Вивезення промислового обладнання з районів бойових дій – GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

В Україні, з початком бойових дій з боку Російської федерації, з'явилася потреба у вивезенні промислового обладнання із зон, де ведуться бойові дії, та подальшої його евакуації у безпечніші області. Цей процес для вантажотранспортних компаній новий, і потребує особливого підходу, оскільки пов'язаний з багатьма ризиками, і в першу чергу для життя та здоров'я людей. Тому вивезення промислового обладнання з районів бойових дій потрібно довіряти надійним логістичним компаніям, співробітники яких готові організувати всі етапи цього процесу «під ключ». Одним із лідерів у цій галузі є «Grand Logistics Company», яка з 2007 р. успішно працює у сфері внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень.

 

Як здійснюється вивіз промислового обладнання із зон бойових дій

 

Співробітники GLC мають великий досвід в організації перевезення промислових підприємств, банків, магазинів, офісів, ресторанів, медичних центрів у різних регіонах України та за кордон. Але воєнний стан диктує свої умови, оскільки тут усі роботи повинні проводитися в максимально стислий термін, і безумовним дотриманням усіх заходів безпеки для збереження життя та здоров'я персоналу, а також майна комерційного чи державного підприємства.

 

Для цього необхідно виконати такі дії:

  • Демонтувати обладнання;
  • Надійно упаковувати з дотриманням усіх норм та стандартів;
  • Правильно підібрати транспорт та можливі варіанти доставки (нині, для вивезення промислового обладнання, в основному використовується залізничний та автомобільний транспорт);
  • Розробити найбільш безпечні маршрути (основний та запасний);
  • Завантажити промислове обладнання;
  • Доставити до місця призначення.

 

Крім цього, для вивезення промислового обладнання з районів бойових дій, для подальшого його транспортування на Захід України потрібно ретельно підійти до вибору часу проведення всіх робіт, з метою забезпечення безпеки, правильно розрахувати маршрут, щоб була можливість дозаправки або безперешкодного перевантаження на інший вид транспорту. (При мультимодальних перевезеннях). 

 

Для цього потрібна чітка взаємодія всіх учасників процесу, а також узгодження з місцевими органами влади, тих областей районів, в які здійснюється транспортування промислового обладнання із зон, що перебувають під загрозою артобстрілів, ракетних ударів, повітряних бомбардувань та інших актів військової агресії з боку російських окупантів.

Переваги співпраці з Grand Logistics Company

Керівництво та всі співробітники компанії займають активну життєву позицію, і з перших днів війни докладає всіх зусиль, щоб наблизити день остаточної перемоги над росією, анітрохи не сумніваючись в успіху українських збройних сил. Маючи великий досвід успішної роботи та відмінне розуміння всіх логістичних процесів, фахівці GLC готові вирішувати найскладніші завдання, у найкоротший термін, щоб скоротити до мінімуму час простою підприємства.

У більшості випадків перевезення промислового обладнання виконується із застосуванням відкритих платформ і бортових напівпричепів, «єврофур», автозчепок, контейнеровозів, «Jumbo» та деяких інших видів транспортних засобів.

Висока кваліфікація співробітників компанії, великий власний парк вантажних машин та спецтехніки, партнерські відносини з іншими великими вантажотранспортними компаніями та приватними перевізниками, чітко відпрацьовані та налагоджені схеми взаємодії, широкий перелік додаткових послуг, спрямованих на оптимізацію вантажоперевезень, плюс індивідуальний підхід до вирішення кожного нового ключовими перевагами співпраці з Grand Logistics Company. Вивезення промислового обладнання з районів бойових дій, і подальша його евакуація до більш безпечних регіонів з GLC – це мінімізація всіх ризиків, гарантія дотримання оптимальних термінів та безпеки.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру