Як організувати перевезення особистих речей за кордон - блог GLC
Обрати сторінку

Кожна людина, що стикалася раніше з переїздом за кордон розуміє, що процес цей досить складний і вимагає правильної організації. В іншому випадку це може зайняти багато часу, привести до зайвих фінансових витрат, не кажучи вже про емоційне і фізичне виснаження. Тому фахівці однієї з найбільших логістичних компаній України Grand Logistics Company рекомендують довіряти цю справу професіоналам, а також вони дають ряд практичних порад, як правильно організувати переїзд.

Як спростити процес - рекомендації професіоналів

В першу чергу потрібно заздалегідь запланувати дату переїзду. При цьому важливо, щоб підготовчий процес проходив в оптимальні терміни. Це означає - без навмисних затримок, але і без необґрунтованого поспіху.

Другий важливий момент - слід визначити обсяг речей, що перевозяться і скласти їх перелік. При цьому добре відразу позбутися тих речей, які, швидше за все, вам не знадобляться, їх можна продати, подарувати знайомим, віддати нужденним людям або просто вкинути.

Вибір відповідного транспортного засобу. Це один з найбільш відповідальних моментів. Вибираючи вантажний автомобіль для переїзду в іншу країну, необхідно враховувати багато факторів:

  • Вантажопідйомність і місткість транспортного засобу;
  • Наявність необхідного кріплення і пристосувань, необхідних наприклад, для перевезення великогабаритних меблів або побутової техніки;
  • Можливість вільного під'їзду до місця завантаження і вивантаження;
  • Наявність додаткових елементів - гідроборт, фіксатори, якісна внутрішня обшивка;
  • Транспортний засіб має бути в технічно справному стані і чистим всередині.

Підготовка речей до завантаження-розвантаження і транспортування. Для цього бажано замовити спеціальну упаковку (короби, ящики, поліетиленові мішки та іншу тару), а також скотч, пакувальний папір, спеціальну плівку. Упаковку особистих речей можна виконати і самостійно, але краще, якщо це зроблять кваліфіковані фахівці. В такому випадку, даний процес займе мінімум часу, буде виконаний акуратно і з дотриманням всіх норм і вимог, плюс гарантія цілісності й схоронності. До того ж господарі можуть не відриватися від своєї основної діяльності, що особливо актуально для бізнесменів, підприємців, топ-менеджерів.

Наступний важливий момент - розбирання меблів, яка дуже важка, має великі габарити або не призначена для транспортування в зібраному вигляді. Те ж саме відноситься до великої побутової техніки і персональних комп'ютерів. Тут теж краще якщо роботи будуть виконувати професійні майстри, з використанням спеціального інструменту, і вміють правильно розібрати і зібрати меблі, а також розкоммутувати апаратуру і техніку.

Скористатися послугами професійних вантажників. Звичайно, винести і занести все майно можна і самостійно, або запросивши родичів, друзів і знайомих. Але в такому випадку, ніхто матеріальної відповідальності не нестиме, в разі псування або втрати речей. До того ж процес може затягнутися, наприклад, через незнання особливостей виносу важких і великогабаритних речей по сходах або правильному розміщенню різних вантажів в кузові транспортного засобу.

Комплексний підхід і економія коштів

Перевезення особистих речей за кордон з компанією GLC - це завжди зручно, надійно і економічно вигідно. Досягається завдяки злагодженій роботі всіх співробітників логістичної компанії, відпрацьованій схемі взаємодії, збалансованій ціновій політиці та великим власним парком вантажних транспортних засобів. До цього слід додати комплексний підхід до організації міжнародного переїзду.

Логісти компанії підберуть найбільш відповідний вантажний автомобіль, оптимальний маршрут, що особливо актуально для міжнародних перевезень, а також команду кваліфікованих фахівців, в залежності від обсягу і складності майбутнього процесу. До цього слід додати офіційний висновок договору і страхування вантажу. Такий підхід дозволяє здійснювати перевезення особистих речей за кордон в найкоротші терміни, з гарантією їх збереження і за доступними цінами.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру