Вантажоперевезення з Європи - який спосіб краще вибрати? - блог GLC
Обрати сторінку

Ефективність ведення бізнесу залежить від багатьох факторів і логістика є одним з них. Особливо актуально якщо підприємницька діяльність пов'язана з імпортом / експортом продукції. наприклад, доставка вантажу з Європи може зайняти один або два дні і коштує досить дорого, а можна чекати кілька тижнів і заощадити пристойну суму грошей. Тому вибір найбільш підходящого способу вантажних перевезень є завжди актуальним, тим більше, що тут свої нюанси і тонкощі.

Особливості вантажоперевезень в і з Європи

Grand Logistics Company - найбільша логістична компанія, яка надає повний комплекс транспортно-експедиторських послуг, і працює в цій сфері діяльності з 2007 року. За цей час фахівці GLC навчилися знаходити найбільш вигідні для клієнта рішення і здійснювати вантажоперевезення з Європи в максимально стислі терміни і 100% гарантією цілісності його цілості.

Транспортування товару з європеських країн і в зворотному напрямку в основному здійснюється 4-ма способами.

  1. Автомобільним транспортом.
  2. Авіадоставка.
  3. водним транспортом.
  4. Мультимодальні вантажоперевезення в Європу і назад.

Кожен з цих варіантів має свої особливості, плюси і мінуси. Тому фахівці компанії завжди готові допомогти своїм клієнтам підібрати кращий варіант доставки. При цьому обов'язково слід враховувати безліч факторів:

  • Характер вантажу;
  • Країна експортер / імпортер;
  • Обсяг і маса, перевезеної продукції;
  • Наявність особливих умов;
  • Терміновість.

Також слід враховувати, що велика частина вантажів, з таких європейських країн, як Італія, Франція, Угорщина та деяких інших проходить через консолідаційні складські центри, розташовані на території Німеччини. Потім транспортуються одержувачу автомобільним транспортом або повітряним. Нідерланди і Фінляндія приймають товари для подальшої доставки вантажу з Європи по морю в одеський порт.

Від чого залежить вартість вантажоперевезень з Європейських країн

Серед ключових факторів, які впливають на кінцеву ціну доставки вантажу в Європу з України і в зворотному напрямку є - надійність, доступність, гарантія збереження вантажу, додаткові послуги (наприклад, митне оформлення). Важливо також враховувати, що міжнародні вантажоперевезення чітко регламентуються чинним на території країн ЄС законодавством. Тому здійснювати таку діяльність можуть компанії мають відповідну ліцензію.

Логісти Grand Logistics Company, завдяки великому досвіду практичної діяльності, а також автоматизованої паспортної системи обробки технологічних процесів забезпечують швидкий прорахунок оптимального способу і маршруту доставки, а також максимально оперативну подачу транспортних засобів до місця завантаження. При складанні маршруту також враховується його гнучкість і можливість попутної вантажоперевезення або доставка збірних вантажів, що істотно знижує кінцеву вартість вантажоперевезення по Європі.

Авіадоставка в основному використовується, коли потрібно терміново отримати вантаж. Найчастіше це важливі документи, лікарські препарати, продукція медичного призначення. Даний спосіб є найбільш швидким і при цьому найдорожчим.

Морські вантажоперевезення, навпаки вважаються найбільш економічним варіантом, найбільш безпечним і надійним, і дають можливість перевозити великі обсяги вантажів. До мінусів можна віднести більш тривалий час доставки, залежність від сезону і обмеженістю держав, з якими можливо таке транспортне сполучення.

Вантажоперевезення з Європи автомобільним транспортом є найбільш поширеними і популярними. Це пояснюється доступною вартістю, великим вибором вантажних машин, що дозволяють перевозити різні види вантажів, від стандартних, упакованих на европоддонах, і закінчуючи особливо цінними, негабаритним, небезпечними. Для цього використовуються єврофури, платформи, автовози, цистерни, контейнеровози, рефрижератори, тягачі та інші.

Даний спосіб вважається найбільш універсальним, так як вантажна машина може доставити продукцію практично в будь-яке місто і населений пункт де інші транспортні засоби не доступні, плюс добре розвинена інфраструктура особливо це стосується європейських доріг. А в деяких випадках вантажоперевезення в Європу автотранспортом займають менше часу ніж літаком. Це пояснюється тим, що тут немає чіткої прив'язки до розкладу, а відправлятися в дорогу можна відразу після завантаження і оформлення документації. До того ж не потрібно по кілька разів перевантажувати товар, а можлива доставка по схемі «від дверей до дверей».

Вибрати найбільш відповідний спосіб вантажоперевезення в Європу і назад, як за термінами, так і за вартістю, завжди допоможуть логісти компанії GLC. Це надійно, швидко, безпечно і вигідно.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру