Як формується вартість авіадоставки товару з Китаю - блог GLC
Обрати сторінку

Купівля товарів в Китаї, сьогодні актуальна не тільки бізнесменам і підприємцям, які торгують через величезну кількість інтернет магазинів. Переваги придбання різних видів продукції в КНР вже встигли оцінити багато українців, які вважають за краще почекати деякий час, і отримати замовлений товар у відділенні пошти або кур'єрською доставкою. Тому питання скільки коштує авіадоставка вантажів з Китаю, і від чого вона залежить є дуже актуальним.

Де замовити послугу

Міжнародні авіагрузоперевозкі - це один з основних напрямків діяльності компанії Grand Logistics Company, яка працює в цій сфері послуг вже багато років (з 2007 р). спираючись на свій великий досвід, а також на зростаючий попит, на послуги доставки товарів з Китаю, логісти компанії розробили кілька варіантів співпраці, що підійдуть як великим бізнесменам, котрі постійно співпрацюють з китайськими виробниками і постачальниками продукції, так і фізичним особам, що замовляють послуги періодично.

Фактори що впливають на остаточну вартість доставки

Купівля товарів в Китаї має свої особливості. Наприклад, якщо це велика партія товару, вона може бути упакована і відправлена однією посилкою, навіть якщо це продукція від різних постачальників (консолідація вантажу). Якщо замовник не хоче сам займатися розподілом, у випадках, коли однаковий товар призначений декільком покупцям проводиться розконсолідації вантажу. Також на вартість авіаперевезення впливають такі чинники:

  • Тип продукції;
  • Загальна вага;
  • Обсяг посилки;
  • Обрана форма співпраці - може бути AC (склад - аеропорт - аеропорт), BC (аеропорт - аеропорт), AD (доставка повітряним транспортом «під ключ»), BD (аеропорт - склад);
  • Вид авіаперевезення - «економ», «стандарт», «преміум», «чартер».

Кожен з перерахованих вище видів авіаперевезення має свої особливості. Варіант «економ» - це хороше рішення для тих, хто може трохи почекати, але при цьому заощадити певну суму грошей. «Стандарт» - поєднує оптимальні терміни і збалансовані ціни. «Преміум» - підходить для доставки термінових, особливо цінних і швидкопсувних товарів, а також продукції медичного призначення. «Чартер» - зазвичай вибирають, коли потрібне термінове транспортування великогабаритних вантажів або великих партій товарів.

Крім цього, великі транспортні компанії зазвичай пропонують ряд додаткових послуг - це може бути перепакування товару (є вибір різних варіантів), перевірка вантажу на відповідність, з фотозвітом або без нього, митне оформлення (перевірка пакету документації, класифікація продукції та підбір митних кодів, розрахунок платежів, підготовка дозвільних документів на ввезення, декларування, оплата необхідних платежів) та деякі інші.

Розібратися у всіх цих нюансах, і підібрати найбільш підходящий варіант, можна за допомогою онлайн калькулятора, що розміщений на сайті GLC або інших великих логістичних компаній, а також зв'язавшись з їх менеджерами. В середньому доставка товару з Китаю обходиться нашим клієнтам від 13 $, до 15 $, за один кг. Хто ще не переконався, що авіаперевезення з Китаю в Україну це швидко, доступно і зовсім не складно, звертайтеся в нашу компанію, і наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

 

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру