Рефрижераторні перевезення Україною в умовах війни – GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Внаслідок нападу російських військ на Україну практично всі галузі почали швидко перебудовуватися, наголошуючи на зміцненні обороноздатності країни та забезпеченні нормальної роботи життєво важливих об'єктів інфраструктури. Логістика є найважливішою складовою економіки держави, а також відіграє першорядну роль в організації доставок військових та гуманітарних вантажів Україною та з-за кордону. Активні бойові дії зруйнували налагоджені схеми постачання, морські порти заблоковані кораблями російського військового флоту, авіасполучення відсутнє, об'єкти залізничної та автотранспортної інфраструктури регулярно зазнають артилерійських обстрілів та ракетних ударів. Все це призвело до того, що багато населених пунктів України опинилися на межі гуманітарної катастрофи. Співробітники Grand Logistics Company прикладають максимум зусиль, щоб в умовах війни забезпечити регулярні доставки необхідних вантажів до різних регіонів України. Особлива увага при цьому приділяється рефрижераторним перевезенням, оскільки дуже багато людей виявилося на межі виживання, не маючи навіть найнеобхідніших продуктів харчування та медикаментів.

Важливість рефрижераторних перевезень Україною під час війни

Компанія GLC, практично з перших днів російської агресії, переорієнтувала свою діяльність на доставку найнеобхідніших вантажів. При цьому транспортування багатьох видів продукції потребує дотримання особливих умов, зокрема температурного режиму, вологості тощо. До таких вантажів належать:

  • Медикаменти;
  • М'ясна та рибна продукція;
  • Молоко та кисломолочні продукти;
  • Консервація;
  • Овочі та фрукти;
  • Кондитерські вироби;
  • Товари медичного призначення;
  • Живі рослини;
  • Продукція глибокого заморожування.

Крім цього, рефрижераторні перевезення часто використовуються для доставки небезпечних вантажів та деяких видів хімічних речовин. Організація цього виду транспортування має низку своїх нюансів. Насамперед це стосується правильного підбору транспортного засобу, в якому забезпечуватимуться необхідні умови протягом усього маршруту. Другий момент — це узгодження дій усіх учасників логістичного процесу, особливо якщо передбачається проведення робіт з перевантаження з одного виду транспорту в інший, наприклад, з залізничних вагонів у фури-рефрижератори.

Доставка перелічених вище вантажів є дуже важливою, особливо для тих регіонів, які найбільше постраждали від російських окупантів. Тому логісти «Grand Logistics Company» намагаються зробити все можливе, щоб налагодити регулярні вантажоперевезення продуктів харчування та медикаментів, насамперед у населені пункти, які вже звільнені збройними силами України.

 

Які основні проблеми в рефрижераторних перевезеннях по Україні в умовах війни

 

Ворог регулярно обстрілює різні регіони країни. На сьогоднішній день немає жодної області в Україні, по якій російські війська не завдавали б ракетних ударів. Тому транспортні компанії, які продовжують працювати в цей складний час, змушені змінювати маршрути, обираючи найбезпечніші варіанти, а також з урахуванням можливості заправки, оскільки зараз є певні проблеми з постачанням палива.

На ринку вантажотранспортних послуг також спостерігається дефіцит транспортних засобів та кваліфікованих водіїв. Особливо це стосується вантажних фур спеціального призначення, зокрема рефрижераторів. Тому найкраще звертатися до великих перевізників, які мають власний парк автотехніки. Це дозволить організувати доставку вантажів і медикаментів, що швидко псуються, в оптимальні терміни, і при цьому забезпечити максимальну безпеку для персоналу, який бере участь у логістичному процесі, і вантажу, що перевозиться.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру