Перевезення небезпечних вантажів по Україні – GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Діяльність багатьох підприємств пов'язана з необхідністю регулярно або періодично здійснювати транспортування газоподібних речовин, легкозаймистих рідин, вибухових виробів та цілого ряду інших вантажів, що належать до категорії небезпечних. Організацією їх доставки повинні займатися професійні логістичні компанії, які мають на це відповідний дозвіл, технічні можливості, а також досвід та певні знання. Одним із ключових напрямів діяльності «Grand Logistics Company» є перевезення небезпечних вантажів по Україні, яке здійснюється у суворій відповідності до безлічі нормативних документів та правил.

Які вантажі вважаються небезпечними

До цієї категорії вантажів належать різні матеріали, речовини та вироби, які можуть становити певну небезпеку для довкілля, здоров'я та життя людей, а також приватного та колективного майна. Для визначення необхідних заходів безпеки при транспортуванні всі небезпечні групи поділяють на 9 основних класів, деякі з яких також мають ще додаткові підгрупи. Більш детальну інформацію можна отримати зі спеціальних довідників та нормативних документів. Найбільш поширеними вантажами, що належать до категорії небезпечних є:

Вибухові речовини та вироби, токсичні, інфекційні, легкозаймисті, самозаймисті, окислювальні та корозійні речовини, радіоактивні матеріали, органічні пероксиди та деякі інші.

Що потрібно враховувати при організації перевезення небезпечних вантажів по Україні

Перший етап при організації доставки небезпечного вантажу Україною — це його класифікація відповідно до чинних європейських та міжнародних стандартів. Виходячи з цього визначається спосіб транспортування та розробляється маршрут. Для небезпечних вантажів деяких класів та підкласів передбачені обмеження щодо часу перевезення (наприклад, можна транспортувати лише у світлий час доби), а у певних містах та населених пунктах взагалі заборонені для переміщення.

Також особлива увага приділяється способу доставки. Найчастіше для цього застосовується спеціально обладнаний автомобільний транспорт, на який має бути відповідна роздільна здатність і він повинен регулярно проходити перевірки. Також на ньому має бути спеціальне маркування єдиного стандарту.

Основні способи вантажоперевезень небезпечних вантажів

Відповідно до чинних правил клас небезпечного вантажу та його маркування має бути нанесений на транспортний засіб, який використовується, для його перевезення та його пакування. Доставка продукції та речовин, що потрапляють у цю категорію, може здійснюватися в:

  • Цистерни;
  • Коробки, ящики, цебра, контейнери та інші упаковки;
  • Навалом - в основному використовується для твердих та неупакованих матеріалів та виробів.

Ще один важливий момент при організації даного процесу — це спеціальне навчання персоналу, який здійснює перевезення небезпечного вантажу Україною. Зокрема, водії та супроводжуючі повинні мати досвід, знання та відповідну кваліфікацію. Компанія «GLC» має в своєму розпорядженні власний автопарк спецзасобів, а також штат кваліфікованих та сертифікованих фахівців, які мають дозвіл на вантажоперевезення небезпечних вантажів по Україні та за кордоном. Все це дає можливість вирішувати найскладніші логістичні завдання в оптимальні терміни, за демократичними цінами і в суворому дотриманні всіх стандартів і норм, з наданням 100% гарантії цілісності та збереження матеріальних цінностей, що перевозяться, а також недопущення виникнення загрози життю і здоров'ю людей тварин і шкоди навколишньому. середовище.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру