Замовити послуги переїзду по Україні та закордон, краща ціна - GLC
Обрати сторінку

Послуги переїзду

Будь-який переїзд “під ключ”

Найкращі ціни

13 років на ринку транспортних послуг

Будь-які переїзди з компанією Grand Logistics Company

Зміна місця проживання завжди пов’язана з певним клопотом: доводиться шукати машину для перевезення речей, наймати вантажників і займатися організацією всього цього. Ви можете позбавитися більшості проблем, просто звернувшись до нас, оскільки нашою компанією здійснюється послуга переїзду під ключ.

Що таке послуга переїзду?

Послуга переїзду під ключ означає, що вам взагалі не доведеться турбуватися про організацію процедури. Достатньо зателефонувати нам і повідомити оператора, коли вам потрібна машина і куди вона повинна буде відправитися. Співробітник задасть вам низку додаткових питань для того, щоб правильно підібрати транспорт. У нашому автопарку величезна кількість автомобілів з різною місткістю та вантажопідйомністю. Коли замовлення буде здійснено, ми діємо за такою схемою:

 • Наша машина з водієм та вантажниками приїжджає до вас у призначений час.
 • Наші співробітники при необхідності розбирають меблі, пакують ваші речі, переносять в автомобіль.
 • Ви підписуєте договір із нашою компанією.
 • Речі можна застрахувати, ця послуга надається окремо за вигідною ціною.
 • Машина відправляється до пункту призначення.
 • За місцем прибуття ваші речі будуть розвантажені, занесені в нове приміщення, предмети меблів, які були розібрані, будуть зібрані знову.

Ми надаємо послуги з переїзду в інше місто, в межах країни, можемо організувати перевезення речей містом. До нас можна звернутися й у тому випадку, якщо вас цікавить міжнародне транспортування особистих предметів. Наша компанія має великий досвід роботи, пропонує широкий вибір транспорту для їх здійснення.

Наші переваги

Послуги з переїзду від компанії максимально вигідні. Звертаючись до нас, ви отримуєте повний спектр послуг, вам не потрібно шукати тих, хто завантажить та розвантажить речі, купувати упаковку чи шукати машину – все це у нас є. Достатньо зробити один дзвінок, і ви отримаєте все необхідне. Не потрібно думати, як усіх організувати. Машина буде подана у вказаний вами час. Крім цього, ми надаємо такі переваги:

 • Вигідна ціна по місту та за його межами. Ми працюємо без посередників, маємо свій автопарк із справною технікою.
 • Якщо у вас багато речей, ми можемо запропонувати велику машину.
 • Ми швидко організуємо квартирний та офісний переїзд, за необхідності навіть за кордон, взявши на себе всі труднощі, пов’язані з оформленням речей.
 • У нас не тільки великий штат співробітників, але й багато партнерів по всьому світу, тому ми завжди можемо надати потрібний транспорт оперативно.
 • Ви можете застрахувати своє майно за вигідною ціною, якщо сумніваєтеся у безпеці перевезення. Однак ми можемо гарантувати високу якість надання послуг і те, що вантаж буде доставлений не тільки швидко, а й дбайливо.

Телефонуйте у будь-який час, на ваш дзвінок із задоволенням відповість наш оператор, безкоштовно проконсультує вас, прийме заявку. Тисячі клієнтів по всій Україні задоволені нашим сервісом, нас рекомендують друзям та знайомим!

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру