Ігор Ольшанський: Митні режими України. Частина 6. GLC
Обрати сторінку

05 жовтня 2016р

Вітаю Вас, дорогі читачі, сьогодні розповім Вам про митному режимі - «Переробка на митній території України та за її межами»

Переробка на митній території України - митний режим, відповідно до якого ввезені на митну територію України товари, що походять з інших країн, піддаються у встановленому законодавством порядку переробці без застосування до них заходів нетарифного регулювання, за умови вивезення за межі митної території України продуктів переробки відповідно до митним режимом експорту.

Дозвіл на переробку товарів на митній території України може бути скасовано митним органом, якщо його видано на підставі недостовірних даних, що мали істотне значення для прийняття рішення, або у разі якщо підприємство-резидент, якому видано такий дозвіл, не дотримується положень цього Кодексу та інших актів законодавства України.

Кількість операцій з переробки товарів у митному режимі переробки на митній території України не обмежується.

Операції з переробки товарів можуть включати:
⇨ Власну переробку товарів.
⇨ Обробку товарів - монтаж, збирання, монтаж і накладку, в результаті чого виходять інші товари.
⇨ Ремонт товарів, в тому числі відновлення та регулювання.
⇨ Використання окремих товарів, що не є продуктами переробки, але які сприяють чи полегшують процес виготовлення продуктів переробки, якщо самі вони при цьому повністю витрачаються.

Переробка за межами митної території України - митний режим, відповідно до якого товари, що знаходяться у вільному обігу на митній території України, вивозяться без застосування заходів тарифного та нетарифного регулювання з метою їх переробки за межами митної території України та наступного повернення в Україну.

На цьому ми закінчимо, в наступній статті розповім про двох останніх режимах існуючих в нашій країні, а саме про Знищення (руйнування) і Відмова на користь держави.
Якщо у Вас залишилися питання, задавайте їх в коментарі, буду радий відповісти!

Підпишіться на розсилку.

Останні новини

Не знайдено

Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.