Ігор Ольшанський: Митні режими України. Частина 5.
Обрати сторінку
»Ігор

22 вересня 2016р

Вітаю Вас Друзі, Сьогодні будемо говорити про такому митному режимі як: «Магазин безмитної торгівлі» в народі ще так званий «Д'юті фрі».

Магазин безмитної торгівлі - митний режим, відповідно до якого товари, а також супутні товарам роботи, не призначені для споживання на митній території України, знаходяться та реалізуються під митним контролем у пунктах пропуску на митному кордоні України, відкритих для міжнародного сполучення, інших зонах митного контролю, визначених митними органами України, без справляння митних зборів, податків, установлених на експорт та імпорт таких товарів, і без застосування заходів нетарифного регулювання.

Товари, а також супутні товарам роботи, в режимі магазину безмитної торгівлі реалізуються лише у спеціальних торговельних точках (магазинах безмитної торгівлі).

Розташування магазинів безмитної торгівлі та умови реалізації в них товарів повинні виключати можливість безпосереднього ввезення цих товарів для споживання на митній території України.

Термін перебування товарів у режимі магазину безмитної торгівлі не може перевищувати трьох років з дня їх поміщення у цей режим. Після закінчення або впродовж зазначеного строку товари можуть бути заявлені митному органу:

1. для вільного обігу на митній території України;
2. для вільного обігу за межами митної території України;
3. для поміщення в режим митного складу;
4. для знищення під митним контролем.

Власники магазинів безмитної торгівлі можуть мати митні склади для зберігання і подальшої постановки в магазини всіх видів товарів, у тому числі підакцизних.

Магазини безмитної торгівлі здійснюють торгівлю всіма видами продовольчих і непродовольчих товарів вітчизняного (на умовах експорту) та іноземного походження, крім товарів, які заборонені відповідно до законодавства до ввезення, вивезення та транзиту через територію України. Порядок відкриття, ліквідації магазинів безмитної торгівлі, а також правила продажу ними товарів встановлюються Кабінетом Міністрів України.

На цьому мабуть все, якщо є питання пишіть в коментарі, буду радий відповісти. У наступній статті поговоримо про режимах: Переробка на митній території України та за її межами. Дякую. До нової зустрічі.

Підпишіться на розсилку.

Останні новини

Не знайдено

Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.