Автомобільні вантажоперевезення товарів з Європи - блог GLC
Обрати сторінку

Швидке і безпечне транспортування вантажів - це одна з основ ефективного функціонування будь-якої компанії, підприємства і в цілому економіки. Ефективні вантажоперевезення забезпечують безперебійність робочих процесів і доступ споживачів до широкого асортименту продукції. Автомобільні вантажоперевезення є найбільш популярними і затребуваними.

Основні плюси і мінуси даного виду вантажних перевезень

Доставка товару автомобільним транспортом дозволяє організувати процес в форматі «від дверей відправника, до дверей одержувача», без додаткових перевантажень. Серед інших переваг даного способу вантажоперевезень є:

 • мобільність;
 • мінімальні обмеження до транспортованого вантажу;
 • Можливість доставки практично в будь-яке місто і населений пункт України, а також європейських країн;
 • Універсальність - пояснюється наявністю великого парку транспортних засобів, що дозволяють перевозити будь-які вантажі, включаючи великогабаритні, великовагові, небезпечні, продукцію хімічної промисловості та нафтогазовій галузі, особливо цінні товари, які швидко псуються і багато іншого;
 • Оперативність - тут немає прив'язки до розкладу відправлення і переміщення, тому завантаження й відправлення продукції може здійснюватися вже через кілька годин після подачі заявки;
 • надійність і дотримання термінів доставки;
 • можливість відстеження шляху проходження і місцезнаходження вантажного транспорту;
 • демократична вартість.

Серед мінусів автоперевезень, можна виділити наступні моменти - необхідність наявності розвиненої інфраструктури, не в усі населені пункти можливий цілорічний доступ, пряма залежність вартості вантажоперевезень від ціни на паливо, витратні матеріали та запасні частини, які постійно змінюються.

Переваги автомобільних вантажоперевезень товару з Європи з Grand Logistics Company

Що стосується міжнародних перевезень вантажним транспортом, тут слід також відзначити наявність певних вимог до транспортних засобів і компаній, що надають послуги в сфері логістики. В першу чергу це стосується країн ЄС. Щоб здійснювати автомобільні перевезення з Європи і в зворотному напрямку необхідна наявність спеціальної ліцензії, видача якої регулюється Регламентом Євросоюзу 1072/2009, затвердженим в жовтні 2009 р. Європарламентом і Радою Європейського союзу.

Всі вантажні машини компанії Grand Logistics Company (GLC) мають такі евроліцензіі, і можуть здійснювати автоперевезення вантажів повністю на законних підставах, з гарантією 100% цілісності та збереження товарів.

Перевагами автомобільних вантажних перевезень з Європи є - висока швидкість виконання замовлення, що пояснюється добре розвиненою інфраструктурою і прекрасним станом транспортних магістралей. До цього можна додати відносно невеликі відстані і достатню кількість пропускних пунктів. Плюс зростаюча популярність консолідованих (збірних) перевезень. Все це дає можливість істотно знизити вартість доставки і організувати процес в найстисліші терміни і з дотриманням необхідних умов та вимог.

Крім звичайних вантажів, звернувшись в Гранд Лоджистикс Компані, можна замовити на найвигідніших умовах доставку:

 • Морських контейнерів;
 • Продуктів харчування;
 • Швидкопсувної продукції;
 • Лікарських препаратів;
 • Медичного обладнання;
 • Негабаритних вантажів;
 • Ювелірних виробів, дорогоцінних металів і каменів та іншої особливо цінної продукції;
 • Небезпечних вантажів різних класів (вибухові речовини, легкозаймисті рідини, інфекційні, окислювані, корозійні, токсичні речовини, радіоактивні матеріали і так далі).

Автомобільне перевезення з Європи з GLC - це гарантія безпеки і збереження, перевезених товарів. Фахівці компанії завжди допоможуть підібрати найбільш підходящий і вигідний для замовника варіант і попередньо прорахувати його вартість. Все це робиться з урахуванням характеру вантажу, його маси, габаритних розмірів, наявності особливих умов по температурному режиму і особливостям перевезення, необхідним термінів. Також вони нададуть ряд додаткових послуг - документальний супровід (включаючи митне очищення), страхування вантажу на кращих умовах, консультування з ЗЕД, експедирування.

Вантажоперевезення автомобільним транспортом з Європи з Grand Logistics Company - це повний комплекс послуг, що дозволяють забезпечити доставку будь-якої продукції від дверей відправника до дверей одержувача в найкоротші терміни і без зайвих витрат.

 

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру