Перевезення сипучих вантажів від компанії Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Вантажоперевезення сипучих вантажів

Доставка сипучих вантажів сільськогосподарського / технічного і промислового характеру

Послуги зерновозів: перевезення зерна в Україні

Послуги зерновозів. Забираємо урожай прямо з поля! Допоможемо перевезти цукровий буряк, олійні культури, зерно з поля в сховище, курсуючи в межах всієї України. Працюємо за вигідними тарифами, включаємо до вартості послуги досвідченого водія!

• У вартість оренди включено послуги водія.

• Весь транспорт справний і готовий до роботи

• В наявності техніка вантажопідйомністю до 40 т.

• У нас найкращі ціни, так як ми працюємо без посередників.

Географія роботи

Наша техніка працює в межах всієї України.
Повна готовність. Ми приймаємо всі замовлення і завжди готові приступити до роботи.

Досвідчений персонал

За кермом автомобілів тільки водії з практичним досвідом роботи більше 10 років.

Відповідальність

Ми несемо повну відповідальність за ваш вантаж на період перебування в дорозі.

Гарантія якості

Возимо швидко, привозимо все, завжди прибуваємо в обумовлений час.

Асортимент послуг

Ми перевозимо зернові, олійні культури, цукрові буряки та інші сільськогосподарські культури.
Перевезення сільськогосподарських вантажів - одне з наших ключових напрямків. Коли вам необхідно перевести вантаж, а відповідного транспорту у вашій компанії немає або він зайнятий на інших важливих роботах, не варто втрачати дорогоцінні хвилини і витрачати їх на пошуки перевізника. Ми знаємо, як вирішити вашу проблему.Ви можете укласти договір на разову або регулярну доставку будь-яких видів сільськогосподарських культур: зернові, олійні, кормові, цукрові буряки та ін Для грамотної організації перевезень необхідно отримати: Інформація про перевезений вантаж. Інформація про вагу товару, його обсязі і габаритах, кількість вантажних місць та їх розміри.

Умови перевезення вантажу.

Необхідно врахувати температурний режим перевезення. Для переміщення небезпечних вантажів необхідно отримати спеціальний дозвіл на дану перевозку.Место навантаження і вивантаження товару. Потрібно знати розміщення складів, де товар необхідно забрати і пункту розвантаження. Має значення способи завантаження / розвантаження. Перевезення необхідно здійснювати з огляду на все, вище перераховані нюанси. Після узгодження деталей перевезення слід укласти відповідний договір і приступити до його виконання.

Просте і ефективне рішення будь-яких завдань! 

Можливе залучення додаткових автомобілів партнерської мережі для особливо великих замовлень. Всього ми готові надати понад 50 машин!

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

Про вантажоперевезення сипучих вантажів

Grand Logistics Company пропонує послуги перевезення сипучих вантажів власним автотранспортом. Досвідчені водії подбають про навантаження, розвантаження та транспортування без втрат і пошкоджень. Ми самостійно розробимо маршрут, підберемо автотранспорт необхідної місткості і вантажопідйомності, заповнимо необхідні супровідні документи. Перевезення сипучих вантажів здійснюється по Україні, а також в країни ближнього зарубіжжя, Європи. У нас є дозвіл на внутрішні і міжнародні перевезення, що дозволить здійснити доставку точно в строк відповідно до затверджених норм.

Вантажоперевезення сипучих вантажів: особливості та правила

Ми підбираємо автомобілі для перевезення сипучих вантажів з урахуванням їх фізичних, хімічних, біологічних особливостей. Приймаємо до транспортування такі види сипучих вантажів:

 • Пісок будь-якої фракції.
 • Будівельний камінь, щебінь.
 • Гравійні маси.
 • Сухий цемент та будівельні суміші.
 • Мінеральні добрива.
 • Торф і інші мінеральні добрива.
 • Інші види будівельних, сільськогосподарських, промислових сипучих вантажів.

Автоперевезення сипучих вантажів нашим автотранспортом може здійснюватися:

 • У мішках, контейнерах.
 • У відкритому кузові.
 • У критому кузові.

Вибір способу перевезення залежить від виду вантажу, його фракції. Так, сипучі вантажі можуть бути гранульованими, Пиловидний, кусковими, що слід врахувати при навантаженні і транспортуванні з метою забезпечення збереження при транспортуванні.

Grand Logistics Company — надійні рішення

Перевезення сипучих вантажів самоскидами є одним з найбільш надійних і доступних за ціною способів транспортування. Вона дозволяє забезпечити:

 • Доставку великого обсягу будматеріалів або сільськогосподарської продукції.
 • Забезпечення оптимальних умов доставки без псування і втрати продукції, що перевозиться.
 • Доставку по основних транспортних магістралей України, що дає можливість перевезти вантаж в будь-якому заданому напрямку.

Вибираючи нашу компанію для перевезення сипучих вантажів, ви можете бути впевнені, що у нас:

 • Демократичні ціни на перевезення сипучих вантажів. Ознайомитися з тарифами ви можете в калькуляторі на сайті.
 • Підбір автотранспорту з партнерського автопарку. Ми враховуємо вид і специфіку вантажу, встановлені правила його транспортування.
 • Оформлення супровідних документів, необхідних для внутрішньої і / або міжнародного транспортування.
 • Моніторинг доставки на всіх етапах перевезення.
 • Страхування сипучого вантажу від псування і втрати.

Ми надаємо послуги вантажоперевезень фізичним і юридичним особам, а також готові допомогти вам з транспортуванням міжнародного вантажу із залученням логістичних компаній-партнерів. З усіх питань доставки зв’яжіться з нами по телефону.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажних перевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг.

 ТОВ "АЛЬТУРА"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистик Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "АЛЬТУРА" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.

 компанія "Біопрепарат"

Компанія ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої та насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру