Замовити офісний переїзд під ключ за найкращою ціною – GLC
Обрати сторінку

Міжнародний переїзд офісу

Організуємо офісний переїзд «під ключ»

Найвигідніші тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Міжнародний переїзд офісу з Гранд Лоджистик Кампані

Ваша компанія розширюється або змінює розташування офісу, і ви не плануєте розлучатися з обладнанням та меблями? Замовте у нас офісний переїзд та перевозіть своє майно з комфортом!

Наші пропозиції

Наша компанія здійснює офісний переїзд під ключ. Це означає, що вам не доведеться турбуватися взагалі ні про що. Єдине, що від вас потрібно – це зателефонувати нам, пояснити суть справи, наприклад, до якого числа і куди потрібна машина, коли вона повинна приїхати. Ми повинні з'ясувати приблизний обсяг вантажу, щоб приїхала машина, до якої він увійде. Решту зроблять наші співробітники.

У нас великий автопарк, тому у нас завжди є відповідні мікроавтобуси або навіть фури, за допомогою яких перевезення офісу не викликає жодних проблем. Наші співробітники приїдуть до вас, розберуть меблі, якщо це потрібно, акуратно запакують усі предмети, занурять їх у машину і доставлять на нове місце, де автомобіль буде розвантажений. Меблі будуть занесені в новий офіс, розпаковані і зібрані. Ми можемо перевезти офіс не лише містом, за його межі, а й за межі країни. Це досить зручно та вигідно, користуючись такою послугою, ви оціните такі переваги:

  • Економія часу. Вам не потрібно швидко розпродувати дешеве обладнання, купувати нове.
  • Економія грошей, оскільки вартість доставки меблів та обладнання нижча за закупівлю нових.
  • Якщо в офісі є специфічне дороге обладнання, ви зможете забрати його з собою і відразу почати роботу на новому місці.

Із нами можливий міжнародний переїзд. У наших співробітників великий досвід роботи у цій сфері, тому вам не доведеться турбуватися про нюанси такої процедури. Ми візьмемо на себе всі юридичні турботи, пов'язані із перетином кордону.

Переваги переїзду офісу з Grand Logistics Company

Ми організуємо офісний переїзд меблів під ключ за найвигіднішими цінами. Звертаючись до нас, ви отримаєте:

  • Можливість вибрати найбільш підходящий автотранспорт. Вам не доведеться переплачувати за велику машину, якщо ваше майно поміщається у мікроавтобус. Якщо ваш офіс дуже великий, і обладнання, меблів, предметів інтер'єру багато, але ви хочете взяти все з собою, ви зможете виконати бажання замовивши фуру у нас відповідного розміру.
  • Вигідними є ціни без відсотків посередникам. Ми працюємо в цій сфері не перший рік і маємо міцні партнерські зв'язки по всій Європі, завдяки чому ми можемо організувати перевезення будь-якої країни.
  • Ми надаємо брокерські послуги, тому замовляючи послуги офісного переїзду в іншу державу, ви можете бути впевнені, що питання, пов'язані з митним оформленням, ми вирішимо самостійно.
  • Ми гарантуємо якість нашої роботи, але, якщо ви сумніваєтеся, ви можете застрахувати вантаж. Зробити це можна за вигідною ціною. Ми дбаємо про комфорт наших клієнтів. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що ваш вантаж буде доставлений у будь-яку точку світу безпекою, а робота буде виконана в максимально короткі терміни. Зробіть свій переїзд комфортним та безтурботним!
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру