Транспортування небезпечних вантажів по Україні - блог GLC
Обрати сторінку

Перевезення небезпечних вантажів вимагає дотримання певних умов, максимально акуратного і дбайливого ставлення і наявності спеціальних знань і навичок роботи, в процесі транспортування. Фахівці Grand Logistics Company мають великий досвід і володіють усіма перерахованими вище якостями. Компанія вже протягом багатьох років здійснює доставку небезпечних вантажів, як усередині України, так і за кордоном.

 

Що входить в поняття «небезпечний вантаж»

До даної категорії відносяться речовини, які в процесі транспортування, зберігання, а також при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт можуть викликати отруєння, опромінення, опіки, каліцтва людей, диких і домашніх тварин, стати причиною вибуху або пожежі, пошкодження транспортного засобу, завдати відчутної шкоди навколишньому середовищу. До таких речовин відносяться - кислоти, гази, легкозаймисті рідини, інфекційні та радіоактивні, отруйні, окислювані, корозійні, їдкі та вибухонебезпечні матеріали.

Всі небезпечні вантажі, підрозділяються на 9 класів, і в залежності від цього визначаються умови транспортування і заходи безпеки, яких слід дотримуватися в дорозі. До перевезення небезпечних вантажів допускаються транспортні засоби, які мають відповідне обладнання і пройшли перевірку, що підтверджується ліцензіями, допусками і сертифікатами. Особи, що супроводжують такий вантаж обов'язково проходять навчання і мають документальне дозвіл.

Які види транспорту використовуються

Перевезення небезпечних вантажів може виконуватися автомобільним, морським і повітряним транспортом. Але найбільш поширеними є перші два, так як тут набагато менше обмежень і більше можливостей для використання спецтехніки та спеціального обладнання (цистерни, в тому числі і вбудовані, контейнери різного об'єму, багатоелементні газові контейнери, великогабаритна тара і так далі). Даний процес регламентується Європейською угодою ДОПНВ (про міжнародні дорожні правила перевезення небезпечних вантажів), а також ще цілим переліком галузевих документів, зокрема - Правила Радіаційної та ядерної безпеки при транспортуванні радіоактивних матеріалів і деякі інші.

Крім цього, перевезення небезпечних вантажів пов'язане з ретельною підготовчою роботою, що включає в себе:

  • упаковку;
  • маркування;
  • оформлення декларацій та іншої дозвільної документації;
  • узгодження всіх деталей і нюансів.

Фахівці компанії GLC мають великий практичний досвід у вирішенні всіх цих завдань, а також необхідні допуски та дозволи. Завдяки цьому перевезення небезпечних вантажів всередині країни і за кордоном з Гранд Лоджистикс Компані здійснюється максимально швидко з дотриманням всіх міжнародних норм, правил і стандартів і за кращими цінами. Це досягається за рахунок високої кваліфікації логістів компанії, правильному підбору способу доставки і складання маршруту. Індивідуальний підхід при виконанні кожного замовлення, дозволяє максимально задовольняти потреби клієнта і гарантувати високу якість послуг, точне дотримання умов договору, збереження і безпеку вантажу. Отримати кваліфіковану консультацію, і дізнатися вартість доставки небезпечного вантажу можна зв'язавшись з менеджерами компанії. Для цього вони враховують всі важливі чинники, що впливають на остаточну ціну. Тому це швидко, зручно, надійно і безпечно.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру