Перевозка сыпучих грузов – GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Перш ніж розпочати транспортування сипучих вантажів, необхідно чітко розуміти, про що йде мова. Це речовини, які мають розсипчасту консистенцію і часто вимірюються об'ємом - кубом або масою - тоннами. Для перевезення таких вантажів використовується спеціалізований вантажний транспорт, який може включати в себе моделі з особливою будовою кузова, такі як цистерни, самоскиди, причепи та напівпричепи контейнеровози.

Як правильно здійснювати завантаження та вивантаження сипучих вантажів?

Спосіб завантаження та вивантаження залежить від типу речовини. Особливо популярним є транспортування будівельних матеріалів, таких як щебінь, пісок, асфальтова крихта, гравій, керамзит, ґрунт і т. д.

Виробничі підприємства зацікавлені в перевезенні сипучих вантажів, які мають агресивний вплив. Це можуть бути хімічні добрива. Харчова промисловість постійно потребує логістики борошна, солі, цукру, зерна. У пальній галузі важливі такі вантажі, як вугілля і торф.

Спосіб завантаження таких продуктів значно залежить від їх фракції:

  • Кускові - це об'єкти, які можна взяти в руки;
  • Гранульовані - це пресовані порошкоутворювальні компоненти у окремі шматки;
  • Пилоподібні - найдрібніша фракція, схожа на борошно або пісок.

Враховуючи значний об'єм і масу таких товарів, процес їх завантаження та вивантаження потребує особливої уваги. Він тісно пов'язаний з використанням енергоресурсів. Існують два основних типи завантаження:

1. Насипні— фракція завантажується зверху, наприклад, через потік елеватора, буфер комбайна або рукав. Вивантаження відбувається шляхом піднімання кузова ковшем. Цей метод застосовується для однорідних продуктів, що не упаковані в кузові вантажівки. Часто такі вантажі закриваються зверху тентом, щоб їх не піднімав вітер і не мок.
2. Навалочна — застосовується для продуктів з великою фракцією, таких як продовольчі товари, кускова руда, вугілля та інші. Завантаження здійснюється за допомогою навантажувачів, грейферних кранів або транспортерів, а для вивантаження потрібні спеціалізовані термінали.

Які вимоги необхідно дотримуватися при завантаженні та вивантаженні сипучих вантажів?

Важливо враховувати тип перевозимої речовини, уникати її нагрівання від сонця та запобігати самозайманню. Для цього обмежується контакт з киснем і забезпечується відведення тепла, при цьому обов'язково слід контролювати температурний режим. Також необхідно стежити, щоб загальна маса вантажу не перевищувала габаритів бортів кузова, забезпечувати рівномірне розподіл навантаження на обидві осі, а упакований вантаж повинен бути зафіксований, щоб уникнути його руху під час транспортування. Важкі предмети невеликого об'єму повинні бути встановлені в передній частині борта. Крім того, висота вантажівки з вантажем не повинна перевищувати 3,8 метра.

У якому транспорті здійснюється перевезення сипучих вантажів?

Перевезення навалочних вантажів в основному здійснюється за допомогою самоскидів, обладнаних гідравлічним підйомним механізмом кузова. Вони можуть бути з відкритим або закритим причепом. Для спрощення логістики та продажу пилоподібної фракції виробник може фасувати її, а для цього часто використовуються контейнеровози.

Цистерни та причіпні контейнери застосовуються для перевезення харчових та хімічних товарів, де важливо зберегти вологість та захистити від забруднення. У таких самих машинах здійснюється транспортування небезпечних вантажів, для яких діють особливі правила.

Для успішної логістики важливо враховувати нормативи та правила, визначені для кожного типу перевозимих речовин, включаючи зміну їх фізичних та хімічних властивостей під час транспортування, а також їх вплив на екологію.

Переваги співпраці з логістичною компанією Grand Logistics Company в перевезенні сипучих вантажів великі. Наша компанія має багаторічний досвід і експертизу в галузі логістики, що гарантує професійний та надійний підхід до перевезення ваших товарів. Ми надаємо широкий спектр послуг та варіантів транспортування, включаючи спеціалізований вантажний транспорт, такий як цистерни, самоскиди та контейнеровози, а також забезпечуємо дотримання всіх необхідних норм і вимог безпеки.

Ми запрошуємо вас зробити вибір на користь Grand Logistics Company для вашого наступного перевезення сипучих вантажів. Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб оформити заявку та отримати високоякісне обслуговування, яке ви заслуговуєте!

 

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру