Огляд автомобілів для перевезення різних вантажів - блог GLC
Обрати сторінку

Внутрішні і міжнародні вантажоперевезення автомобільним транспортом, За обсягом і інтенсивності займають друге місце після залізничного транспорту. Це пояснюється доступною ціною, на даний спосіб доставки різних товарів, а також зручністю поведінки вантажно-разрузочних робіт і можливістю перевозити практично будь-які вантажі, включаючи небезпечні, великовагові і великогабаритні конструкції. До інших достоїнств можна віднести маневреність, вибір найбільш підходящого маршруту, швидкість виконання замовлення, а також можливість доставити продукцію або інші речі в будь-яку точку країни, де прокладені автомобільні дороги.

Різноманітність видів і типів транспортних засобів

Різний вантаж, вимагає дотримання певних умов. Для одних - це підтримка температурного режиму в межах встановлених норм, для інших - наявність спеціального обладнання і пристосувань. Наприклад, для транспортування скла, ліси, балонів з киснем або азотом і так далі. Тому Grand Logistics Company і інші великі логістичні компанії мають власний парк транспортних засобів, що складається з вантажних автомобілів різного типу, призначення і вантажопідйомності, а також співпрацюють з українськими та іноземними перевізниками і власниками різноманітного транспорту та спецтехніки. Це дозволяє фахівцям вантажотранспортних підприємств максимально оптимізувати процеси доставки, і вирішувати завдання будь-якої складності. Наприклад, недавно фахівці компанії GLC змогли успішно перевезти в Україну з Латвії фігури динозаврів в реальний розмір.

Відповідно до загальноприйнятої класифікації, вантажні автомобілі поділяють за кількома умовами

  1. Вантажопідйомності. Можуть бути малої, середньої, великої, до 16 т. І більше 16 т.
  2. Тип двигуна. Підрозділяють на бензинові і дизельні.
  3. Кількість осей. Бувають 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти вісні і більш.
  4. Колісна формула - 4х2, 4х4, 6х4, 6х6.
  5. Група - бортові загального призначення і спеціалізовані (тягачі, самоскиди, рефрижератори тощо).
  6. За складом. Поодинокі, автопоїзд складається з вантажного автомобіля з полупаріцепом або причепом.
  7. Тип кузова. Бувають закриті, відкриті, тентовані, контейнеровози, рефрижератор, ізотермічний, платформа, цистерна, автовоз, сідельний тягач, самоскид.

Особливості правильного вибору

Здійснюючи вантажоперевезення усередині країни і за її межами, важливо правильно підбирати транспортний засіб. Це дозволить заощадити певну суму грошей, полегшити процеси навантаження-розвантаження товару, а також забезпечити пересування оптимальним маршрутом, і в цілому зменшити час виконання замовлення. Наприклад, для транспортування великогабаритного вантажу є перелік обов'язкових умов, які повинні неухильно дотримуватися в процесі його доставки. Зокрема, він не повинен закривати фари, габаритні і ходові вогні, реєстраційні номери, загороджувати огляд водієві. Крім цього, перевозити такі вантажі можна тільки на автомобілях, технічні можливості які дозволяють це робити, згідно зазначених в техпаспорті експлуатаційних характеристик. Перевищення цих параметрів неприпустимо.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру