Доставка нестандартних вантажів по Україні - блог GLC
Обрати сторінку

Нестандартними називають різновид вантажів, які за своїми габаритними розмірами і масою не можуть транспортуватися в контейнерах або закритих вантажних автомобілях. В основному це будівельні металоконструкції, МАФи, сільськогосподарська техніка, бурові установки, трансформатори, водний транспорт (катери і яхти), турбіни, верстати, конвеєри та інші види промислового устаткування, для вантажоперевезень яких потрібне застосування спецтехніки (автоплатформи, балкери, ролкери і так далі).

Основні види нестандартних вантажів

Доставка нестандартних вантажів вимагає і відповідного підходу. Тому фахівці логістичних компаній, таких як Grand Logistics Company, Незважаючи на свій багаторічний досвід роботи, до вирішення таких завдань підходять на індивідуальній основі. Класифікація нестандартних вантажів, для різних видів транспорту проводиться по-різному. При цьому, основними критеріями залишаються:

 • Габаритні розміри;
 • Загальна маса;
 • Конфігурація і форма.

Доставка нестандартних вантажів вимагає комплексного підходу, що включає в себе кілька етапів.

Специфіка процесу

Щоб максимально убезпечити себе від ризиків під час перевезення вантажів нестандартних, не допустити фінансових збитків, потрібно дуже ретельно підійти до організації даного процесу, який має свої особливості та нюанси. Найкраще довірити це надійною і перевіреною компанії, яка надає послуги в даній сфері діяльності протягом тривалого часу. Завдяки досконалому вивченню нормативної бази та вимог галузевих документів, що регламентують перевезення негабаритних вантажів різними видами транспорту (автомобільним, залізничним, повітряним, водним), фахівці вантажотранспортних підприємств можуть розробити найбільш підходящий за часом і ціною маршрут. Оптимізація цього процесу включає в себе наступні заходи.

 1. Вибір оптимального способу доставки. Виконується з урахуванням характеру продукції, яку потрібно перевезти, її розмірів і маси, наявності особливих умов і особливостей місцезнаходження точки відправлення і пункту доставки.
 2. Підбір транспортного засобу. Залежить від обраного варіанту транспортування і характеристик товару.
 3. Розробка маршруту. Це не обов'язково повинен бути найкоротший шлях. Тут важливо враховувати, економічність, стан транспортних магістралей, можливість перевантаження (якщо є необхідність або використовується комбінований спосіб вантажоперевезень), а також можливість забезпечення максимальної безпеки пересування і збереження продукції.
 4. Опрацювання способів монтажу і кріплення вантажу. Обов'язково слід враховувати можливість застосування вантажопідйомної спецтехніки, а також необхідного обладнання та інструментів.
 5. Підготовка та оформлення пакету документації. Залежно від обраного варіанту доставки, в нього можуть входити - заявка на перевезення негабаритного вантажу, технічне обгрунтування можливості здійснення, узгодження з перевізником, договір на надання послуг, товарно-транспортна накладна та інші.
 6. Визначення термінів здійснення вантажоперевезення. Здійснюється з урахуванням всіх факторів і аналізом непередбачених ситуацій.
 7. Остаточний розрахунок вартості доставки нестандартних товарів по Україні.

Ціна питання

Менеджери великих логістичних компаній, при розрахунку ціни на вантажоперевезення великогабаритних та великовагових вантажів враховують ряд важливих факторів:

 • Характер вантажу, його розміри, обсяг, форма, особливості;
 • Ступінь складності поставленого завдання;
 • Загальна відстань;
 • Як буде здійснюватися навантаження-вивантаження;
 • Види і кількість спецтехніки, яка буде задіяна в процесі;
 • Наявність особливих умов і вимог.

Як показує багаторічний досвід надання послуг, в даній сфері діяльності, непрофесіоналам організувати процес транспортування таких вантажів дуже складно. Тому оптимальним рішенням буде звернутися в надійну логістичну компанію, Де одним з основних напрямків діяльності є перевезення нестандартних вантажів по Україні та за її межі. Перевагами такого вибору є:

 • Наявність великого і різноманітного парку вантажної техніки;
 • Партнерські відносини з вантажоперевізниками і власниками техніки з інших регіонів;
 • Великий досвід і відпрацьовані схеми взаємодії;
 • Штат кваліфікованих робітників;
 • Великий досвід роботи в даному сегменті ринку;
 • Індивідуальний підхід до вирішення нових проектів;
 • Збалансована цінова політика;
 • Оптимізація всіх етапів;
 • Знання нормативної бази і всіх тонкощів і нюансів процесу;
 • Надання повного комплексу послуг.

Співпраця з надійною транспортною компанією - це гарантія 100% результату в оптимальні терміни і за прийнятними цінами, незалежно від складності поставлених завдань.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру

Гранд Лоджистикс Компані перевозить нестандартні вантажі будь-яким видом транспорту