Міжнародні морські контейнерні перевезення із GLC.
Обрати сторінку

Морські контейнерні вантажоперевезення

Перевезення вантажу – понад 180 країн.
Повний комплекс супровідних послуг. Будь-які види вантажів.

Морські контейнерні вантажоперевезення від Grand Logistics Company

Доставка морем чудова альтернатива літаку і часто є частиною мультимодальних перевезень.

Плюси морських перевезень — рентабельність на великих відстанях та безпека.
Мінус — швидкість, бо доставка не завжди швидка, як би хотілося. Основне наше завдання в організації перевезення морем – це підбір для замовника ідеальної за термінами та вартістю морської контейнерної лінії.

Контейнерні лінії працюють через своїх агентів, і ми працюємо з більшістю з них. Над прорахунком вашого перевезення одночасно працює кілька агентів, ви отримуєте кілька варіантів плюс наші рекомендації та вибираєте оптимальний!

При доборі лінії враховуються ставка фрахту, терміни подачі та повернення контейнерів, термін дії ставки фрахту та варіанти його оплати, умови демереджу – додаткової оплати часу перебування контейнера в порту та інші фактори. У нас можна замовити контейнер як повністю, так і його частину залежно від розміру партії вантажу. Ми перевозимо повні контейнери (FCL, одержувач) та збірні вантажі від 500 кг та об'ємом від 1 м. куб. (LCL, кілька одержувачів).

Працюємо під ключ, тому що знаємо, що замовникам потрібна кваліфікована підтримка з наступних питань:

• збір, оформлення та узгодження всієї внутрішньопортової, внутрішньотермінальної, товаросупровідної та товаротранспортної документації
• зберігання та наднормативне зберігання вантажів (включаючи облік температурного режиму тощо)
• проведення всіх оглядових операцій
• проходження прикордонного контролю та всіх видів санітарного контролю
• отримання, перевірка та оплата рахунків терміналів
• організація, контроль повернення порожніх контейнерів
• моніторинг інформації про прибуття та відбуття вантажів
• контроль за відвантаженням
• страхування вантажів
• вирішення різних організаційних проблем

Серед наших клієнтів виробники чи дистриб'ютори продовольства, експортери нафтопродуктів та сільгосппродукції, імпортери одягу, взуття, автомобілів та іншого великогабаритного товару.

Розрахунок вартості перевезення – перший крок для початку співробітництва.
Довірте нам прорахунок свого перевезення та отримайте надійного перевізника в особі GLC!

Заповніть форму,
щоб отримати консультацію і дізнатися
вартість перевезення Вашого вантажу
Схема доставки вашого вантажу
Ми перевозимо будь-які види вантажів
Стандартні вантажі:
Генеральні вантажі
Вантажі, які можна перерахувати, тобто вантажі, упаковані в тару або штучні вантажі. Серед них: ящики, мішки, бочки, пакунки, накатна техніка. Генеральні вантажі зазвичай перевозяться збірними партіями, котрим складається вантажний список. Генеральні вантажі повинні бути підготовлені до перевезення, приведені в транспортабельний стан.
Наливні вантажі
Вантажі, що перевозяться у рідкому стані (нафта та нафтопродукти, хімічні речовини у рідкому вигляді, зріджені гази, харчові наливні вантажі). При перевезенні, зберіганні та перевантаженні наливних вантажів необхідно враховувати їх специфічні властивості: в'язкість, вогненебезпечність, випаровуваність, вибухонебезпечність, пружність парів, вплив на організм людини, корозію на метали та ін Наливні вантажі перевозяться магістральними трубопроводами, спеціальними наливними суднами танк.
Насипні/вантажні вантажі
Вантажі, в яких відсутня спеціальна упаковка або тара, вони характеризуються однією фізичною властивістю, яка називається сипкістю. Це, наприклад, зерно, вугілля, пісок, кокс, руда та рудні концентрати, сіль, сипучі будівельні матеріали. При цьому насипними називають вантажі, що мають вільну сипкість, а для навантаження вантажів навалок необхідно застосовувати спеціальну техніку - екскаватори, самоскиди і т.д.
Режимні вантажі:
Рефрижераторні вантажі
Вантажі, які вимагають створення певних температурних умов (заморожене м'ясо, риба, свіжі овочі, фрукти, квіти тощо). Без дотримання цих умов транспортування режимних вантажів неможливе або можливе лише протягом обмеженого часу. Перевезення рефрижераторних вантажів здійснюється судами-рефрижераторами (економічний вид рефперевезень), рефконейнерами, та у вагонах-термосах.
Небезпечні вантажі
Вантажі, які потребують особливих запобіжних заходів, до них відносяться речовини та матеріали з фізико-хімічними властивостями високого ступеня небезпеки.
Перевезення небезпечних вантажів
Небезпечні вантажі поділяються на такі класи:

 • вибухові речовини
 • гази, стислі, зріджені
 • легкозаймисті рідини
 • легкозаймисті речовини і матеріали
 • окисні речовини та органічні перекису
 • отруйні (токсичні) речовини
 • радіоактивні матеріали та інфекційні речовини
 • їдкі та корозійні речовини
 • інші небезпечні речовини

Перевезення небезпечних вантажів провадиться всіма видами транспорту у звичайних транспортних одиницях, але при цьому вони повинні бути обладнані певним чином, транспортний засіб та водій повинні мати дозволи на перевезення небезпечних вантажів. Транспортний засіб (фура, контейнер, танк-контейнер, вагон) позначається спеціальними наклейками безпеки відповідно до класу небезпеки вантажу. Слід мати на увазі, що діяльність із прийняття та обробки небезпечних вантажів на терміналах має бути ліцензована.

Негабаритні (проектні) вантажі
Вантажі, які хоча б за одним габаритом перевищують встановлені розміром транспортного засобу та законодавством параметри. На перевезення нестандартних (важких та негабаритних) вантажів потрібні спеціальні дозволи. До цієї категорії часто потрапляє різне обладнання, спецтехніка, яхти та катери, турбіни та інші великі частини технічних засобів та цілих заводів. Перевезення негабаритних вантажів здійснюється автомобільним, залізничним, морським та річковим транспортом.

Кожне таке перевезення потребує комплексного підходу до вибору спеціальних транспортних засобів, маршруту, способу здійснення вантажно-розвантажувальних робіт. Можливе виготовлення додаткового технологічного обладнання, необхідного для навантаження, кріплення та перевезення негабаритних вантажів. Також потрібне отримання дозволів на перевезення такого обладнання.

Збірні вантажі
Невеликі партії вантажів, габарити яких є недостатніми для заповнення всього обсягу транспортного засобу. При перевезенні збірних вантажів відбувається об'єднання невеликих партій вантажу в один консолідований вантаж, який буде транспортовано за певним маршрутом.
Схема доставки збірних вантажів зазвичай складається з кількох етапів. Спочатку вантаж необхідно доставити від виробника на консолідаційний склад, потім вантаж обробляється та готується до подальшого транспортування.
Перевезення збірних вантажів здійснюється автомобільним транспортом (в основному з Європи) і в морських контейнерах (з Азії і Європи).

Морські контейнерні вантажоперевезення - безпечне транспортування вантажів

Контейнерні перевезення дозволяють дешево доставити штучний вантаж у найпопулярніші регіони доставки – Китай, Австралію, США, країни Африки та Південної Америки, Туреччину. Компанія Grand Logistics Company надає повний комплекс супровідних послуг із транспортування вантажів у контейнерах до 180 країн світу. Доставка по морю забезпечує безпеку, збереження та підвищує рентабельність порівняно з повітряним та автомобільним видом транспорту. Морські перевезення часто входять до схеми постачання мультимодальним способом.

Морські вантажоперевезення - особливості контейнерної схеми транспортування

Для транспортування штучних вантажів використовуються судна-контейнеровози. Упакований та розподілений контейнерами відповідної вантажопідйомності товар підлягає простішій обробці на складах тимчасового розміщення, при перевантаженні з автомобільного, залізничного виду транспорту на морські судна.

 1. Завдяки уніфікації транспортної схеми з контейнерами час розвантаження-завантаження, обліку, оформлення знижено у десятки разів. Морські контейнерні перевезення передбачають підбір для замовника схеми, що підходить за ціною та термінами.
 2. Всі вантажно-розвантажувальні процеси механізовані.
 3. Робота судноплавних контейнеровозів організована за фідерним принципом. Морські судна з більшої вантажопідйомності курсують між великими портами – Роттердам, Гонконг, Сінгапур, Нью-Йорк, Лос-Анджелес. Фідерні контейнеровози меншої ємності здійснюють доставку менш завантажені порти.
 4. Морські вантажоперевезення мають на увазі своєчасне інформаційне забезпечення транспортного процесу.

При формуванні морської контейнерної лінії менеджери компанії Grand Logistics Company враховують такі показники, як:

 • заданий обсяг відправки і вантажопідйомність судна;
 • методи ПРР;
 • швидкісні дані судна - середній показник швидкості руху на морському маршруті від вихідного до кінцевого пункту;
 • здатність підтримувати атмосферну вологість; температурний режим у трюмах;
 • можливість протистояти погодним умовам та іншим факторам.

Переваги та недоліки морських перевезень вантажів

 1. Здатність за один рейс перевезти велику партію контейнерів.
 2. Низька собівартість.
 3. Доставка контейнерів провадиться з урахуванням універсальності, надійності, низької ціни.
 4. Механізація трудомістких процесів ПРР.

Морські перевезення вантажів мають кілька недоліків:

 1. Відносно повільна доставка - від 18 днів і вище. Час очікування пов'язано не тільки з низькою швидкістю пересування, але і з формуванням збірних контейнерів.
 2. Переміщення вантажу між портами. Для подальшого транспортування потрібно інший вид транспорту.
 3. Вплив природних умов.

Ми враховуємо терміни подачі та повернення контейнерів, ставку фрахту та термін її дії, умови демереджу, щоб ефективно організувати морські перевезення – Україна має власний порт Чорноморськ, куди приходять судна з різних країн. Запрошуємо до співпраці експортерів с/г продукції, нафти, дистриб'юторів та виробників харчування, імпортерів зарубіжних товарів.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру