Від чого залежить вартість вантажоперевезення з Італії - блог GLC
Обрати сторінку

Торгово-економічні взаємини між Україною і Італією в останні роки активно розвиваються. Загальний обсяг імпортно-експортних операцій постійно зростає. Україна постачає в Італію чорні метали та вироби з них, деревину, добрива, масла і жири рослинного і тваринного походження, насіння, сільськогосподарську продукцію, залізничні локомотиви, керамічні вироби та багато іншого. З Італії в Україну доставляються текстильні вироби, парфумерія, фармацевтична продукція, нафтопродукти, мінеральне паливо, недорогоцінні метали, продукти харчування і т.д. Grand Logistics Company надає повний комплекс послуг в сфері внутрішньої і зовнішньої логістики. Перевезення вантажів Україна-Італія тут регулярно замовляють великі промислові підприємства і фермерські господарства, бізнес структури і приватні підприємці.

Особливості надання послуг

Італія є однією з найбільш економічно розвинених і благополучних країн Європи, плюс має вдале географічне розташування і прекрасно розвинена транспортна система. Все це дає можливість здійснювати вантажоперевезення в Італію різними способами, а також завжди знаходити найбільш оптимальний варіант.

Доставка вантажів з Італії в Україну може бути виконана залізничним транспортом, автомобільним, повітряним, морським, також можливий варіант комбінування декількох способів. кваліфіковані логісти GLC, при виборі відповідного способу транспортування, виду транспорту і маршруту обов'язково враховують ряд важливих факторів.

 1. Який вантаж потрібно доставити, його масу, габаритні розміри, загальний обсяг партії. Наприклад, негабаритні та великовагові вантажі найзручніше доставляти спеціальними вантажними машинами (платформи, трали), а також морським і залізничним транспортом. Швидкопсувні товари і фармацевтичні препарати вимагають дотримання певних умов (вологість, температура, терміни) транспортуються рефрижераторами. Термінові і особливо цінні вантажі, важлива документація, а також товари медичного призначення з обмеженим терміном зберігання і реалізації зазвичай доставляються авіацією.
 2. Маршрут по якому необхідне перевезення вантажів з Італії. У країні є кілька великих портових міст, з добре розвиненою інфраструктурою - це Кальярі, Неаполь, Спеція, Равенна, Генуя, Палермо, Ліворно, Джоя-Тауро, Салерно. З цих центрів зручно здійснювати морські вантажоперевезення з Італії в Україну і назад.
 3. Терміновість надання послуг. Найбільш швидким і універсальним способом перевезти продукцію з однієї країни в іншу є автомобільний транспорт і повітряний. При цьому перший варіант дозволяє організовувати процес за схемою від дверей постачальника до дверей складу або магазину, без проміжних перевантажень.
 4. Вартість послуг. Організація ефективних вантажоперевезень передбачає не тільки дотримання термінів доставки товару, його збереження і цілісність, але і оптимізацію витрат.

Що впливає на вартість вантажоперевезення з України в Італію

Розрахунок вартості послуг в кожному конкретному випадку розраховується індивідуально. На сайті компанії є онлайн калькулятор, за допомогою якого можна дізнатися орієнтовну ціну. Для цього необхідно ввести, в наявну форму, необхідні дані. Щоб замовити точний розрахунок вартості, потрібно зв'язатися з менеджерами компанії GLC будь-яким зручним способом, в тому числі і через форму зворотного зв'язку.

 

На остаточну вартість вантажоперевезення Італія-Україна впливають такі чинники:

 • Маса і обсяг поставки;
 • Спосіб транспортування і обраний вид транспорту;
 • Відстань;
 • Характер вантажу;
 • Терміновість доставки;
 • Наявність додаткових умов і вимог;
 • Вимагається надання додаткових послуг чи ні (митно-брокерське обслуговування, погрузка-вивантаження, надання спецтехніки та інші);
 • Транспортні витрати.

Фірма вантажоперевезень в Італію надає повний комплекс послуг, на підставі офіційного договору, який узгоджується і підписується усіма його учасниками, а також з обов'язковим страхуванням вантажу і забезпеченням своєчасної його доставки в повній цілості і без втрати споживчих і експлуатаційних властивостей. Одними з ключових переваг співпраці з Grand Logistics Company є зрозуміла схема ціноутворення, відсутність прихованих і додаткових платежів, а також те, що зазначена в договорі сума, за надані послуги, залишається незмінною.

 

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру