Як вибрати варіант перевезення особистих речей за кордон? - блог GLC
Обрати сторінку

Послуга квартирного переїзду за кордон в останні роки користується все більшим попитом. Багато в чому це обумовлено покращенням ділових відносин між Україною та багатьма зарубіжними країнами, у тому числі й тими, що входять до Євросоюзу. Зазвичай такі послуги замовляють при переїзді на ПМП, тривалих відрядженнях, вступі на навчання, одруженні, укладанні довгострокового трудового контракту тощо. Перевезення особистих речей за межі країни процес досить клопіткий та витратний. Тому краще сім разів все порахувати і зважити, чи є сенс везти з України меблі, великогабаритну техніку, що були у використанні, або придбати все це вже на місці. Розібратися у всіх нюансах та тонкощах переїзду та доставки особистих речей за кордон допоможуть кваліфіковані фахівці Grand Logistics Company, які мають великий досвід роботи в цьому напрямку та необхідні знання.

У чому особливості транспортування речей за кордон

Специфіка цього процесу пов'язана з необхідністю чітко знати норми та вимоги чинного законодавства країни, куди планується в'їжджати, а також через які здійснюватиметься доставка. Наприклад, документи мають бути складені мовою держави, з якою перетинатиметься кордон. Обов'язково вказується перелік предметів та їх кількість. При цьому потрібно знати, що можна і що не можна ввозити до певних країн. Зазвичай до цього переліку входять:

 • Продукти харчування;
 • Фармацевтичні препарати;
 • Предмети культурної спадщини;
 • Зброя;
 • Легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини та деякі інші.

Крім цього, слід знати, що в категорію особистих речей при переїзді до Німеччини не входять комерційний транспорт (вантажні машини, автобуси та мікроавтобуси), професійний інструмент, техніка та обладнання, призначені для ведення підприємницької діяльності або надання послуг, алкогольна та тютюнова продукція.

Популярні напрямки

Найчастіше переїзд здійснюють автомобільним транспортом. Компанія GLC має в своєму розпорядженні власний парк транспортних засобів, а також активно співпрацює з іншими транспортними організаціями та приватними перевізниками. Це дає можливість підбирати для своїх клієнтів найбільш вдалий вид вантажної машини. При цьому враховуються багато факторів, починаючи від загального обсягу і маси речей, що перевозяться, наявності великогабаритної побутової техніки, а також великих і нерозбірних елементів меблів, скла посуду, дзеркал і так далі.

Серед найбільш поширених напрямків, на які найчастіше клієнти компанії замовляють послуги перевезення речей, є Чехія, Німеччина, Австрія, Швеція, Данія, Франція, Польща, Італія, Іспанія та деякі інші.

Основні етапи процесу

Перед тим, як особисті речі завантажуватимуться, необхідно їх переписати в декларацію певного зразка, вказавши там точну кількість усіх елементів та визначити страхову вартість. Потім проводиться упаковка, з маркуванням та використанням спеціальної тари та матеріалів (картонні короби, та ящики, пакувальний папір та поліетиленова плівка, скотч та інші).

Потім проводиться навантаження та надійне закріплення вантажу. Тут теж є свої професійні тонкощі, завдяки яким забезпечується цілісність та збереження майна. Зокрема, фахівці рекомендують великогабаритні меблі та побутову техніку вантажити ближче до кабіни, листові елементи меблів і матраци розташовувати уздовж бортів, коробки та ящики з речами встановлювати якомога щільніше, при цьому важчі повинні бути знизу, а легкі зверху. Крихкі та дорогі речі, наприклад компактні електронні прилади, можуть знаходитися в кабіні вантажної машини. Особливу увагу слід приділити фіксації вантажу. Для цього потрібно використовувати мотузки, спеціальні ремені та гумки з гаками.

В Grand Logistics Company можна не тільки замовити відповідний вантажний автомобіль для переїзду в Європу, але і повний комплекс супутніх послуг, який включає:

 • Загальну оцінку обсягу робіт;
 • Складання кошторису та підписання договору;
 • Підбір відповідного транспорту;
 • Розбирання та пакування меблів та особистих речей;
 • Підготовка документації;
 • Подача транспорту та його завантаження;
 • Транспортування до місця призначення, з перетином кордону та проходженням процедури митного оформлення;
 • Доставка та вивантаження особистих речей;
 • Розпакування та встановлення за місцем.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру