Замовити послуги переїзду по Україні та закордон, краща ціна - GLC
Обрати сторінку

Послуги переїзду

Будь переїзд «під ключ»

Найкращі ціни

13 років на ринку транспортних послуг

Будь-які переїзди з компанією Grand Logistics Company

Зміна місця проживання завжди пов'язана з певним клопотом: доводиться шукати машину для перевезення речей, наймати вантажників і займатися організацією всього цього. Ви можете позбавитися більшості проблем, просто звернувшись до нас, оскільки нашою компанією здійснюється послуга переїзду під ключ.

Що таке послуга з переїзду?

Послуга переїзду під ключ означає, що вам взагалі не доведеться турбуватися про організацію процедури. Достатньо зателефонувати нам і повідомити оператора, коли вам потрібна машина і куди вона повинна буде відправитися. Співробітник задасть вам низку додаткових питань для того, щоб правильно підібрати транспорт. У нашому автопарку величезна кількість автомобілів з різною ємністю та вантажопідйомністю. Коли замовлення буде здійснено, ми діємо за такою схемою:

 • Наша машина з водієм і вантажниками приїжджає до вас в призначений час.
 • Наші співробітники при необхідності розбирають меблі, упаковують ваші речі, переносять в автомобіль.
 • Ви підписуєте договір з нашою компанією.
 • Речі можна застрахувати, ця послуга надається окремо за вигідною ціною.
 • Машина відправляється в пункт призначення.
 • За місцем прибуття ваші речі будуть розвантажені, занесені до нового приміщення, предмети меблів, які були розібрані, будуть зібрані знову.

Ми надаємо послуги з переїзду в інше місто, в межах країни, можемо організувати перевезення речей містом. До нас можна звернутися й у тому випадку, якщо вас цікавить міжнародне транспортування особистих предметів. Наша компанія має великий досвід роботи, пропонує широкий вибір транспорту для їхнього здійснення.

Наші переваги

Послуги з переїзду компанії дуже вигідні. Звертаючись до нас, ви отримуєте повний спектр послуг, вам не потрібно шукати тих, хто завантажить та розвантажить речі, купувати упаковку чи шукати машину – все це ми маємо. Достатньо зробити один дзвінок, і ви отримаєте все необхідне. Не треба думати, як організувати всіх. Машина буде подана у вказаний вами час. Крім цього, ми надаємо такі переваги:

 • Вигідна ціна по місту та за його межами. Ми працюємо без посередників, є свій автопарк із справною технікою.
 • Якщо у вас багато речей, ми можемо запропонувати велику машину.
 • Ми швидко організуємо квартирний та офісний переїзд за потреби навіть за кордон, взявши на себе всі труднощі, пов'язані з оформленням речей.
 • У нас не тільки великий штат співробітників, а й багато партнерів по всьому світу, тому ми завжди можемо надати потрібний транспорт оперативно.
 • Ви можете застрахувати своє майно за вигідною ціною, якщо ви сумніваєтеся у безпеці перевезення. Однак ми можемо гарантувати високу якість послуг і те, що вантаж буде доставлений не тільки швидко, а й дбайливо.

Телефонуйте в будь-який час, на ваш дзвінок із задоволенням відповість наш оператор, безкоштовно проконсультує вас, прийме заявку. Тисячі клієнтів по всій Україні задоволені нашим сервісом, нас рекомендують друзям і знайомим!

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру