Мультимодальні перевезення вантажів - Кращі ставки. Повний супровід
Обрати сторінку

Мультимодальні перевезення

Назвіть початкову та кінцеву точку маршруту – решту ми зробимо за Вас!

Мультимодальні перевезення від Grand Logistics Company

Мультимодальні вантажоперевезення - це особливий підвид транспортування та експедирування продукції, при якому використовуються комплексно та поетапно різні види транспорту. Таким чином, до них належать автомобільні та залізничні вантажоперевезення.

Організовуючи план та схему для мультимодальних перевезень, наші фахівці акцентують увагу на оптимальних рішеннях – знаходячи найвигідніші маршрути, при цьому супроводжуючи вантаж єдиним документом.

Досвід наших фахівців дозволяє допомогти нашому клієнту найбільш вигідно та ефективно розробити маршрутний план транспортування при використанні різних видів транспорту таким чином, щоб процес транспортування був максимально швидким та безперервним.

Ми забезпечимо якісну та швидку доставку різних товарів та збірних вантажів, оскільки наша компанія має зручну термінальну систему, що дозволяє при необхідності забезпечити належне зберігання товарів на тимчасових складах.

Переваги мультимодальних перевезень:

 • облік всіх плюсів різних транспортних засобів і максимальне їх використання;
 • для кожної ділянки шляху підбирається найбільш оптимальний вид транспорту з урахуванням особливостей вантажу та побажань клієнта;
 • можливість доставити вантаж практично в будь-яку точку світу;
 • скорочення часу транспортування вантажу;
 • значне зниження вартості перевезення.

Виходячи з вимог та побажань наших клієнтів, а також враховуючи специфіку кожного конкретного вантажу, співробітники нашої компанії підбирають оптимальний варіант перевезення тим чи іншим видом транспорту, комбінують різні види транспорту у разі потреби, пропонуючи в результаті нашим клієнтам найкращу схему доставки їх вантажів.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Мультимодальні перевезення по всьому світу будь-яким транспортом

Мультимодальні перевезення

Дізнатися вартість перевезення!

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

Про мультимодальні перевезення

Мультимодальне перевезення вантажів – це доставка, при якій використовуються комбінації різних видів транспорту, наприклад автомобільний та морський. Це дозволяє доставити вантаж найшвидшим і найзручнішим способом у ті місця, куди не можна дістатися одним шляхом або це викликає певні складності.

Мультимодальна транспортна компанія

Наша компанія займається організацією перевезень по всій Україні, а також до будь-якої країни за її межами. Ми запропонуємо найзручнішу схему мультимодальних перевезень, завдяки якій ваша доставка буде максимально дешевою та швидкою для вас. Ми пропонуємо оптимальні рішення, які заощаджують ваші гроші, нерви та час. Наші фахівці мають великий досвід роботи, тому складуть такий маршрут, за якого буде витрачено мінімум часу, а вантаж можна буде супроводжувати єдиним документом.

Наші фахівці розроблять план транспортування спеціально для вас з огляду на особливості вантажу, ваші вимоги, можливість використання різних видів транспорту. У нас можна замовити доставку як звичайного, так і збірного вантажу. Мультимодальні перевезення, послуги яких ми пропонуємо, дозволяють значно заощадити. Крім того, у нас є склади тимчасового зберігання, на яких може знаходитись ваш товар за потреби змінити вид транспорту або його одиницю.

Переваги міжнародних мультимодальних перевезень вантажів

Такий тип транспортування має ряд переваг, до яких відносяться:

 • Максимальне використання переваг того чи іншого виду транспорту.
 • Максимальне прискорення доставки і спрощення всіх можливих процедур.
 • Врахування особливостей вантажу при доборі транспорту для кожного клієнта індивідуальне.
 • Можливість врахувати побажання клієнта.
 • Можливість заощадити гроші, які витрачаються на послуги транспортування.

Мультимодальні перевезення Україною також можливі, ми враховуємо побажання наших клієнтів та пропонуємо найбільш зручні для них варіанти. Оператори врахують специфіку кожного вантажу, знайдуть оптимальний варіант доставки будь-яку точку світу.

Наші переваги

Звертаючись до нас і замовляючи послугу з доставки вантажів, ви можете скористатися наступними перевагами:

 • Великий досвід роботи компанії та наявність партнерів у будь-якій країні світу, що спрощує нашу роботу.
 • Ми надаємо юридичний супровід вантажу, можемо оформити документи, необхідні для митниці.
 • Ми маємо великий вибір транспорту, можна скористатися комбінованими видами доставки.
 • Ми пропонуємо вигідні розцінки, формуємо зручні маршрути, вам не доведеться переплачувати посередникам чи шукати інших виконавців, наша компанія виконує роботу під ключ.
 • Ми пропонуємо страхування вантажу за прийнятними цінами.
 • Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Звертаючись до нас, ви будете впевнені, що ми дбайливо доставимо ваш вантаж у призначений термін. У нас найбільш привабливі ціни та зручні маршрути.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру