Види вантажів для перевезення автотранспортом - блог GLC
Обрати сторінку
Вантажоперевезення автомобільним транспортом користуються постійним попитом, і за своїм обсягом порівнянні з доставкою різних видів продукції залізницею. Серед переваг даного варіанту транспортування можна виділити високу прохідність, універсальність, маневреність, доступну вартість, а також можливістю доставляти товари та особисті речі в найвіддаленіші і недоступні, для інших видів транспорту, регіони і населені пункти. Ще один плюс - це широкий перелік вантажів, доступних для автомобільних перевезень.

Види вантажів і особливості класифікації

Grand Logistics Company надає повний комплекс транспортних послуг автомобільним, морським і повітряним транспортом, як всередині країни, так і в сфері міжнародних перевезень. Крім територіальної ознаки, автоперевезення класифікують за такими характеристиками:

  • Характер вантажу — стандартний, великогабаритний (негабарит), небезпечний, особливо цінний, терміновий;
  • Обсяг партії - малотоннажні однорідні; масові одного типу, і збірні;
  • Призначення вантажу і приналежність до будь-якої галузі - сільськогосподарські, будівельні, промислові, торговельні, поштові, фармацевтичні, медичного призначення, комунальні, військові, побутові;
  • Необхідність використання спецтехніки - продукція хімічної промисловості, а також нафто- і газодобувної галузі, олійноекстракційних комбінатів.

Крім цього класифікація вантажів для автомобільного транспорту може здійснюватися по сезонності, на постійній основі або у вигляді разових замовлень (періодичні).

Порядок надання послуг

Така різноманітність вантажів, доступних до транспортування автомобільним транспортом, вимагає наявності великого автопарку, що складається з транспортних засобів, різного типу, призначення, вантажопідйомності. Це дозволяє вирішувати практично будь-які завдання, в найкоротші терміни і з мінімальними фінансовими витратами. Наприклад, фахівці компанії Гранд Лоджистікс Компані, завдяки великому досвіду роботи в даній сфері діяльності, а також хорошою матеріально-технічній базі, недавно змогли організувати транспортування з Латвії в Україну фігур динозаврів, розміри яких порівнянні з габаритами реальних рептилій, в рамках перевезення стандартних вантажів.

Це означає, що міжнародних вантажоперевезень здійснювалися звичайним автомобільним транспортом, без будь-яких додаткових витрат. Послуги такого плану, як правило, виявляються періодично, в залежності від термінів дії виставки. А є деякі галузі, наприклад, агропромисловий сектор, де потреба у вантажоперевезеннях виникає періодично. Зазвичай це весняно-літній та осінній період. Основними товарами є - добрива, корми та готова продукція. Перевезення промислових вантажів зазвичай носить постійний характер. У цю категорію потрапляють - сировина, корисні копалини, ПММ, чорний і кольоровий металопрокат, інструмент, виробниче обладнання, напівфабрикати, вантажопідйомні машини, складська техніка, продукція підприємств різних галузей народного господарства і багато іншого. Останнім часом все більш популярними стають різні види відправлень. Даний вид вантажоперевезень відноситься до поштових, а активне зростання попиту на подібні послуги обумовлений різким збільшенням обсягів продажів в інтернет магазинах, і в цілому розвитком онлайн бізнесу. Вантажоперевезення будматеріалів і готових конструкцій часто пов'язані з необхідністю використання спецтехніки, наприклад, кранів-маніпуляторів, спеціальних платформ для перевезення негабаритних або великовагових вантажів. Крім цього, обов'язково слід брати до уваги, яка продукція і куди буде транспортуватися. Наприклад, при міжнародних перевезеннях краще документальний супровід довірити фахівцям логістичної компанії. Це дозволить заощадити час і фінанси. Вантажоперевезення будь-яких товарів - це дуже серйозна і відповідальна справа, яка вимагає професійного підходу. Тому краще всього щоб організацією даного процесу займалися кваліфіковані фахівці надійної і перевіреної компанії.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру