Переваги автомобільних вантажних перевезень з України до Європи – GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Правильна організація процесу вантажоперевезень є однією з основ ефективного функціонування будь-якого підприємства, компанії та загалом економії країни. В умовах війни, яку російська федерація розпочала проти України, від швидкості та безпеки доставки необхідних вантажів багато в чому залежить життєдіяльність стратегічно важливих об'єктів, державних підприємств, військових підрозділів, комерційних структур та простих громадян. Зараз, коли роботу морських портів практично повністю заблоковано, авіасполучення відсутня, одним із пріоритетних способів доставки різних вантажів є автомобільні вантажоперевезення.

Які вантажі можна перевозити автомобільним транспортом

Завдяки використанню різних типів вантажних машин з України до Європи можна доставляти практично всі іди вантажів.

  1. Наливні – перевозяться у цистернах та контейнерах-цистернах.
  2. Товари, що швидко псуються, медичного призначення, що вимагають особливих умов транспонування — для цього використовують рефрижератори, ізотермічні фургони.
  3. Насипні — переважно доставляються самоскидами.
  4. Газоподібні - для транспортування застосовують газові балони, причепи цистерни та танк-контейнер.
  5. Небезпечні - перевозяться різними типами автомобілів, які сертифіковані, проходять регулярну перевірку та мають спеціальне маркування.
  6. Негабаритні та великовагові — для доставки таких вантажів з України до Європи застосовують низькорамні трали, платформи, напівпричепи, маніпулятори.
  7. Генеральні транспортуються в єврофурах, напівпричепах «Мега» та «Джамбо», зчіпках, автопоїздах та Контейнеровозах.
  8. Збірні — найчастіше перевозяться у контейнерах чи бортових фурах.

Власний парк транспортних засобів, який має в своєму розпорядженні «Grand Logistics Company», дозволяє здійснювати автомобільні вантажоперевезення з України до Європи будь-яких видів продукції, за найвигіднішими тарифами, в оптимальні терміни та дотриманням усіх міжнародних норм і стандартів.

ППерелік основних переваг доставки товарів автомобільним транспортом з України до Європейських країн

Використання автотранспорту дозволяє здійснювати доставку будь-якого вантажу за схемою «Від дверей відправника до складу одержувача» під ключ. Це виключає необхідність додаткових перевантажень у процесі транспортування та скорочує час виконання замовлення. Другим важливим достоїнством цього способу перевезення - є універсальність - можна залишати будь-які вантажі практично без обмежень. Третій плюс — гнучкість у складанні оптимального маршруту та можливість його коригування у процесі виконання замовлення.

Ще один важливий момент — це можливість завжди підібрати відповідний вид вантажної машини, залежно від характеру вантажу, маршруту, обсягу поставки та необхідних умов, яких слід дотримуватись у процесі транспортування. Крім того, автомобільні вантажоперевезення відрізняються досить високою швидкістю і відсутністю прив'язки до розкладів, як наприклад, при доставці повітряним або залізничним транспортом.

До цього слід додати добре розвинену автотранспортну інфраструктуру у країнах. Це дає можливість із досить великою точністю прораховувати час доставки товару складу одержувача. При цьому місцезнаходження вантажу при доставці автомобільним транспортом з України до Європи легко відстежувати і контролювати завдяки використанню сучасних технологій. Всі вищезгадані актори роблять міжнародну автодоставку вантажів з України до європейських країн з компанією «GLC» максимально надійними, швидкими та економічно вигідними.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру