Послуги вантажоперевезень по місту, ринок транспортних послуг - блог GLC
Обрати сторінку

Вантажні перевезення по місту - це одна з найбільш поширених і затребуваних послуг, і ринок в цьому сегменті постійно розвивається. В даний час в Києві та Київській області працює багато великих логістичних компаній з великим досвідом і широкою географією своєї діяльності, але ще більше дрібних і нових організацій, що надають транспортні послуги, плюс приватні перевізники. Все це вносить деяку невизначеність, особливо в сфері ціноутворення, а також якості послуг, що надаються. Тому фахівці Grand Logistics Company вирішили зробити невеликий огляд ринку і звернути увагу потенційних замовників, на які моменти, потрібно в першу чергу звертати увагу.

Хто замовляє вантажні перевезення по місту

Найчастіше даний вид послуг замовляють невеликі комерційні підприємства, магазини, виробничі цехи, СТО, сервісні центри, які не мають власного автопарку вантажної техніки. Ще одна категорія - це приватні особи, яким потрібно перевезти особисті речі, наприклад, при квартирному, домашньому або дачному переїзді.

Більшість клієнтів, перш ніж звернутися в ту чи іншу транспортну компанію або до приватного перевізника, звертають увагу на зазначену ціну, яка може мати відчутні відмінності. Тут важливо розуміти, що різні компанії і приватні вантажоперевізники використовують різні схеми ціноформування. Одні вказують вартість за годину оренди транспортного засобу, інші за обсяг вантажу, що перевозиться і кілометраж, треті за повний комплекс послуг.

В яких випадках, краще звертатися в крупні компанії

Співпраця з великими і перевіреними логістичними компаніями - це гарантія надійності, ефективності та безпеки. А якщо врахувати можливі ризики, які можуть виникнути при зверненні до маловідомої організації або до приватної особи, то така співпраця виходить ще й фінансово вигідною. Пояснюється наступними факторами:

  • Послуги надаються з повним документальним оформленням, включаючи матеріальну відповідальність і страхування речей, що перевозяться;
  • Гарантія виконання взятих на себе зобов'язань;
  • Комплексний підхід;
  • Можливість попередньо розрахувати вартість вантажоперевезення по місту;
  • Завжди можна підібрати найбільш підходящий вид транспортного засобу і маршрут;
  • Широкий спектр додаткових послуг, які можуть знадобитися при транспортуванні негабаритних, особливо цінних або небезпечних вантажів (охорона, супровід, експедирування).

Сюди слід додати, що на формування ціни впливає цілий ряд факторів, починаючи від обсягу і характеру продукції, що перевозиться, наявності додаткових побажань або особливих умов, і закінчуючи послугами вантажників, пакувальників, складальників меблів.

На практиці нерідко буває, що замовник, намагаючись знайти найбільш дешевий варіант за ціною, надалі доплачує за роботу вантажників або посередників (особливо актуально, коли потрібно підібрати спецтехніку). Не виключений варіант втрати або псування майна. Може бути несприятливий збіг обставин, наприклад, ДТП, погодні умови, а вантаж не застрахований, неправильна упаковка тендітних речей, несправний стан автомобіля і так далі. Всіх цих неприємностей можна не допустити, якщо замовляти вантажне перевезення по місту в перевіреної і надійної компанії. В Україні одним з найбільших вантажоперевізників є GLC, де можна замовити доставку практично будь-якої продукції, не тільки по місту, але і в більшість країн світу.

 

 

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру