У Баку створюється зона вільної торгівлі - GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

18 березня 2016р

Президент Азербайджану Ільхам Алієв підписав розпорядження про заходи щодо створення в селищі Алят Гарадазького району Баку спеціальної економічної зони вільної торгівлі, включаючи територію нового Бакинського міжнародного морського торгового порту.

Розпорядження підписане з метою забезпечення сталого розвитку економіки та підвищення конкурентоспроможності, посилення позиції Азербайджану як логістичного та транспортного центру, а також створення в країні багатовекторної транспортної інфраструктури.

Міністерству економіки спільно з ЗАТ «Бакинський міжнародний морський торговельний порт» доручено протягом шести місяців подати Президенту Азербайджану пропозиції разом з відповідною інформацією щодо створення в селищі Алят Гарадазького району Баку спеціальної економічної зони типу зони вільної торгівлі, включаючи територію нового Бакинського міжнародного морського торгового порту.

Крім того, вищевказаним відомствам доручено із залученням міжнародного консультанта, вдосконалити законодавство про спеціальні економічні зони, представити главі держави пропозиції щодо економічного обґрунтування зони вільної торгівлі, концепції її розвитку, інфраструктури та управління, а також за видами підприємницької діяльності, які будуть здійснюватися на території зони , і їх особливостей.

Міністерству екології та природних ресурсів, Державному комітетові з питань майна та Виконавчої влади Баку доручено представити главі держави пропозиції в зв'язку з територією зони, список власників земельних ділянок та користувачів земель на цій території, інформацію про план території і точному поданні територіальних кордонів зони, складі земель , а також інформацію про аналіз економічної, соціальної та екологічної ситуації, матеріальних і трудових ресурсах, можливостях забезпечення комунікаційної та іншою інфраструктурою.

Міністерству фінансів доручено протягом місяця забезпечити фінансування заходів, зазначених у розпорядженні.

Підпишіться на розсилку.

Останні новини

Не знайдено

Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.