Замовлення послуг зерновоза, орендувати зерновози за найкращою ціною - GLC.
Обрати сторінку

Послуги зерновозів

 

Вантажоперевезення зерновозом в будь-якому напрямку

Найнижчі тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

 

 

Орендувати зерновоз від Grand Logistics Company

Коли розпочинається активне збирання врожаю, послуги зерновозів в Україні стають особливо актуальними. Наша компанія пропонує сучасні, потужні автомобілі, здатні доставити зерно у безпеці в будь-яку точку світу.

 

Наші послуги

Звертаючись до нас, ви можете замовити зерновози для перевезення сипучої продукції як у країні, так і за її межі. Наші машини прийдуть безпосередньо в поле, будуть завантажені там, а потім пройдуть на митний термінал, де зерно буде пересипане до контейнерів для відправки морським чи залізничним транспортом. Крім цього, доступним є вивезення зерна за кордон за допомогою нашого автотранспорту, а також його транспортування всередині України. Ми пропонуємо вигідні послуги, справну чисту техніку із різною ємністю кузова. Послуги зерновозів можуть стати в нагоді і в тому випадку, якщо вам необхідно перевезти будь-яку іншу сільськогосподарську культуру. Наша компанія має великий автопарк, тому може запропонувати великий вибір транспорту, що забезпечує подачу машин у будь-який час у зручне місце для вас.

 

Ми пропонуємо наступні послуги:

 • Навантаження/розвантаження зерна.
 • Доставка вантажу в будь-яку точку країни або світу.
 • Митне оформлення вантажу, збір всіх необхідних документів, юридичний супровід.
 • Надання справного транспорту з водієм.
 • Страхування вантажу за вигідною ціною

Ми пропонуємо зручні умови, наші клієнти можуть вибрати відповідну за тоннажем машину, яка буде представлена у вказаний час. Ми працюємо цілодобово, без вихідних, тому можливе нічне збирання зерна. Багато наших автомобілів здатні пересуватися полем, тому завантаження може здійснюватися безпосередньо з комбайна.

 

Чому обирають Гранд Лоджистик Кампані

Вантажоперевезення зерновозами – це зручний та економічний спосіб доставити зерно швидко, не втративши його властивості. Ми пропонуємо сучасні потужні фури, оснащені спеціальним кузовом, з якого зерно не прокидається, кузов захищений від вологи та гризунів, тому ви гарантовано отримаєте свій вантаж у місці призначення цілістю та безпекою. Ми пропонуємо наступні переваги:

 • Вигідні замовлення для зерновозів.
 • Машини для аграріїв, здатні здійснити перевезення зерна.
 • Вигідними є ціни без участі посередників.
 • Можливість оплачувати будь-яким зручним для вас способом.
 • Великий вибір зерновозів різних марок, ємності.
 • Досвідчені співробітники, які здатні виконати роботу під ключ. Достатньо зателефонувати нашій компанії, і ми вирішимо проблему будь-якої складності, пов'язану з транспортуванням зерна.

Ми маємо великий досвід роботи, а також велику кількість партнерів не лише на території України, а й за її межами. Саме тому ми можемо запропонувати вам найкоротший маршрут, вигідну ціну. Звертаючись до нас, ви зможете замовити доставку зерновозами Україною та за її межами незалежно від кількості врожаю. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, своєчасність та справність автомобілів. Наша компанія відповідально ставиться до своєї роботи, пропонує найвигідніші умови.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру