Ігор Ольшанський: Митні режими України. Частина 4.
Обрати сторінку
»Ігор

14 вересня 2016 р

Вітаю Вас Друзі, сьогодні будемо говорити про «Митному складі» і «Спеціальної митній зоні».

Митний склад - митний режим, відповідно до якого ввезені з-за меж митної території України товари зберігаються під митним контролем без справляння податків і зборів та без застосування до них заходів нетарифного регулювання та інших обмежень у період зберігання, а товари що вивозяться за межі митної території України , зберігаються під митним контролем після митного оформлення митними органами до фактичного їх вивезення за межі митної території України.

У режим митного складу можуть поміщатися будь-які товари, за винятком товарів заборонених до ввезення в Україну, вивезення з України та транзиту через територію України, а так само товарів, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України.

Товари, які можуть завдати шкоди іншим товарам або вимагають особливих умов зберігання, повинні зберігатися в спеціально обладнаних приміщеннях.

Спеціальна митна зона - це митний режим, відповідно до якого до товарів що ввозяться на території відповідних типів спеціальних (вільних) економічних зон із-за меж митної території України, а також до товарів, які вивозяться з територій зазначених зон за межі митної території України , не застосовуються заходи тарифного і нетарифного регулювання, якщо інше не передбачено законом.

Спеціальними митними зонами є частини території України, на яких запроваджено митний режим спеціальної митної зони. Для цілей оподаткування товари, ввезені на території спеціальних митних зон, розглядаються як знаходяться за межами митної території України. Ввезення на митну територію України цих товарів у незмінному стані або товарів, повністю вироблених, достатньо перероблених або оброблених у таких зонах здійснюється в режимі імпорту.

Спеціальні митні зони створюються відповідно до законодавства України про спеціальні (вільні) економічні зони шляхом прийняття окремого закону для кожної спеціальної митної зони з визначенням її статусу, території, терміну, на який вона створюється, та особливостей застосування законодавства України на її території. Законом встановлюються вимоги щодо створення спеціальної митної зони, види товарів, дозволених до ввезення у таку зону, та характер операцій, що здійснюються з товарами в межах зони. У законі також визначаються вимоги щодо організації роботи спеціальної митної зони та обов'язки органів управління зони по виконанню вимог митного законодавства під час здійснення митного контролю.

У наступній статті поговоримо про «Магазині безмитної торгівлі». На цьому все. Ваші питання та побажання залишайте в коментарях, з радістю відповім.

Підпишіться на розсилку.

Останні новини

Не знайдено

Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.