Послуга митного брокера від компанії GLC в Україні. Послуги митного брокера Київ
Обрати сторінку

Митно-брокерські послуги

Митне Оформлення «Під Ключ» День у День. Досвід Більше 8 років.

Митне оформлення вантажів від Grand Logistics Company

Часто клієнти замовляють міжнародне перевезення «під ключ» – це коли плюс до організації перевезення компанія бере на себе підготовку та оформлення документів для митного очищення вантажу. Вважаю це правильним.

Все йде в одній зв'язці, немає зайвих передзвонів, перекладення відповідальності, за вас відповідає менеджер, який завжди «в курсі», а значить, все проходить швидше та злагодженіше, немає непередбачених витрат та простоїв.

Наша конкурентна перевага - це досвідченість і професіоналізм наших митних брокерів.

По-перше, ми знаємо, як можна впливати на собівартість – це про специфіку роботи з митними режимами, способи зниження собівартості імпорту – пільгові ставки мит, преференції, правильну! класифікацію товарів за кодами УКТЗЕД.

По-друге, ми вміємо спілкуватися з представниками митниці у разі виникнення спірних питань, вміємо обходити підводне каміння митного оформлення як експорту, так і імпорту, ми маємо нестандартні підходи.

>

Ми можемо оформити та отримати будь-які сертифікати та дозвільні документи на всі види товарів ще до прибуття вантажу на митницю.

Оформляємо багатотоварні ВМД (до 99 товарів в одній ВМД). Прораховуємо митні платежі. Реєструємо підприємства в митних службах України.

Наші клієнти максимально швидко і без додаткових витрат проходять митний контроль. Ми гарантуємо правильне і своєчасне митне оформлення вантажу з точки зору законодавства України!

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера за найвигіднішими цінами. Наші спеціалісти добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок та інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів потребує гарних знань певної сфери законодавства, найчастіше не лише українського, а й закордонного. За недотримання норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають й інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначено огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але займає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді тощо.

Митний брокер потрібний для того, щоб ці проблеми не виникали. Він приготує та надасть усі необхідні документи, отримає дозволи, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу та юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера – це розмитнення вантажу, здійснювана у країні, у яку товар було доставлено як кінцевий пункт. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткий термін з мінімальними ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у оглядах.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг брокера залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений брокер, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно та за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми надаємо гарантію якості виконання робіт.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру