Замовити вантажоперевезення напівпричепом тентом за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення тентом-напівпричепом

Доставка будь-яких вантажів в будь-якому напрямку

Вигідні тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Доставка вантажу напівпричепом тентованим від Гранд Лоджистик Кампані.

Автомобільні вантажні перевезення займають за своїм обсягом одне з провідних місць серед усіх видів транспортування різних товарів. Для цього використовуються вантажні автомобілі різного класу, призначення та вантажопідйомності. Універсальним видом такого транспорту для внутрішніх та міжнародних перевезень є напівпричіп тент, який застосовують спільно з сідельним тягачом. Це пояснюється великою різноманітністю вантажів, які дозволяє перевозити напівпричіп тентований, якщо порівнювати зі звичайними бортовими транспортними засобами.

Конструктивні особливості

Grand Logistics Company — для автомобільних вантажоперевезень всередині України та в європейські та азіатські країни використовує різні види напівпричепів тентів. Перевагою такого вибору є те, що якщо звичайним напівпричепом можна в основному транспортувати продукцію, якій не страшне попадання пилу, бруду, атмосферних опадів (наприклад, будматеріали), то тент-причіп надійно захищає від несприятливих зовнішніх факторів, і завдяки цьому забезпечує кращу безпеку вантажу .

Виготовляють конструкцію з високоміцних та надійних матеріалів – метал оброблений методом катодного лакування або гарячого оцинкування, тент – пило- та вологонепроникний полімерний матеріал. Така техніка повністю відповідає внутрішнім ГОСТам та європейським нормам та стандартам. Використовуючи напівпричіп тент і сідельний тягач можна успішно доставляти продукцію упаковану в тару, а також без неї, довгомірні та великогабаритні вантажі.

За своєю конструкцією напівпричепи тентовані розрізняються на кілька підвидів.

  1. З відкидними бортами.
  2. Зі знімними бортами.
  3. Шторні.
  4. З задніми розсувними або відкидними воротами.

Поєднує всі ці підвиди наявність металевої зварної рами, а також зовнішньої багатозамкової рами та спеціальних отворів у підлозі (коніки або рунги), що дозволяють надійно фіксувати вантаж (з кроком 100 мм). Стандартна комплектація такого транспортного засобу включає - 2 опори, для паркування напівпричепа тентованого без сідельного тягача, тримач колеса-запаски, противідкатні бруси, 2 ящики (один для вогнегасника і другий для інструменту). Деякі напівпричепи мають спеціальні місця для розміщення європалетів.

Конструкція шторних напівпричепів має низку відмінностей. В основному це стосується бічних частин, що зсуваються по відношенню до рами, аналогічно шторам. Дах найчастіше виготовлений із тентованого матеріалу і може зрушуватися. Щоб надати рамі більше жорсткості, її права та ліва частини посилені поздовжніми елементами. Це дозволяє транспортувати цілісні великогабаритні вантажі. При цьому завантажувати такі напівпричепи можна з усіх боків, зокрема зверху. Завдяки цьому можна суттєво скоротити час проведення навантаження-вивантаження, а отже, і прискорити процес вантажоперевезення. Для забезпечення максимальної надійності кріплення усередині є спеціальні ремені.

Транспортна компанія GLC широко використовує напівпричепи тентовані (бортові та шторні) для здійснення внутрішніх та міжнародних вантажоперевезень. Компанія надає повний комплекс послуг з доставки будь-яких вантажів. Для цього логісти завжди готові підібрати найбільш підходящий вид техніки, забезпечити оптимальний маршрут та найкращі умови страхування, щоб процес доставки товару пройшов максимально швидко та без зайвих фінансових витрат.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру