Залізничні перевезення GLC - Grand Logistic Company
Обрати сторінку

Залізничні перевезення

Перевезення залізничним транспортом по Україні та Міжнародні. За найкращими тарифами в Україні.

Залізничні перевезення від Grand Logistics Company

Найдоступнішим і надійним способом перевезення вантажів є залізничний транспорт. У цій області компанія GLC напрацювала великий досвід і відмінну репутацію.

Наша компанія відрізняється високою надійністю доставки вантажів та помірними тарифами. Широко розвинена інфраструктура дозволяє забезпечити оптимальну доставку вантажу по всій території України та зарубіжних країн.

Ми забезпечуємо міжнародні перевезення будь-яких видів виробничого, торговельного та промислового призначення. Щоб максимально задовольнити Ваші потреби, ми готові завантажити різні типи вантажних вагонів:

 • ізотермічні вагони, Обладнані всім необхідним для транспортування швидкопсувних і об'ємних вантажів
 • криті вагони, що забезпечують збереження вантажу за несприятливих метеоумов і захищають від ушкоджень
 • напіввагони, для перевезення контейнерів, вантажного вантажу, що не вимагає захисту від метеоумов
 • платформи для перевезення довгомірних, негабаритних та вантажу в контейнерах
 • цистерни, для перевезення наливних вантажів
 • хопери, саморозвантажувальні бункери для перевезення сипучого вантажу.
 • рефрижераторні вагони для перевезення вантажів із підтримкою температурного режиму
 • >

За бажанням замовника надамо різноманітні залізничні контейнери для перевезення вантажів. Ми готові в найкоротші терміни подати на станцію під завантаження необхідну кількість контейнерного обладнання та за необхідності здійснити автодоставку на склад.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Марина Ворона

менеджер-логіст

Типи вагонів для залізничних перевезень якими ми возимо

Криті вагони

Криті вагони - використовуються для перевезення вантажів, що вимагають захисту від атмосферних опадів. Кузов вагона являє собою конструкцію, що складається з рами з підлогою, 4-х стін і даху. Завантаження та вивантаження в універсальних критих вагонах здійснюється через двері, розташовані в бічних стінах. Вантажопідйомність 4-х вісного критого вагона в залежності від моделі варіюється від 50 т до 68 т, обсяг від 104 м3 до 140 м3 (усереднено).

Криті вагони

Напіввагони - призначені для перевезення вантажів, які не потребують захисту від атмосферних опадів. Так як напіввагони не мають даху, то це дозволяє повністю механізувати завантаження. Для перевезення сипучих вантажів існують піввагони з люками в підлозі, який дозволяють механізувати вивантаження таких вантажів. Вантажопідйомність 4-х вісного піввагона в залежності від моделі варіюється від 65 т до 69 т, обсяг від 73 м3 до 75 м3 (усереднено).

Криті вагони

Платформи — вагони, що застосовуються для перевезення машин, обладнання, довгомірних вантажів, контейнерів, а також сипучих вантажів, які не потребують захисту від атмосферних опадів. Вантажопідйомність 4-х осной платформи в залежності від моделі варіюється від 60 т до 72 т (усереднено).

Криті вагони

Цистерни - застосовуються для перевезення рідких вантажів, отрутохімікатів, нафтопродуктів, зріджених газів і порошкоподібних матеріалів. Вантажопідйомність 4-х осногй цистерни в залежності від моделі варіюється від 60 т до 67 т, обсяг від 44 м3 до 76 м3 (усереднено).

Криті вагони

Хопери - різновид напіввагона, використовувана для масових перевезень добрив, цементу, зерна та інших сипучих вантажів. Для захисту від атмосферних опадів, застосовуються криті хопери з завантажувальними люками на даху.

Криті вагони

Ізотермічні вагони - відноситься до типу критих вагонів, призначених для транспортування швидкопсувних продуктів. Кузови таких вагонів оснащені спеціальною теплоізоляцією, до складу якої входить полістирол і пінополіуретан. Крім того, для підтримки необхідної температури ізотермічний вагон оснащується системою охолодження і примусової циркуляції повітря.

Криті вагони

Рефрижераторні - універсальний критий вагон для перевезення швидкопсувних вантажів, які тривалий час зберігання яких можливе тільки при знижених температура (часто при нижче 0°C).

Дізнатися вартість перевезення!

ТРАНСПОРТУЄМО БУДЬ-ЯКІ ВИДИ ВАНТАЖІВ

 • Великовагові

  спецтехніка, устаткування

 • Негабаритні

  вантажі, що перевищують розмір транспортного засобу

 • Малогабаритні

  масою від 1 кг, об'ємом до 1м3

 • Небезпечні (ADR)

  вантажі з 4 по 9 клас небезпеки

 • Складні (збірні)

  консолідація малогабаритних вантажів

 • Комплектні

  займають більшу частину кузова

 • Швидко рухаються

  морожені, охолоджені, свіжі

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера за найвигіднішими цінами. Наші спеціалісти добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок та інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів потребує гарних знань певної сфери законодавства, найчастіше не лише українського, а й закордонного. За недотримання норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають й інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначено огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але займає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді тощо.

Митний брокер потрібний для того, щоб ці проблеми не виникали. Він приготує та надасть усі необхідні документи, отримає дозволи, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу та юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера – це розмитнення вантажу, здійснювана у країні, у яку товар було доставлено як кінцевий пункт. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткий термін з мінімальними ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у оглядах.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг брокера залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений брокер, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно та за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми надаємо гарантію якості виконання робіт.

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру