Замовлення послуг зерновоза, орендувати зерновоз за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Послуги зерновозів

 

Вантажоперевезення зерновозом у будь-якому напрямку

Найнижчі тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

 

 

Орендувати зерновоз від Grand Logistics Company

Коли починається активне збирання врожаю, послуги зерновозів в Україні стають особливо актуальними. Наша компанія пропонує сучасні, потужні автомобілі, здатні доставити зерно в цілості до будь-якої точки світу.

 

Наші послуги

Звертаючись до нас, ви можете замовити зерновози для перевезення сипучої продукції як у країні, так і за її межі. Наші машини прийдуть безпосередньо в поле, будуть завантажені там, а потім пройдуть на митний термінал, де зерно буде пересипане в контейнери для відправки морським чи залізничним транспортом. Крім цього, доступним є вивезення зерна за кордон за допомогою нашого автотранспорту, а також його транспортування всередині України. Ми пропонуємо вигідні послуги, справну чисту техніку із різною місткістю кузова. Послуги зерновозів можуть стати в нагоді і в тому випадку, якщо вам необхідно перевезти будь-яку іншу сільськогосподарську культуру. Наша компанія має великий автопарк, тому може запропонувати великий вибір транспорту, забезпечує подачу машин у будь-який час у зручне для вас місце.

 

Ми пропонуємо наступні послуги:

 • Завантаження/вивантаження зерна.
 • Доставка вантажу до будь-якої точки країни чи світу.
 • Митне оформлення вантажу, збирання всіх необхідних документів, юридичний супровід.
 • Надання справного транспорту з водієм.
 • Страхування вантажу за вигідною ціною.

Ми пропонуємо зручні умови, наші клієнти можуть вибрати відповідну за тоннажем машину, яка буде подана у вказаний час. Ми працюємо цілодобово, без вихідних, тому можливе нічне збирання зерна. Багато наших автомобілів здатні пересуватися полем, тому завантаження може здійснюватися безпосередньо з комбайна.

 

Чому обирають Гранд Лоджістікс Кампані

Вантажоперевезення зерновозами – це зручний та економічний спосіб доставити зерно швидко, не втративши його властивості. Ми пропонуємо сучасні, потужні фури, оснащені спеціальним кузовом, з якого зерно не прокидається, кузов захищений від вологи та гризунів, тому ви гарантовано отримаєте свій вантаж у місці призначення цілістю та безпекою. Ми пропонуємо наступні переваги:

 • Вигідні замовлення для зерновозів.
 • Машини для аграріїв, здатні здійснити перевезення зерна.
 • Вигідні ціни без участі посередників.
 • Можливість оплачувати будь-яким зручним для вас способом.
 • Великий вибір зерновозів різних марок, місткості.
 • Досвідчені співробітники, які здатні виконати роботу під ключ. Достатньо зателефонувати до нашої компанії, і ми вирішимо проблему будь-якої складності, пов’язану з транспортуванням зерна..

Ми маємо великий досвід роботи, а також чималу кількість партнерів не лише на території України, а й за її межами. Саме тому ми можемо запропонувати вам найкоротший маршрут, вигідну ціну. Звертаючись до нас, ви зможете замовити доставку зерновозами Україною та за її межами незалежно від кількості врожаю. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, своєчасність, а також справність автомобілів. Наша компанія відповідально ставиться до своєї роботи, пропонує найвигідніші умови.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру