Чи варто перевозити особисті речі до Європи - блог GLC
Обрати сторінку

Перевезення особистих речей послуга затребувана та актуальна для громадян, які переїжджають на ПМП закордон. Але тут є багато нюансів, які обов'язково слід враховувати, збираючись замовляти доставку меблів, побутової та комп'ютерної техніки та інших особистих речей на нову адресу.

Основні варіанти транспортування речей, при переїзді до Європи та інших країн

Фахівці Grand Logistics Company надають повний комплекс послуг у сфері логістики, і готові організувати переїзд до країн ЄС - Бельгію, Австрію, Німеччину, Францію, Італію, Польщу, Угорщину, Болгарію, Швецію, Хорватію, Словаччину і так далі, а також США, Канаду, Австралію, острівні держави, на Мальту, Кіпр і багато інших.

Залежно від країни, куди планується переїзд та перевезення особистих речей, а також їх ваги та обсягу, здійснюється і підбір оптимального способу доставки. Якщо необхідно доставити відносно невеликий обсяг вантажу – до 3 куб. та загальною масою до 200 кг, то найкраще це робити у складі збірного вантажу (у контейнері або вантажному автомобілі).

Транспортування особистих речей вагою до 3-х тонн та обсягом до 25 куб. може бути виконане через пасажирський прикордонний перехід. При цьому потрібно пред'явити список майна, що перевозиться, і довіреність. При перевезенні особистих речей великого обсягу (понад 25 м3 та вагою від 3-х тонн до 20-ти тонн), потрібно буде проходити повне митне оформлення, не лише за місцем нового проживання, але й в Україні. У такому разі транспортування здійснюється через прикордонний вантажний перехід.

Вартість цієї послуги залежить від країни, до якої потрібно доставити вантаж. Наприклад, якщо це держави континентальної Європи, то оптимальним варіантом буде перевезення автомобільним або залізничним транспортом. Для острівних країн більше підходять авіаперевезення та водний транспорт. Кожен із цих варіантів має свої особливості, у тому числі плюси (великі обсяги, точне дотримання графіка швидкість транспортування та інші) та мінуси (висока вартість, тривалий термін доставки, необхідність додаткових перевантажень тощо).

Тому краще все зайвий раз зважити, і визначити чи варто займатися організацією перевезення особистих речей при переїзді в іншу країну, чи взяти тільки найнеобхідніше, а меблі, побутову техніку придбати вже за місцем прибуття. Розібратися в цьому питанні і прийняти правильне рішення допоможуть логісти компанії GLC, що мають великий досвід в організації перевезення особистих речей до різних країн світу.

Організація міжнародного переїзду: основні нюанси

Ввозити особисте майно на територію країн ЄС без сплати мита, як правило, можна протягом 12 місяців після першої реєстрації. Після закінчення цього терміну за доставку особистих речей доведеться додатково сплатити митні збори. Але тут є свої винятки, які можуть відрізнятись залежно від конкретної держави. Наприклад, у Нідерландах, щоб безмитно перевезти особисті речі, потрібно отримати дозвіл у спеціальній державній компанії.

Фахівці Grand Logistics Company постійно відстежують усі зміни у законодавствах різних країн, які пов'язані зі сферою транспортно-експедиторських послуг, та завжди в курсі чинних норм й стандартів. Тому, звернувшись до компанії, логісти завжди зможуть проконсультувати, підібрати найкращий спосіб доставки, відповідний автомобіль для переїзду в Європу або інший вид транспорту, а також організувати процес в оптимальні терміни, з гарантією збереження речей, що перевозяться, і з найменшими витратами для клієнта.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру