Надаємо широкий спектр послуг вантажоперевезення - GLC
Выбрать страницу

Послуги нашої компанії

Весь спектр логістичних послуг в одному місці.

Наші послуги

Grand Logistics Company – логістична компанія, що надає широкий спектр транспортних послуг по Україні та світу. Ми співпрацюємо з провідними перевізниками, які допомагають нам доставити вантаж у будь-яку точку на карті. Всі послуги з доставки вантажів надаються за фіксованими тарифами, що дозволяє зробити попередній розрахунок транспортування в калькуляторі на сайті. Остаточна вартість доставки розраховується на етапі оформлення вантажу.

Види послуг перевезення

Ми готові доставити ваш вантаж такими видами транспорту:

 • Автомобільний. Оптимальна послуга вантажоперевезення магістралями країни. Надається за найкращими тарифами. Є можливість прокласти індивідуальний маршрут, розрахувати термін доставки.
 • Повітряний. Найшвидший, але при тому і дорожчий спосіб доставки.
 • Морський. Використовується при наявності шляхів морського сполучення у випадку, якщо є можливість скоротити шлях прямування або немає можливості доставити вантаж іншим видом транспорту.
 • Залізничний. Використовується для перевезення вантажів вагонами та контейнерами. Варто обрати у разі наявності залізничного сполучення між пунктом відправлення та призначення.

Послуги вантажоперевезення від нашої компанії здійснюються з урахуванням видів та розмірів вантажу. Ми готові виконати перевезення вантажів:

 • Стандартні. Передбачає перевезення великого обсягу речей, товарів із замовленням окремої машини.
 • Збірні. Перевезення різних вантажів однієї категорії у загальному фургоні, кузові, автомобілі.
 • Небезпечні. Вимагає використання спеціального автотранспорту.
 • Негабаритні. Передбачає надання клієнту транспорту відповідної місткості. Зазвичай використовуються трали.
 • Сипучих. Перевезення будматеріалів, продуктів сільського господарства, виробничих матеріалів самоскидом, іншою технікою з відкритим або закритим кузовом.
 • Наливні. Надаються цистерни під доставку рідин.
 • Швидко псуються. Потрібні фургони та рефрижератори із спеціально обладнаним кузовом, у якому підтримується потрібний температурний режим.

Тарифи транспортних послуг

Калькулятор тарифів транспортних послуг розміщено на нашому сайті. Ви можете самостійно розрахувати вартість доставки. На загальну ціну транспортування впливає:

 • Вид та обсяг вантажу.
 • Шлях прямування.
 • Вибраний вид перевезення (транспорту).
 • Використання упаковки.
 • Необхідність навантаження/вивантаження.

Grand Logistics Company – усі види транспортних послуг на найкращих умовах

Вибираючи транспортні послуги з перевезення вантажів від нашої компанії, ви можете розраховувати на:

 • Чесні тарифи. Розрахунок вартості послуг здійснюється з урахуванням обраного автотранспорту, виду вантажу, необхідних термінів доставки, маршруту.
 • Своєчасне подання транспорту. Ви можете самостійно доставити вантаж до нас або замовити машину для навантаження довгомірів, негабаритів, насипних, наливних, інших видів вантажу.
 • Надійна доставка. Послуги з перевезення вантажів здійснюються відповідно до встановлених норм та правил.
 • Вибір найкоротшого маршруту. Це дозволяє дотримуватися термінів доставки та запропонувати найкращі ціни на послуги перевезення.
 • Страхування вантажу. Ми забезпечимо надійне та безпечне транспортування.
 • Моніторинг вантажу. Ви знатимете про місцезнаходження вантажу в кожен конкретний відрізок часу.
 • Заповнення документів. Ми беремо на себе оформлення внутрішньої супровідної документації та митних документів.

Замовити вантажоперевезення ви можете за телефоном або залишивши заявку на сайті.

Ми також возимо наші вантажі по всіх напрямках

Другие услуги нашей компании

Аренда Спецтехники в Украине.

Аренда спецтехники

Компания "GLC" сдает в аренду спецтехнику на любой срок: от одной рабочей смены для выполнения разовых работ до нескольких месяцев или лет. Во время контракта по аренде и услугам спецтехники Вам будет гарантирован весь технический сервис для арендованного оборудования.

Таможенно-брокерские услуги

Таможенно-брокерские услуги

Таможенный представитель Grand Logistics Company является коллективом квалифицированных специалистов, который сформировался и зарекомендовал себя как надежный партнер в сфере предоставления таможенно-брокерских услуг. Таможенные услуги, предоставляемые компанией Grand Logistics Company, отличаются рядом конкурентных преимуществ.

СОТРУДНИЧЕСТВО С НАМИ - ПЕРЕВОЗЧИКАМ

Сотрудничество с перевозчиками

На постоянной или временной основе мы открыты для сотрудничества с владельцами грузовых автомобилей. Мы производим загрузку автотранспорта во всех областных центрах и региональных центрах.

Страхование грузов

Страхование грузов

Grand Logistics Company предлагает качественное и доступное страхование грузов при транспортировке в любую точку планеты. Оперативное урегулирование страхового события, многолетний опыт работы на рынке и как результат доверие клиентов.

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Скидки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім “ЛАКМАР”

ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ “Гранд Лоджістікс Кампані” показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ “Амкодор-Укрспецмаш”

ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг

 ТОВ “АЛЬТУРА”

Рекомендаційний лист: Компанія «Гранд Лоджістікс Кампані» надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ «АЛЬТУРА» по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ “ХІМ ТОРГ”

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ «ХІМ ТОРГ» висловлює подяку ТОВ «Гранд Лоджістікс Кампані» в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов’язань у сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Биопрепарат”

Компанія ТОВ “Гранд Лоджистікс Кампані” надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої і насіння сої та кукурудзи.

 Телко Украина

ТОВ «Гранд Лоджістікс Кампані» є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру