Як організувати релокацію бізнесу на захід? - блог GLC
Обрати сторінку

Компанія GLC бере активну участь в евакуації бізнесу на захід України з регіонів, де ведуться бойові дії. Співробітники логістичної компанії мають великий досвід організації внутрішніх та міжнародних вантажоперевезень різними видами транспорту, і готові перевезти виробниче обладнання, техніку та людей у найкоротші терміни та за доступними тарифами.

Як відбувається евакуація підприємств із зони бойових дій на захід країни

Через вторгнення російських військ багато промислових підприємств і комерційних організацій, змушені переїжджати вглиб країни, де є можливість відновити роботу, з мінімальними ризиками. Організація цього процесу має свої особливості, що пов'язано з небезпекою потрапити під обстріл та бомбардування, а також необхідністю здійснити евакуацію у максимально стислий термін. Для цього співробітники компанії підбирають необхідний вид транспорту, переважно це автомобільний і залізничний, рідше поєднання водного та вантажних авто. Плюс розробка найбільш безпечного маршруту, тому що перевезення часто доводиться проводити не основними магістралями, а об'їзними дорогами. Це продиктовано умовами безпеки, адже російські окупанти намагаються обстрілювати важливі об'єкти інфраструктури.

 • Нафтобази;
 • АЗС;
 • Залізничні станції;
 • Аеропорти;
 • Великі транспортні розв'язки.

Оперативно вирішувати всі ці завдання працівники Grand Logistics Company можуть завдяки гарному знанню всіх логістичних процесів, багаторічному досвіду успішної роботи (з 2007 р.), добре розвиненій матеріально-технічній базі та тісним партнерським відносинам з іншими великими транспортними організаціями та приватними перевізниками з різних куточків України та інших країн.

Основні етапи релокації бізнесу у західні регіони країни

Незважаючи на те, що практично всі області України періодично зазнають ракетних ударів, діяльність комерційних підприємств на заході країни набагато безпечніша та ефективніша в умовах воєнного часу. Насамперед це стосується заводів та підприємств розташованих у Запорізькій, Харківській, Донецькій, Луганській, Полтавській, Херсонській, Дніпропетровській та Київській областях.

Щоб організувати їхню евакуацію, потрібно зв'язатися з менеджерами компанії GLC, та отримати кваліфіковану консультацію. Сам процес включає наступні важливі етапи.

 1. Пошук потрібного місця. Здійснюється за допомогою державних служб, що знаходять місце, згідно з поданим запитом.
 2. Підготовка обладнання. На даному етапі співробітники підприємства здійснюють демонтаж та упаковку верстатів та іншого виробничого обладнання, а також комп'ютерної та офісної техніки.
 3. Узгодження способу перевезення та маршруту.
 4. Проведення вантажних робіт на обраний вид транспорту. Зазвичай це вантажні машини чи залізничні вагони.
 5. Транспортування до місця призначення.
 6. Вивантаження-перевантаження та доставка до нового місця розміщення промислового підприємства, виробничого цеху чи оптової бази.
 7. Розпакування та монтаж обладнання.

У більшості випадків, разом з комерційним підприємством евакуюється і основна частина робітників, ІТП та керівництва. В даний час держава надає різноманітну підтримку бізнесу, надаючи певні пільги та податкові канікули та відстрочення плати за землю та багато іншого. Зараз, як ніколи, важливо підтримувати бізнес і разом наближати перемогу України.

Переваги релокації бізнесу з GLC

Компанія має великий досвід в організації транспортування різних вантажів, у тому числі, небезпечних, великогабаритних, великовагових. До кожного поставленого завдання, логісти Grand Logistics Company підходять на індивідуальній основі. Це дає можливість вирішувати найскладніші і неординарні завдання в стислі терміни і гарантією цілісності та збереження майна, що перевозиться. Цьому сприяє і великий власний автопарк вантажних автомобілів та спецтехніки.

Ще один важливий плюс — це чітко налагоджені та відпрацьовані схеми взаємодії між усіма учасниками логістичного ланцюжка. Це дає можливість здійснювати релокацію будь-яких комерційних структур, крупний завод, складський комплекс або невеликий цех. Співробітники компанії готові організувати транспортування всього майна тих комерційних структур, які вже постраждали через ворожі обстріли і мають деякі руйнування, але хочуть зберегти обладнання, що залишилося. З GLC — це завжди безпечно, надійно та максимально швидко.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру