Надаємо широкий спектр послуг вантажоперевезення - GLC
Обрати сторінку

Послуги нашої компанії

Весь спектр логістичних послуг в одному місці.

Наші послуги

Grand Logistics Company – логістична компанія, що надає широкий спектр транспортних послуг по Україні та світу. Ми співпрацюємо з провідними перевізниками, які допомагають нам доставити вантаж у будь-яку точку на карті. Всі послуги з доставки вантажів надаються за фіксованими тарифами, що дозволяє зробити попередній розрахунок транспортування в калькуляторі на сайті. Остаточна вартість доставки розраховується на етапі оформлення вантажу.

Види послуг перевезення

Ми готові доставити ваш вантаж такими видами транспорту:

 • Автомобільний. Оптимальна послуга вантажоперевезення магістралями країни. Надається за найкращими тарифами. Є можливість прокласти індивідуальний маршрут, розрахувати термін доставки.
 • Повітряний. Найшвидший, але при тому і дорожчий спосіб доставки.
 • Морський. Використовується при наявності шляхів морського сполучення у випадку, якщо є можливість скоротити шлях прямування або немає можливості доставити вантаж іншим видом транспорту.
 • Залізничний. Використовується для перевезення вантажів вагонами та контейнерами. Варто обрати у разі наявності залізничного сполучення між пунктом відправлення та призначення.

Послуги вантажоперевезення від нашої компанії здійснюються з урахуванням видів та розмірів вантажу. Ми готові виконати перевезення вантажів:

 • Стандартні. Передбачає перевезення великого обсягу речей, товарів із замовленням окремої машини.
 • Збірні. Перевезення різних вантажів однієї категорії у загальному фургоні, кузові, автомобілі.
 • Небезпечні. Вимагає використання спеціального автотранспорту.
 • Негабаритні. Передбачає надання клієнту транспорту відповідної місткості. Зазвичай використовуються трали.
 • Сипучих. Перевезення будматеріалів, продуктів сільського господарства, виробничих матеріалів самоскидом, іншою технікою з відкритим або закритим кузовом.
 • Наливні. Надаються цистерни під доставку рідин.
 • Швидко псуються. Потрібні фургони та рефрижератори із спеціально обладнаним кузовом, у якому підтримується потрібний температурний режим.

Тарифи транспортних послуг

Калькулятор тарифів транспортних послуг розміщено на нашому сайті. Ви можете самостійно розрахувати вартість доставки. На загальну ціну транспортування впливає:

 • Вид та обсяг вантажу.
 • Шлях прямування.
 • Вибраний вид перевезення (транспорту).
 • Використання упаковки.
 • Необхідність навантаження/вивантаження.

Grand Logistics Company – усі види транспортних послуг на найкращих умовах

Вибираючи транспортні послуги з перевезення вантажів від нашої компанії, ви можете розраховувати на:

 • Чесні тарифи. Розрахунок вартості послуг здійснюється з урахуванням обраного автотранспорту, виду вантажу, необхідних термінів доставки, маршруту.
 • Своєчасне подання транспорту. Ви можете самостійно доставити вантаж до нас або замовити машину для навантаження довгомірів, негабаритів, насипних, наливних, інших видів вантажу.
 • Надійна доставка. Послуги з перевезення вантажів здійснюються відповідно до встановлених норм та правил.
 • Вибір найкоротшого маршруту. Це дозволяє дотримуватися термінів доставки та запропонувати найкращі ціни на послуги перевезення.
 • Страхування вантажу. Ми забезпечимо надійне та безпечне транспортування.
 • Моніторинг вантажу. Ви знатимете про місцезнаходження вантажу в кожен конкретний відрізок часу.
 • Заповнення документів. Ми беремо на себе оформлення внутрішньої супровідної документації та митних документів.

Замовити вантажоперевезення ви можете за телефоном або залишивши заявку на сайті.

Ми також возимо наші вантажі по всіх напрямках

Другие услуги нашей компании

Аренда Спецтехники в Украине.

Аренда спецтехники

Компания "GLC" сдает в аренду спецтехнику на любой срок: от одной рабочей смены для выполнения разовых работ до нескольких месяцев или лет. Во время контракта по аренде и услугам спецтехники Вам будет гарантирован весь технический сервис для арендованного оборудования.

Таможенно-брокерские услуги

Таможенно-брокерские услуги

Таможенный представитель Grand Logistics Company является коллективом квалифицированных специалистов, который сформировался и зарекомендовал себя как надежный партнер в сфере предоставления таможенно-брокерских услуг. Таможенные услуги, предоставляемые компанией Grand Logistics Company, отличаются рядом конкурентных преимуществ.

СОТРУДНИЧЕСТВО С НАМИ - ПЕРЕВОЗЧИКАМ

Сотрудничество с перевозчиками

На постоянной или временной основе мы открыты для сотрудничества с владельцами грузовых автомобилей. Мы производим загрузку автотранспорта во всех областных центрах и региональных центрах.

Страхование грузов

Страхование грузов

Grand Logistics Company предлагает качественное и доступное страхование грузов при транспортировке в любую точку планеты. Оперативное урегулирование страхового события, многолетний опыт работы на рынке и как результат доверие клиентов.

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера у Києві за найбільш вигідними цінами. Наші спеціалісти добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок та інших проблем.

Навіщо потрібний митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів потребує гарних знань певної сфери законодавства, найчастіше не лише українського, а й закордонного. За недотримання норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають й інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначено огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді тощо.

Митний брокер потрібний для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує та подасть усі необхідні документи, отримає дозволи, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу та юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, що здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений як кінцевий пункт. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складання та подання митної декларації.
 • Участь у оглядах.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найвигідніші умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер, звертайтесь в нашу компанію. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, надалі ціна змінюватися не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно та за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми надаємо гарантію якості виконання робіт.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговый дом "ЛАКМАР"

ООО "Гранд Лоджистик Кампани" является нашим партнером в области грузоперевозок 5 лет. За это время ООО "Гранд Лоджистик Кампани" показало свою способность с полной ответственностью подходить к поставленным задачам, выполнять работы качественно и вовремя.

 ООО "Амкодор-Укрспецмаш"

ООО "Гранд Лоджистик Кампани" предоставляет нашей компании ООО "Амкодор-Укрспецмаш" услуги по организации грузоперевозок с 2011 года. Анализируя результаты совместной деятельности, можно с уверенностью сказать, что принцип работы компании основывается на качественном предоставлении услуг.

 ТОВ “АЛЬТУРА”

Рекомендаційний лист: Компанія “Гранд Лоджістікс Кампані” надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ “АЛЬТУРА” по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ “ХІМ ТОРГ”

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ “ХІМ ТОРГ” висловлює подяку ТОВ “Гранд Лоджістікс Кампані” в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов’язань у сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Биопрепарат”

Компанія ТОВ “Гранд Лоджистікс Кампані” надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої і насіння сої та кукурудзи.

 Телко Украина

ТОВ “Гранд Лоджістікс Кампані” є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру