послуг

Доставка вантажу рефрижератором від Гранд Лоджистик Кампані.

Для вантажоперевезення товарів, що швидко псуються, а також заморожених продуктів і продукції, що вимагає дотримання певних температурних режимів використовуються рефрижератор. Grand Logistics Company має свій парк транспортних засобів для оперативної доставки будь-яких вантажів по Україні та в країни далекого та ближнього зарубіжжя.

Конструкція і класифікація авторефрижераторів

Головними конструктивними особливостями техніки даного типу є наявність холодильного обладнання та використання спеціальних сендвіч-панелей. Завдяки останнім забезпечується надійна термоізоляція від зовнішніх умов. Така конструкція дозволяє забезпечувати температуру всередині кузова в межах +12С - -20С, навіть якщо температура повітря +30С і більше. Ступінь охолодження забезпечується видом встановленого холодильного обладнання і герметичністю всієї конструкції. Вибір температурного режиму здійснюється залежно від характеру продукції, що перевозиться, а також наявності певних вимог.

Перевезення рефрижератором може використовуватись у широкому температурному діапазоні навколишнього середовища – від -40С до +40С та вологістю до 80%. Якщо необхідно доставити кілька типів продукції, яким необхідне дотримання різних температурних режимів, фахівці компанії GLC рекомендують використовувати напівтемпературний авторефрижератор.

Виробництво таких конструкцій провадиться за «безшовною» технологією. Завдяки цьому вони мають відносно невелику масу та велику вантажопідйомність. Товщина сендвіч-панелей зазвичай складає 40-80 мм. Роль теплоізоляційного матеріалу виконує пінополіуретан, що має гарні експлуатаційні характеристики:

  • Низький коефіцієнт теплопровідності;
  • Не виділяє токсичних речовин;
  • Тривалий термін служби;
  • Несприйнятливий до зараження цвіллю, грибком;
  • Безпека і практичність;

Термоізоляція досягається застосуванням спеціального гумового профілю. Кузов часто обшивають оцинкованим сталевим або алюмінієвим листом, нержавіючої сталлю, фанерою (армованою або ламінованою).

Рефрижератор напівпричіп можна встановлювати на стандартні шасі, а також на спеціальні, які разом з конструкцією, що несе, кріпляться безпосередньо до коліс. Останній варіант відрізняється більшою вантажопідйомністю та меншою масою.

Сертифікація транспортних засобів даного типу регламентується нормами АТР, згідно з Женевською угодою, прийнятою 01.09.1970 р. Для позначення класу використовуються такі види маркування – FRA, FRB, FRC (для посилених рефрижераторів класів А, В, С) та FNA (для машин з нормальною ізоляцією класу А). Відповідність своєму класу підтверджується сертифікатом, необхідним для міжнародних вантажних перевезень.

В Україні замовити вантажоперевезення з використанням авторефрижератора напівпричепа можна, звернувшись до Grand Logistics Company. Великий власний автопарк плюс співпраця з іноземними та вітчизняними перевізниками дозволяють організувати доставку продукції, яка потребує суворого дотримання певних температурних режимів, у максимально стислі терміни та за найкращими цінами та гарантії безпеки та безпеки. Логісти GLC мають великий досвід роботи і здатні впоратися з вирішенням найскладніших і нестандартних завдань.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру