Куди звернутися для недорогого вантажного перевезення - блог GLC
Обрати сторінку

Вибір вантажоперевізника справа відповідальна, тому що від цього залежить дотримання термінів поставок, а значить і взятих на себе зобов'язань, забезпечення збереження і цілісності перевезених речей. В даний час ще багато комерційних організацій зупиняють свій вибір на приватних перевізниках, аргументуючи це більш низькими цінами. Але якщо уважно розглянути дане питання і об'єктивно зважити всі за і проти, то виходить, що це далеко не завжди вірний підхід. Саме тому, підприємства, які часто стикаються з необхідністю доставки продукції, замовляють послуги вантажоперевезень у перевірених і надійних транспортних компаній.

Плюси і мінуси співпраці з приватними перевізниками

Дуже часто послуги приватними перевізниками здійснюються без складання договорів і страхування вантажу. За рахунок цього дещо знижується вартість послуги. Але тут обов'язково слід враховувати ймовірність ризиків, що товар може бути частково або повністю зіпсований, викрадений, доставлений одержувачу невчасно. Все це може привести до матеріальних збитків, починаючи з вартості самої продукції, і закінчуючи штрафними санкціями за недотримання умов договору поставки.

Все це може статися з різних причин - несумлінність перевізника, поганий технічний стан транспортного засобу, ДТП, природні явища (наприклад, сильна злива, снігопад, ожеледь, ураган і так далі). Як показує багаторічна практика, судитися з приватним перевізником дуже складно, довго, і можливість успішного вирішення питання дуже маленька.

 

Ще один важливий момент - дуже часто перевізники вказують ціну за 1 годину роботи або за кілометраж, а ще потрібен час на вантажно-розвантажувальні роботи, документальне оформлення, узгодження маршруту і так далі. В результаті кінцева сума може істотно відрізнятися від тієї, яка була названа при попередньому розрахунку. Причин тут теж може бути дуже багато, починаючи з пробок на дорогах, непередбачених зупинок для заправки і закінчуючи неможливістю під'їхати до місця завантаження або розвантаження.

Переваги та недоліки транспортних компаній

Будь-яка транспортна компанія надає послуги доставки вантажів, з повним документальним супроводом, починаючи зі складання письмового договору. У цьому документі прописуються права та обов'язки сторін, штрафні санкції, терміни виконання і ряд інших важливих моментів.

Другий плюс - це комплексний підхід до організації процесу доставки. Сюди входить підбір найбільш відповідного способу доставки, наприклад, якщо це автомобільні вантажні перевезення, то обирається оптимальний вид транспортного засобу, з урахуванням характеру вантажу, його маси, об'єму, упаковки, маршруту, можливості під'їхати до місця завантаження та розвантаження. Також складається маршрут, і здійснюється контроль за переміщенням. Вантаж, що обов'язково страхується. Все це спрямовано на те, щоб процес доставки продукції або особистих речей був виконаний точно в термін, з гарантією збереження і цілісності і за обґрунтованими цінами. До речі, багато транспортних компаній, зокрема Grand Logistics Company, на своїх сайтах розміщують онлайн калькулятори, за допомогою яких можна самостійно зробити попередній розрахунок вартості послуги.

Підводячи підсумок, можна відзначити, що у приватних перевізників, крім нижчої ціни, яку вони вказують за свої послуги, інших переваг немає, а співпраця з транспортною компанією - це не тільки збалансована і зрозуміла цінова політика, а й повний комплекс послуг, спрямованих на максимальне задоволення потреб замовника в сфері внутрішніх і міжнародних вантажоперевезень.

 

 

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру