Страхування вантажів при перевезенні по Україні і всьому світу від GLC
Обрати сторінку

Страхування вантажів

Клієнторієнтований підхід до надання якісних страхових послуг

Страхування вантажів від Grand Logistics Company

Страхування вантажів під час перевезення – важлива частина діяльності організації, яка серйозно підходить до своїх обов'язків. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що з вашим вантажем нічого не станеться, а якщо щось станеться, вам буде виплачено повну вартість втраченого майна за страховкою.

В яких випадках відбувається страхування вантажів?

Наша компанія страхує ваш вантаж незалежно від того, якими послугами ви користуєтеся. У будь-якому випадку ми несемо відповідальність за ваше майно, тому застраховані будуть як особисті речі, що відправляються автомобілем містом, так і товари, що відправляються водним, наземним чи воздушним транспортом. Ми відповідально підходимо до нашої роботи, а також до майна клієнтів, для нас важлива зручність та спокій замовників.

Перед тим як вантаж буде кудись відправлений, ми укладемо з вами договір страхування перевезення вантажів, в якому будуть вказані всі довірені нам предмети, їх вартість. Сума страховки виплачується частично або повністю залежно від того, в якому ступені схоронності дістався вантаж.

Варто зазначити, що страховка потрібна нечасто, тому що у нас працюють досвідчені, відповідальні вантажники, водії та диспетчери, які дбайливо ставляться до довірених нам речей. Однак ніхто не може гарантувати стовідсоткову безпеку на дорогах, відсутність форс-мажорних обставин, штормів на морі. Тому страхування вантажів в Україні активно практикується, допомагаючи клієнту повернути гроші у разі настання страхового випадку. Як правило, суми вистачає, щоби повністю покрити витрати, а виплата не змушує собі довго чекати, тому користуватися цим сервісом дуже зручно, а головне вигідно, оскільки вартість страховки невисока.

Які послуги можна замовити?

 • Стандартні перевезення. Коли потрібно перевезти особисті речі по місту або за його межі, як правило, для домашніх та офісних переїздів, використовується спеціально обладнана для цього машина.
 • Автомобільні перевезення. Будь-який вантаж можна доставити до будь-якої точки України наземним автомобільним транспортом.
 • Залізничні перевезення. У вашому розпорядженні буде залізничний контейнер, якщо вантаж досить великий; якщо ні, ми збираємо комбіновані вантажі, відправляємо їх у потрібну точку призначення. Цей варіант вигідний клієнту, тому що оплачувати потрібно лише за той обсяг вантажу, який належить вам, а не викуповувати весь контейнер.
 • Авіаперевезення.

У нас є страхування суднового вантажу на будь-які суми. Вас порадує прийнятна вартість страхування вантажу.

Наші переваги

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що доставкою вантажу будуть займатися професіонали. Ми пропонуємо наступні переваги:

 • Послуги страхування вантажів, що транспортуються за вигідними цінами.
 • Швидка доставка вантажів по Україні.
 • Доступність будь-яких видів транспорту.
 • Прийнятні ціни.
 • Зручна термінальна система.
 • Можливість залишити свій товар на нашому складі.

Звертайтесь до нас Ви отримаєте весь комплекс послуг за прийнятні гроші, Ви залишитеся задоволені нашою роботою.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру