Перевезення рефрижератором Україною – GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Рефрижераторні перевезення по Україні є досить поширеною послугою. Це пояснюється тим, що багатьом видам товарів необхідно забезпечити у процесі транспортування та зберігання певні умови. У першу чергу це стосується швидкопсувних продуктів і деяких товарів медичного призначення, яким необхідний захист від впливу високих або дуже низьких температур. Сьогодні замовити перевезення рефрижератором по Україні в будь-яких напрямках та за найвигіднішими умовами можна у «Grand Logistics Company».

У яких випадках потрібні рефрижераторні вантажоперевезення

Міжнародними та українськими санітарно-гігієнічними нормами чітко прописано умови зберігання та транспортування для різних видів товарів. Особливо це стосується продуктів харчування, яким у процесі доставки потрібно забезпечити певний температурний режим та необхідну вологість повітря. До таких груп товарів відносяться:

 • М'ясо;
 • Риба;
 • Фрукти, що швидко псуються, овочі, гриби;
 • Заморожені продукти;
 • Напівфабрикати;
 • М'ясна та рибна консервація;
 • Риба та морепродукти
 • Шоколад та кондитерські вироби
 • Лікеро-горілчані вироби
 • Безалкогольні напої;

Крім цього перевезення рефрижератором Україною використовується для доставки деяких видів лікарських препаратів та товарів медичного призначення, косметичних засобів, рослин та продукції хімічної галузі.

Особливості перевезення рефрижератором по Україні

При організації рефрижераторних вантажоперевезень усередині країни особливу увагу логісти компанії «GLC» приділяють правильному вибору транспортного засобу та складання маршруту. При цьому обов'язково враховують характер вантажу (свіжий, заморожений, глибока заморозка, охолоджений, у герметичній упаковці), обсяг партії, її загальна вага, наявність додаткових вимог (наприклад, захист від вогкості, сонячних променів, обмеження температури та інші). Для цього використовується спеціальна техніка. Рефрижераторні вантажоперевезення по Україні здійснюються автомобільним, морським/річковим та залізничним транспортом. За видом транспортування продукції, рефрижератори поділяються на такі види:

 • Авторефрижератори - до них належать вантажні автомобілі, напівпричепи, причепи, оснащені спеціальним обладнанням для підтримки потрібного температурного режиму, а також ізотермічні фургони;
 • Рефрижераторні контейнери - являють собою контейнери, в яких вмонтовано холодильну установку;
 • Рефрижераторний залізничний вагон.

Також у деяких випадках, для організації перевезення вантажів, що вимагають дотримання особливих умов, може бути використана й інша спецтехніка, наприклад, тушевоз, секційні (2-ярусні) рефрижератори, а також машини, кузов яких оснащений дупель штоками. Останні найчастіше використовують для транспортування квітів та інших рослин.

Переваги перевезення рефрижератором із Grand Logistics Company

Послуги рефрижераторних вантажоперевезень потрібні цілий рік. Враховуючи особливості їх організації, і необхідність точного дотримання санітарно-гігієнічних норм, при транспортуванні багатьох видів продукції, довіряти доставку вантажів, що швидко псуються, рефрижератором потрібно тільки надійним і перевіреним логістичним компаніям. В Україні лідером у цьому сегменті послуг є компанія «GLC». Великий досвід успішної роботи (понад 10 років), власний парк транспортних засобів, включаючи рефрижератори різного обсягу та вантажопідйомності, а також спецтехніку плюс висока кваліфікація фахівців та індивідуальний підхід до вирішення кожного поставленого завдання, дозволяють організовувати перевезення рефрижераторами по Україні на найвигідніших умовах, в оптимальні терміни, з дотриманням усіх норм і стандартів та гарантією цілісності та збереження вантажів.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру