Вибір транспортної компанії для довгострокової співпраці - блог GLC
Обрати сторінку

Послуги вантажоперевезень є дуже поширеними і затребуваними. Попит на них постійно зростає, разом з цим збільшується і кількість логістичних компаній. При виборі вантажоперевізника важливо не помилитися, і вибрати найнадійнішого, щоб не переживати надалі за збереження і цілісність перевезених товарів.

Основні правила вибору

Транспортні компанії, в своїх описах, зазвичай вказують загальну інформацію, яка не сильно відрізняється від тієї, що розміщена на сайтах аналогічних організацій. Це стандартний перелік послуг, приблизно однакові ціни, обіцянку швидкої доставки і надійності. Але як показує практика, багато замовників залишаються незадоволені якістю послуг, і в наступний раз шукають іншу організацію чи приватного перевізника.

Уникнути такого розчарування можна, якщо ще на стадії звернення до логістичну компанію звернути увагу на такі моменти:

  • Уважність менеджера або логіста, що приймає замовлення;
  • Відповідність технічних параметрів поданого транспорту (наприклад, обсяг кузова і вантажопідйомність);
  • Відповідність кінцевої вартості і тієї, що була озвучена спочатку;
  • Дотримання термінів подачі транспорту і доставки.

Якщо хоча б один з цих пунктів не дотримується, то краще не ризикувати і звернутися в іншу більш надійну компанію.

Вибираючи вантажоперевізника потрібно керуватися наступними правилами.

  1. Ретельно перевірити репутацію компанії, скільки років вона працює на ринку вантажних перевезень, вивчити відгуки людей, які скористалися послугами. Добре якщо це буде сторонній ресурс, а не сайт самої організації.
  2. Уточнити наявність ліцензій та інших дозвільних документів. Особливо актуально якщо плануються міжнародних вантажоперевезень або робота з небезпечними вантажами.

3. Можливості надання послуг різними способами. наприклад, Grand Logistics Company здійснює доставку різних видів вантажів включаючи, швидкопсувні, небезпечні, негабаритні, особливо цінні, збірні, автомобільним, залізничним, водним і повітряним транспортом. Це дає можливість також комбінувати різні способи, щоб максимально оптимізувати процес.

4. Вивчити можливості парку транспортних засобів компанії і чи є можливість підібрати найбільш підходящий варіант техніки.

5. Дізнатися чи надає транспортна компанія додаткові послуги - страхування, митно-брокерське обслуговування, підготовку і документальний супровід при імпортно-експортних операціях, оренду спецтехніки і інші.

6. Географія діяльності.

7. Проаналізувати цінові пропозиції аналогічних підприємств і порівняти способи ціноутворення. Це може бути фіксована ставка або індивідуальні пропозиції по кожному конкретному випадку.

Логістична компанія Гранд Лоджистикс Компані - це одна з найбільших транспортних компаній, що надає весь перелік послуг з доставки товарів в Україні і в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Кваліфіковані логісти завжди готові підібрати найбільш підходящий вид вантажоперевезення, тип транспорту та оптимальний маршрут. Робиться це з урахуванням всіх важливих факторів, починаючи від характеру вантажу, його маси і об'єму і закінчуючи гарантією його збереженням і цілісністю та дотриманням особливих умов, наприклад, підтримку необхідного температурного режиму, часу й швидкості руху і так далі. Доставка товару з GLC - це завжди безпечно, надійно і вигідно з фінансової точки зору!

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру