Перевезення вантажів з Польщі до України: що важливо враховувати? - GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку
Польща є найважливішим стратегічним партнером України. З перших днів російського повномасштабного військового вторгнення на територію України Польща почала надавати безпрецедентну допомогу нашій країні — прийняла найбільшу кількість біженців (1, 58 млн. осіб), відправила величезну кількість гуманітарних вантажів, військової техніки та боєприпасів, паливо, продукти харчування та багато іншого . Після року війни, яку РФ розв'язала проти українського народу, політичні та економічні взаємини між країнами лише міцнішають і активно розвиваються, обсяги вантажів, що перевозяться з Польщі, в Україну постійно збільшуються.

Що важливо враховувати під час організації вантажних перевезень з Польщі в Україну

 

Російська військова агресія суттєво змінила логістичні ланцюжки, не лише всередині України, а й у європейських країнах та навіть у всьому світі. Відсутність авіасполучення над територією України вже більше року, блокування морських портів, артилерійські та ракетні удари по логістичним терміналам і великим складським центрам, змусили транспортні компанії швидко перебудовувати свою діяльність. Потрібно було організувати максимально безпечну та оперативну доставку найнеобхідніших вантажів, які постачалися з різних країн. Більшість продукції, що поставляється в Україну, здійснюється через Польщу.

 

Все це призвело до того, що збільшився термін доставки вантажів, навіть незважаючи на спрощення процедури проходження прикордонних пунктів пропуску. Найближчим часом планується запровадження єдиних пунктів пропуску на Українсько-Польському кордоні. Це має вдвічі скоротити час на їхнє проходження. Наразі діє 8 автомобільних пропускних пунктів.

 

Найбільш поширені способи доставки вантажів та Польщі до України у 2023 році.

В умовах воєнного часу вантажоперевезення у цьому напрямку здійснюються автомобільним та залізничним транспортом.Для цього використовуються всі типи вантажних транспортних засобів та залізничних вагонів.Це дозволяє здійснювати транспортування різних видів вантажу:

 • Насипні;
 • Наливні;
 • Газоподібні;
 • Швидкопсувні;
 • Великовагові;
 • Негабаритні;
 • Небезпечні;
 •  У морських контейнерах;
 • Збірні;
 • Запаковані у європіддонах;
 • Штучні.

Логісти «Grand Logistics Company», при організації перевезення вантажів з Польщі до України враховують усі тонкощі та нюанси, що особливо актуально в умовах, що склалися.Тут потрібно враховувати абсолютно весь характер вантажу, найбезпечніший маршрут, терміни доставки, можливість заправки автомобільного транспорту, узгодження взаємодії з іншими учасниками логістичного ланцюга.При цьому важливе значення має правильний вибір способу транспортування, максимально швидке подання техніки, грамотне оформлення супровідних документів.Все це дає можливість здійснювати перевезення вантажів в Україну з Польщі у найкоротші терміни та за найвигіднішими тарифами.

Серед інших переваг транспортування продукції в цьому напрямку, з компанією «GLC», можна виділити наступні моменти — наявність власного парку транспортних засобів, впровадження сучасних цифрових технологій та методик, а також автоматизація та механізація більшості процесів, партнерські відносини Перевізниками дозволяють оперативно вирішувати найскладніші нестандартні завдання, дотримання всіх європейських та міжнародних норм та стандартів, надання гарантії збереження та цілісності, перевезених товарів та забезпечення максимальної безпеки для життя та здоров'я всіх учасників даного процесу.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру