Як організувати ефективне вантажне перевезення - блог GLC
Обрати сторінку

Будь-яка логістична компанія прагне до підвищення ефективності вантажоперевезень. Це передбачає більш рентабельне використання власних транспортних засобів, підвищення якості послуг, що надаються, зниження собівартості доставки вантажів і зменшення тимчасових термінів. На практиці втілити всі ці умови не завжди виявляється можливим, тому транспортні підприємства, які прагнуть до свого подальшого розвитку, прикладають максимум зусиль, щоб знайти оптимальне співвідношення між якістю послуг, часовими характеристиками і вартістю.

Заходи з підвищення ефективності внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень

Щоб домогтися максимальної ефективності в цій сфері діяльності, слід дотримуватися комплексу заходів.

1. Підбір найбільш підходящого маршруту. При цьому він не обов'язково повинен бути коротким, особливо якщо здійснюються комбіновані (мультимодальні) перевезення, коли задіють різні види транспортних засобів.

2. Коректне оформлення супровідних документів в повному обсязі, і відповідно до діючих норм і вимог. Як показує практика, часто саме через неправильно оформлену документацію, процес перевезення вантажу значно затягується. Це особливо критично, при доставці продукції з обмеженим терміном придатності, лікарських препаратів, предметів медичного призначення. 3. Вибір оптимального способу доставки і транспорту. Здійснюється з урахуванням характеру перевезених речей або товарів, загального обсягу і маси, а також наявності особливих умов (температурний режим, вимоги санітарно-гігієнічних норм та інші) і побажань замовника. Це все загальні умови підвищення ефективності даного процесу. Сюди слід додати наявність власного парку транспортних засобів, а також партнерські відносини з іншими перевізниками та власниками вантажних машин.

Ще один важливий момент - це висока кваліфікація всіх співробітників компанії, починаючи з менеджерів і консультантів і закінчуючи досвідченими водіями і експедиторами. Тому великі логістичні компанії, такі як Grand Logistics Company намагаються не економити на своєму персоналі. Все це дозволить скласти оптимальний маршрут з усіх нюансів і побажань клієнта. Наприклад, це завантаження / розвантаження попутного вантажу, обробка консолідованих (збірних) замовлень, Документальний супровід, допомога в підборі найбільш вигідних умов страхування, оформлення митної декларації, консалтинг ЗЕД і так далі.

Основні завдання ефективної організації вантажоперевезень

Правильно організований процес доставки вантажів дозволяє домогтися наступних результатів:

  • Максимально швидкий пошук відповідного транспорту;
  • Економія фінансових коштів для клієнта і логістичної компанії;
  • Розширення клієнтської бази;
  • Пошук постійного замовника і налагодження взаємовигідних партнерських відносин;
  • Забезпечення оперативного контакту з власником вантажу і одержувачем;
  • Оптимізація завантаження транспортних засобів;
  • Забезпечення найбільш відповідних умов в процесі доставки, з урахуванням особливостей продукції, що перевозиться;
  • Зменшення часу на виконання замовлення.

Все це позначається на підвищенні продуктивності і якості роботи всієї транспортної компанії. До цього слід додати зручний і зрозумілий інтерфейс сайту логістичної компанії, його функціональність інформативність. Добре, коли є можливість  розрахувати орієнтовну вартість вантажоперевезень по Україні або міжнародних, за допомогою онлайн калькулятора.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру