Надаємо широкий спектр послуг вантажоперевезення - GLC
Обрати сторінку

Послуги нашої компанії

Весь спектр логістичних послуг на одному місці.

Наші послуги

Grand Logistics Company – логістична компанія, що надає широкий спектр транспортних послуг по Україні та світу. Ми співпрацюємо з провідними перевізниками, які допомагають нам доставити вантаж у будь-яку точку на карті. Всі послуги з доставки вантажів надаються за фіксованими тарифами, що дозволяє зробити попередній розрахунок транспортування в калькуляторі на сайті. Залишкова вартість доставки розраховується на етапі оформлення вантажу.

Види послуг перевезення

Ми готові доставити ваш вантаж такими видами транспорту:

 • Автомобільний. Оптимальна послуга вантажоперевезення магістралями країни. Надається за найкращими тарифами. Є можливість прокласти індивідуальний маршрут, розрахувати термін доставки.
 • Повітряний. Найшвидший, але при тому і найдорожчий спосіб доставки.
 • Морський. Використовується за наявності шляхів морського сполучення в разі, якщо є можливість скоротити шлях прямування або немає можливості доставити вантаж іншим видом транспорту.
 • Залізничний. Використовується для перевезення вантажів вагонами та контейнерами. Варто обрати у разі наявності залізничного сполучення між пунктом відправлення та призначення.

Послуги вантажоперевезення від нашої компанії здійснюються з урахуванням видів та розмірів вантажу. Ми готові виконати перевезення вантажів:

 • Стандартні. Передбачає перевезення великого обсягу промов, товарів із замовленням окремої машини.
 • Збірні. Перевезення різних вантажів однієї категорії у загальному фургоні, кузові, автомобілі.
 • Небезпечні. Вимагає використання спеціального автотранспорту.
 • Негабаритні. Передбачає надання клієнту транспорту відповідної місткості. Зазвичай використовуються тралі.
 • Сипучих. Перевезення будматеріалів, продуктів сільського господарства, виробничих матеріалів самоскидом, іншою технікою з відкритим або закритим кузовом.
 • Наливні. Надаються цистерни під доставку рідин.
 • Швидко псуються. Потрібні фургони та рефрижератори із спеціально обладнаним кузовом, у якому підтримується потрібний температурний режим.

Тарифи транспортних послуг

Калькулятор тарифів транспортних послуг розміщено на нашому сайті. Ви можете самостійно розрахувати вартість доставки. На загальну ціну транспортування впливає:

 • Вид та обсяг вантажу.
 • Путь прямування.
 • Вибраний вид перевезення (транспорту).
 • Використання упаковки.
 • Необхідність навантаження/вивантаження.

Grand Logistics Company – всі види транспортних послуг на найкращих умовах

Вибираючи транспортні послуги з перевезення вантажів від нашої компанії, ви можете розраховувати на:

 • Чесні тарифи. Розрахунок вартості послуг здійснюється з урахуванням обраного автотранспорту, виду вантажу, необхідних термінів доставки, маршруту.
 • Своєчасне подання транспорту. Ви можете самостійно доставити вантаж або замовити машину для навантаження довгомірів, негабаритів, насипних, наливних, інших видів вантажу.
 • Надiйна доставка. Послуги з перевезення вантажів здійснюються відповідно до встановлених норм та правил.
 • Вибір найкоротшого маршруту. Це дозволяє дотримуватися термінів доставки та запропонувати найкращі ціни на послуги перевезення.
 • Страхування вантажу. Ми забезпечимо надійне та безпечне транспортування.
 • Моніторинг вантажу. Ви знатимете про місцезнаходження вантажу на кожен конкретний відрізок часу.
 • Заповнення документів. Ми беремо на собі оформлення внутрішньої супровідної документації та митних документів.

Замовити вантажоперевезення ви можете за телефоном або залишивши заявку на сайті.

Ми також возимо наші вантажі по всіх напрямках

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Скидки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цю годину ТОВ “Гранд Лоджістікс Кампані” показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг.

 ТОВ "АЛЬТУРА"

Рекомендаційний лист: Компанія «Гранд Лоджістікс Кампані» надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ «АЛЬТУРА» по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво ТОВ «ХІМ ТОРГ» висловлює подяку ТОВ «Гранд Лоджістікс Кампані» в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія "Біопрепарат"

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ «Гранд Лоджістікс Кампані» є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цю годину компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ХАРЧУВАННЯ? задайте їх менеджеру