Перевезення овочів та фруктів рефрижератором - блог GLC
Обрати сторінку

Grand Logistics Company здійснює рефрижераторні перевезення фруктів та овочів територією всієї України. Дана продукція відноситься до категорії швидкопсувних вантажів, транспортування яких має здійснюватися з дотриманням санітарних норм, та особливих умов, прописаних у нормативних документах.

Особливості перевезення овочів та фруктів вантажними автомобілями-рефрижераторами

У процесі доставки продукції, що швидко псується, дотримання температурного режиму є найважливішою умовою. Для цього підходящим варіантом вирішення поставленого завдання є застосування вантажних автомобілів-рефрижераторів різної вантажопідйомності та місткості - від 1-ї тонни до 20-ти тонн. транспортні засоби підвищеної вантажопідйомності (20 тонники) зазвичай оснащені допельштоками. Це дає можливість перевозити легкий вантаж на кілька ярусів. Таким чином у кузові можна розмістити 66 європалет з вантажем, замість 33 стандартних піддонів (800х1200 мм).

Перевезення швидкопсувних вантажів, яким потрібна підтримка різних температурних умов, виконується мультирежимними рефрижераторами. GLC має власний досить великий та різноманітний парк транспортних засобів, включаючи вантажні машини рефрижератори. Окрім цього компанія співпрацює з приватними перевізниками та іншими вантажно-транспортними організаціями. Завдяки цьому забезпечується оперативне подання спеціального транспорту, незалежно від місцезнаходження початкового та кінцевого пунктів вантажоперевезення.

Як відбувається організація процесу доставки швидкопсувних продуктів

Перевезення овочів, фруктів, замороженої риби, м'яса, молочної продукції, живих рослин та лікарських препаратів має бути організовано у суворій відповідності до санітарних норм та дотримання необхідної температури та вологості повітря. Важливо враховувати, що навіть незначне порушення температурного режиму під час перевезення може стати причиною погіршення властивостей та товарного вигляду продукції.

Оптимальною температурою для транспортування фруктів та овочів вважаються показники в діапазоні +1С - +8С, а для деяких культур, наприклад, цибуля, помідори, картопля і так далі може сягати +14С - +16С.

Організація транспортування вантажів, що швидко псуються, здійснюється наступним чином.

  1. Прийом замовлення, у разі потреби консультування потенційного клієнта.
  2. Підбір відповідного транспорту.
  3. Складання маршруту.
  4. Складання кошторису та погодження із замовником.
  5. Підписання договору із обов'язковим страхуванням вантажу.
  6. Подача автомобіля-рефрижератора під завантаження.
  7. Доставка швидкопсувного вантажу одержувачу та вивантаження.

За такою ж схемою здійснюються вантажні перевезення фармацевтичних препаратів територією України. Замовити транспортування будь-яких видів вантажів, включаючи і швидкопсувні, на найвигідніших умовах, 100% гарантією цілісності та збереження заявлених властивостей, якостей та товарного вигляду, можна в Grand Logistics Company. Логісти компанії мають великий досвід та добре розвинену матеріально-технічну базу, що дозволяє вирішувати найскладніші та нестандартні завдання. До інших переваг співпраці з GLC є — прозора та зрозуміла схема ціноформування, широкий перелік додаткових послуг, складання офіційного договору та повний документальний супровід, страхування продукції, що перевозиться, можливість самостійно прорахувати орієнтовну вартість послуг, за допомогою онлайн калькулятора, розміщеного на сайті. Підбиваючи підсумок, вищесказаному, можна відзначити - вантажні перевезення фруктів, овочів фармацевтичних препаратів та інших продуктів, що швидко псуються, в автомобілях-рефрижераторах з компанією GLC — це завжди вигідно, надійно, зручно та безпечно.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру